Sen o dziecku i statku

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Ona89
Administrator
Administrator
Podziękował: 192 razy
Podziękowano: 76 razy

Sen o dziecku i statku

Postautor: Ona89 » 23 lut 2017, 10:11

Hej.
Opowiem wam parę moich snów.Niektóre są dość zabawne :)
Otóż posiadam swoja własną bibliotekę w snach.Nie umiem tego kontrolować ,ale co jakiś czas śni mi się,że wylatuje ze swojego domu i zmierzam ku bibliotece,którą od lat odwiedzam właśnie w snach a,która nie istnieje naprawdę.Przeglądam w niej różne książki a to w dziale dziecięcym a to w części w kryminałami. Ostatnio mój sen się udziwnił,ponieważ lecąc do biblioteki spotkałam Toma Henksa ,który własnie przyjechał do Polski po swojego malucha XD(samochód)

Sen z Białym statkiem
Jakiś czas temu śniłam,że jestem w jakiś górach pomiędzy górami spływał górski czysty potok.Stałam w tej zimnej wodzie po kostki trzymając w ręku swojego syna a parę kroków dalej stał mój obecny maż i trzymał na rękach moja córkę(która w śnie była znów niemowlakiem)Przede mną stał wielki piękny wyglądający jak z kości słoniowej statek cały biały a na jednej z części był symbol ,który wglądał jak ptak.Potem zaczęłam się przechadzać i ostatnie co pamiętam to spojrzenie z góry na wodospad,który utworzył się z górskiego potoku.

Syn
Kiedyś ktoś mi wywróżył,że będę mieć syna,ale ja jako osoba o słabym zdrowiu nie bardzo brałam to pod uwagę.Jednak ok rok może 1,5 roku temu zaczęłam mieć sny w ,którym słyszałam głos dziecka chłopca,który wołał mamusiu.Głos był bardzo zrozpaczony.Widywałam chłopca w wieku ok 5-7 lat (cieżko mi okreslić)stojącego pomiędzy 2 mężczyznami milczącego patrzącego na mnie. Co ciekawe kiedy okazało się ,ze jestem w ciazy dokładnie wiedziałam,ze będzie to chłopiec oraz ,ze będzie mieć moja grupę krwi oraz rude włosy .Mój partner miał dziwny sen widział postać w kapturze stojącą pomiędzy dwoma posągami.Nigdy tego nie rozgryźliśmy a sen u niego się nigdy nie powtórzył.
Pozdrawiam Ona89
Obrazek
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 98 razy
Kontaktowanie:

Re: Sen o dziecku i statku

Postautor: Sk1nny_B0y » 23 lut 2017, 16:06

To i tak lepsze Twoje sny niż moje o bunkrach w lesie albo czymś w podobie 8)
So put your hands up high
And wave 'em side to side,
And when I pull out the nine
You better wave bye bye...

Obrazek

Wróć do „Nasze Sny”