PSI BALL - Poradnik

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 98 razy
Kontaktowanie:

PSI BALL - Poradnik

Postautor: Sk1nny_B0y » 17 sty 2016, 20:26

Psi Balle (metoda Peebraina)

Krok 1
Zdecyduj, gdzie zrobic Psi-balla.

Zanim zrobisz swojego psi-balla, musisz zadecydowac gdzie to zrobic - może być gdziekolwiek - pomiędzy twoimi dłońmi, w czakrze trzeciego oka, po drugiej stronie pokoju albo w Chinach!

Większość ludzi wybiera swoje dłonie.

Możesz stworzyć swoje własne pozycje, lub użyć tych, bez różnicy. Kiedy zdecydjesz, gdzie go stworzyć i jak ułożyć ręce, możesz przejść do punktu 2.

Krok 2
Wybierz swoje źródło energii.

Większość ludzi używa energii z rożnych miejsc do tworzenia psi balla. Możesz użyć swojej energii, ale szybko się wyczerpiesz i zmęczysz. Twoim źródłem energii może być wszystko, na przykład Ziemia, Słońce, Księżyc lub jakaś osoba czy rzecz. Zazwyczaj najlepszym wyborem są planety/gwiazdy/księżyce, ponieważ mają one dużo energii.

Osobiście wybieram Słońce kiedy chcę zrobić gorącego psi balla - po prostu myślenie o Słońcu kojarzy mi się z gorącem. Wybieram Księżyc do zimnych psi balli, ponieważ jest zazwyczaj w ciemnościach i powoduje, że myślę o zimnie. Najczęściej wybieram Ziemię, ponieważ jest blisko i nie powoduje u mnie skojarzeń o konkretnej temperaturze. Możesz wybrać COKOLWIEK jako swoje źródło. Gdy podejmiesz decyzję, możesz przejść do punktu 3.

Krok 3.
Rozpoczęcie pobierania energii z Twojego źródła.

Pobieranie energii ze źródła jest proste. Musisz jedynie wizualizować energię płynącą ze źródła i wnikającą do Twojego ciała lub otaczającą je. Wizualizacja to wyobrażanie sobie lub symulowanie obrazu w Twojej głowie. Możesz wizualizować cokolwiek chcesz, byle wyglądało to jakbyś pobierał energię ze źródła. Niektórzy wolą zamknąć wtedy oczy, inni nie. Spróbuj różnych metod i zobacz, która na Ciebie działa. Dla przykładu ja wizualizuję siebie stojącego na Ziemi z energią idącą z jądra, poprzez powierzchnię Ziemi i moje ciało.

Tylko pamiętaj, że jest tylko przykład. Możesz sobie wyobrażać wszystko to co chcesz. Kilka pomysłów, które właśnie wymyśliłem:
• Twoje źródło ma wtyczkę, do której się podłączasz i pobierasz energię
• Twoje źródło znajduje się nad Tobą i leci na ciebie energetyczny wodospad pochodzący ze źródła
• Twoje źródło jest nad Tobą, wyobraź je sobie jako chmurę, która ciska piorunami energii w Ciebie
• Twoje źródło karmi Cię energią, którą zjadasz.

Jak widać, wszystko będzie działało. Kiedy pobierzesz energię z Twojego źródła i osiągniesz stabilny napływ energii (może to zając sekundy, może minuty), przejdź do kroku 4.

Krok 4.
Ukierunkuj energię wewnątrz Twojego ciała do miejsca, gdzie robisz psi balla.

Teraz, wciąż pobierając energię ze źródła, skieruj ją do miejsca, gdzie ma powstać psi ball. Kiedy się tam znajdzie, zwizualizuj energię wirującą dookoła w kształcie kuli. Ja wizualizuję energię okręcającą się dookoła moich ramion i kłębiącą się w moich dłoniach.

Oczywiście to nie jest dokładnie to, co wizualizuję, ale nie chcę spędzać godzin na robieniu odpowiedniej animacji. Kilka porad: kiedy wyobrażasz sobie ruch energii, wyobraź sobie, że to czujesz i słyszysz. Spróbuj włączyć w to jak najwięcej zmysłów. Jeśli wyobrazisz sobie, że to czujesz, słyszysz i widzisz, wtedy wizualizacja jest mocniejsza. Gratulację! Robisz psi balla!

Krok 5.
Dodawanie więcej energii do psi balla.

Aby dodać energię, po prostu wciąż wizualizuj energię wpływającą do psi balla. Można to zrobić na dwa sposoby... Po pierwsze, możesz sprawić, że psi ball staje się większy, a później ścisnąć go do mniejszych rozmiarów, albo możesz zrobić gęstszego psi balla, pozostawiając rozmiar bez zmian. Jeśli zamierzasz zrobić psi balla większym, proponuję oddalać i przybliżać soje ręce.. Uwaga - nie zmniejszasz psi balla swoimi rękami, tylko to wizualizujesz.
Osobiście zostawiam rozmiary psi balla bez zmian, robię go po prostu bardziej gęstym. Tutaj widzisz jak to możesz zwizualizować.

Właśnie tak dodajesz więcej energii do swojego psi balla! Yippee :) !! !

Krok 6.
Puszczanie twojego psi balla…*ziuuuu*

Więc, kiedy następuje czas, aby wypuścić psi balla, wszystko co musisz zrobić to... zostawić go. Mam nadzieję, że nie przywiązałeś się zbytnio do niego :) ... Więc, gdy nadejdzie czas, puść go i pozwól energii rozejść się w powietrzu... To wszystko.

Żródło http://przeloty.htw.pl/energia;psi;oraz;podstawy;telekinezy.php
So put your hands up high
And wave 'em side to side,
And when I pull out the nine
You better wave bye bye...

Obrazek
Awatar użytkownika
QueenK
Królowa
Królowa
Podziękowano: 27 razy

Re: PSI BALL - Poradnik

Postautor: QueenK » 20 sty 2016, 22:38

Zawsze mnie to zastanawiało... Jaki właściwie jest cel tworzenia PSI Ball'a? Przepraszam, za takie pytanie, ale moja wiedza w tej kwestii jest conajmniej zerowa. :) Służy to rozrywce, czy można zrobić z tym coś ciekawego? A może jest możliwe żeby tą energię przekazać komuś innemu?
You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one...
Awatar użytkownika
Risto
Administrator
Administrator
Podziękował: 176 razy
Podziękowano: 32 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Risto » 26 sty 2016, 0:48

Chyba jak w życiu. W jednym miejscu na świecie wykorzystali proch, żeby zyskać przewagę nad przeciwnikiem, w drugim nie znali tego zastosowania i produkowali fajerwerki :) Niektórzy wykorzystują psi ball'e do leczenia
Awatar użytkownika
Dante
Bywalec
Bywalec
Podziękował: 5 razy

Postautor: Dante » 08 lut 2016, 19:18

~ _/) ~
"Ci,którzy nie obawiają się miecza którym władają,nie są godni go dzierżyć"
Ptakiem Hermesa nazywają mnie, zjadam swe skrzydła by poskromić się
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Podziękowano: 98 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 08 lut 2016, 20:51

Akurat brałem z innej strony zapewne z tej z której Ty to wziąłeś na zp. ;)
So put your hands up high
And wave 'em side to side,
And when I pull out the nine
You better wave bye bye...

Obrazek
Awatar użytkownika
Dante
Bywalec
Bywalec
Podziękował: 5 razy

Postautor: Dante » 10 lut 2016, 8:46

Nie wykluczone,w sumie w wypadku wygasłego źródła nie musisz go podawać xd Ja ostatnio mam coś problem z przepływem energii w rękach ;/
~ _/) ~
"Ci,którzy nie obawiają się miecza którym władają,nie są godni go dzierżyć"
Ptakiem Hermesa nazywają mnie, zjadam swe skrzydła by poskromić się
Awatar użytkownika
Uzumaki Naruto
Bywalec
Bywalec
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 13 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Uzumaki Naruto » 10 lut 2016, 12:04

Conan co do PSI balla zapomniałeś o najważniejszej rzeczy,
Podczas tworzenia PSI-balla postaraj się wizualizować energię płynącą od miejsca poboru energii do konkretnego miejsca na ciele czyt. np. pomiędzy dłońmi, następnie trzeba nadać kształt PSI ballowi, większość ludzi nadaje im kształt kuli co jest najprostsze, następnie trzeba nadać charakter PSI ballowi i albo to będzie PSI ball leczący, ogrzewający albo chłodzący, no chyba że chcesz kogoś zaatakować.
Dodatkowo możesz z wizualizować sobie jego kolor, np. czerwony do ogrzewającego PSI balla, zielony do leczącego, niebieski do chłodzącego itd.
Nic cię nie ogranicza oprócz Twojej wyobraźni i wizualizacji.
kaplanka
VIP
VIP
Podziękował: 25 razy
Podziękowano: 33 razy

Postautor: kaplanka » 19 lut 2016, 20:31

Za nim zaczniecie trzeba pamiętać, że w necie jest sporo syfu z info. Wiąże się to z tym, że można sobie narobić niezłej krzywdy, jeśli nie ma się sprawdzonego źródła owej wiedzy.
miłość jest piękna nawet w późnym wieku
Auegamma
Początkujący
Początkujący
Podziękowano: 4 razy

Postautor: Auegamma » 05 lut 2017, 11:38

Witam,

Psi Ball'e służą jako swojego rodzaju trening, który staje się tym trudniejszy im bardziej go sobie dany praktyk utrudnia. Przykład? Wystarczy że zamiast jednego równocześnie tworzy się dwa Psi Ball'e, będzie się utrzymywało jednego Psi Ball'a przez okres dłuższy niż 15 minut lub też będzie się manipulowało kształtem, gęstością czy typem danego Psi Ball'a. Dlatego stopień trudności treningu tworzenia tzw. Psi Ball'i zależy tak od zdolności, kreatywności jak i inicjatywy, umożliwiając różnego rodzaju eksperymenty mające na celu przeanalizowanie natury stosowanych energii jak i obecne ograniczenia.

Jednak, teoretyczne ograniczenia mogą się przełożyć na ograniczenia praktyki, dlatego należy zwrócić uwagę na błędne przekonania odnośnie tworzenia tzw. Psi Ball'i:
- Nie trzeba wybierać miejsca gdzie stworzyć tzw. Psi Ball'a, zwykle tworzą się w okolicy czakr dłoni;
- Nie trzeba wybierać źródła energii tworzących tzw. Psi Ball'e, odczuwasz zmęczenie z uwagi na potrzebę koncentracji a tzw. Psi Ball może składać się z bardziej abstrakcyjnych elementów, takich jak wola czy myśli;
- Nie trzeba rozpoczynać pobierania energii z wybranego źródła na stworzenie tzw. Psi Ball'a, same Psi Ball'e to analogia naczynia, pustego do czasu aż wypełni się je energią, nie wymagając energii by dany Psi Ball został stworzony, pomijając tą związaną z koncentracją i wolą;
- Nie trzeba kierunkować energii do stworzenia tzw. Psi Ball'i, istotne jest zrozumienie iż w przypadku tworzenia tzw. Psi Ball'i wywołuje się zmianę w świecie energetycznym za sprawą woli, tworzenie czy gromadzenie energii w świecie energetycznym wykorzystuje zasadę zachowania równowagi energetycznej, na podobnej zasadzie można wykorzystać mechanizmy pozwalające uprościć proces tworzenia tzw. Psi Ball'i, pozwalając "energii duchowej" zrealizować zadania woli w sposób automatyczny, najbardziej odpowiadający danej "energii duchowej", na podobnej zasadzie działa uzdrawianie Reiki;
- Nie trzeba dodawać energii do stworzonego Psi Ball'a, w szczególności gdy danego Psi Ball'a tworzy się przy pomocy czystej woli;

Można by rozważać dlaczego kula jest naturalnym kształtem który przyjmują tzw. Psi Ball'e (stan równowagi energetycznej, podobnie jak chmura elektronów) czy tego czy czakry są strukturami energetycznymi, do których zaliczają się Psi Ball'e, jednak poczekam aż ktoś się zainteresuje tematem, kij w mrowisko już włożyłem, więc pozostaje czekać.

Pozdrawiam,
Auegamma

Wróć do „PSI Ball”