Imigracja - temat zbiorczy

Ciekawe wydarzenia z kraju i ze świata.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Dante
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 13 sty 2016, 22:03
Lokalizacja: Płock
Podziękował: 5 razy
Podziękowano: 32 razy

Re: Imigracja - temat zbiorczy

Postautor: Dante » 10 sty 2018, 21:10

Zamiast gadać powinniśmy się zbroić tak szczerze mówiąc ;/
~ _/) ~
"Ci,którzy nie obawiają się miecza którym władają,nie są godni go dzierżyć"
Ptakiem Hermesa nazywają mnie, zjadam swe skrzydła by poskromić się
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP
Posty: 113
Rejestracja: 29 sty 2016, 19:05
Podziękował: 19 razy
Podziękowano: 44 razy

Re: Imigracja - temat zbiorczy

Postautor: Hybrid » 13 sty 2018, 11:32

Dante pisze:Zamiast gadać powinniśmy się zbroić tak szczerze mówiąc ;/


A coś to da ?
Coś to zmieni ?
Zastrzelisz w pojedynkę kebaba bądż innego kolorowego ... dostaniesz dożywocie z wielką medialną pompą i taki będzie finał twojego ''dozbrajania'' się .

Pewne podwaliny pod samo zbrojenie się położył w 2015 roku Grzegorz Braun tworząc ''Pobudkę'' ... czyli Kościół - Szkoła - Strzelnica - Mennica .
W obszarze STRZELNICY działamy na rzecz wzmocnienia kondycji psychicznej i fizycznej, a jednocześnie zwiększenia zdolności samoobronnych
naszych rodaków i potencjału obronnego całej Ojczyzny – m.in. poprzez popularyzowanie i ćwiczenie kunsztu strzeleckiego. Sztuka celnego
strzelania kształtuje wyrównany oddech i koncentrację, oraz uczy poważnego podejścia do życia – co przyda się i w pozostałych obszarach działania.


Lecz to tylko podwaliny ... dopóki nie powstanie milicja/policja/straż obywatelska dopóty nie może być mowy o bezpieczeństwie Kraju .
I cosik takiego musi powstać spontanicznie na szczeblu gminnym i to bez żadnej ingerencji instytucji rządowych - to podstawa .

Proszę popatrzeć na wieś Żurawlów i jej walkę z Chevron'em ... wygrali , wygrali ale byli zorganizowani oddolnie i spontanicznie . Państwo czyli rząd nie mógł sobie ot tak , wjechać tam i ''wyrżnąć'' około 1000 osób .
https://youtu.be/pC5VB9qBdOk
Taki sposób organizacji pokazuje jak można osiągnąć sukces ... Żurawlów walczył o swoje 8 miesięcy ... i wygrał .

Widzimy jak jest ...( a historia pokazuje , że polak przed szkodą i po szkodzie głupi ) ... cicha , cicha i jeszcze raz cicha islamizacja Polski trwa w najlepsze .
Jest gorzej jak za PO-PSL ... bo tamci choć komentowali swoje ruchy ... a te Pisowskie szuje działają tylko nocą ... jak rozbójnicy .


Czym był i jest projekt UE, której jednym z założycieli był Robert Schuman?
Projekt UE był i jest realizacją projektu Pan-Europy autorstwa Richarda Coudenhove-Kalergi, który w 1923 wydał książkę Pan-Europa, będącą manifestem ruchu paneuropejskiego. Tezy te rozwinął w głównym dziele swojego życia, trzytomowej Walce o Paneuropę (1925-1928)...W 1922 założył w Wiedniu ruch „pan-europejski”, którego celem było ustanowienie Nowego Porządku Świata, opartego na federacji krajów, pod kierownictwem Stanów Zjednoczonych. Do pierwszych zwolenników należeli czescy politycy Tomáš Masaryk i Edvard Beneš, oraz bankier Max Warburg, który zainwestował pierwsze 60.000 marek. Austriacki kanclerz Ignaz Seipel i następny prezydent Austrii, Karl Renner, wzięli na siebie odpowiedzialność kierowania ruchem „pan-europejskim”. Później swoją pomoc zaoferowali francuscy politycy tacy jak Léon Bloum, Aristide Briand, Alcide De Gasperi i inni.

Istota planu Kalergi:
W książce Praktyczny idealizm [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą.

Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Kalergi dokładnie to opisuje:

(...)Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].(...)

Chociaż żaden podręcznik o UE nie wymienia nazwiska Kalergi, jego pomysły stanowią główne zasady Unii Europejskiej. Pogląd, że narody Europy powinny być wymieszane z Afrykańczykami i Azjatami, żeby zniszczyć naszą tożsamość i stworzyć jedną rasę Metysów, stanowi podstawę całej polityki wspólnoty, której celem jest ochrona mniejszości. Nie z powodów humanitarnych, a z powodu dyrektyw wydawanych przez bezwzględny reżim który spiskuje największe ludobójstwo w dziejach........ i dalej , chlebek posmarowany smalczykiem Babuni


Przekazujcie dalej te informacje, piszcie petycje, rozmawiajcie, jeśli działacie w patriotycznych organizacjach nagłośnijcie w nich tę sprawę, jeśli macie dostęp do któregoś z polityków prawej strony przekażcie im… że multikulturalizacja i islamizacja Polski nie jest już mglistym zagrożeniem, tylko postępującym po cichu z dnia na dzień procesem i to jest ostatni moment, aby go przerwać.
Od 2014 roku polską opinią publiczną wstrząsają kolejne doniesienia na temat przymusowej relokacji tzw. uchodźców (będących według danych Frontex i Eurostat w 95% zwykłymi imigrantami ekonomicznymi).
Kwoty przymusowej relokacji nakazanej przez władze Unii Europejskiej szacowane były wstępnie na kilka tysięcy, w kilka miesięcy wzrosły następnie do wysokości tysięcy kilkunastu.Między innymi na fali niechęci Polaków do ich przyjmowania, wynikającej z obawy przed przestępczością, terroryzmem, islamizacją i innymi dobrodziejstwami „multikulti” zwyciężył PiS, jako partia obiecująca powstrzymanie nadchodzącego zagrożenia.

Po październiku 2015 roku Polacy odetchnęli z ulgą, ulicami Warszawy przeszedł kolejny Marsz Niepodległości pod hasłem „Polska Bastionem Europy”. Widmo islamizacji oddaliło się… pozornie.

Od pewnego czasu coraz więcej ludzi zauważa, szczególnie na ulicach dużych polskich miast pewną zmianę. — W komentarzach na portalach typu ndie.pl, czy pod filmikami o tematyce islamizacji można przeczytać — „jest ich coraz więcej”, — „po Ursynowie chodzą grupkami po 3-5”, — „zobaczcie co się dzieje na mieście”.

Dotychczasowe medialne obrazki z Francji, Niemiec czy Szwecji pokazujące grupki młodych, śniadych mężczyzn z małymi plecakami widzimy już i na naszych ulicach, choć w znacznie mniejszej ilości.

Pewne jest jedynie to, że z roku na rok jest ich coraz więcej. Kobiety w hidżabach z gromadkami dzieci stanowią już część krajobrazu w centrach handlowych Warszawy i Krakowa.

Przechodząc w godzinach szczytu koło Urzędu do Spraw Cudzoziemców przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie, czujemy się jak na ulicach Paryża… — I nie chodzi tu niestety tylko o wspaniałą architekturę kamienicy Kacperskich, czy Jana Łaskiego przy placu Unii Lubelskiej…

Mimo, że widzimy to wszyscy, ciężko jest ten obraz jakoś przyswoić, czy właściwie zinterpretować. Przecież Rząd odmówił przyjmowania imigrantów… To na zachodzie osiedlają się muzułmanie… To do Niemiec maszerują „uchodźcy”… W Warszawie zawsze było dużo cudzoziemców… To pewnie turyści…

Wypierając w ogóle z umysłu możliwość tego, że nasz kraj może poddawać się dokładnie temu samemu procesowi co Zachód, ufni w zapewnienia Rządu i zadufani we własną narodową potęgę maszerując w kolejnych Marszach, pisząc komentarze, wstawiając obrazki z husarią na profilowe i śmiejąc z tego jak to Szwedzi, Niemcy i Francuzi niszczą swoje kraje, bezwolnie wtoczyliśmy się w te same koleiny.

Stojący w kolejkach z wnioskami o legalizację pobytu Turcy, Marokańczycy, Libijczycy, Kazachowie i Pakistańczycy nie są turystami. Są pierwszym krokiem procesu, który w zaawansowanym etapie możemy oglądać na Zachodzie.

Garść przerażających faktów


Wiosną tego roku Urząd do Spraw Cudzoziemców otworzył nowy portal.

https://migracje.gov.pl/

Można na nim obserwować ilość składanych wniosków o zezwolenie na pobyt z podziałem na województwa, wyszczególnieniem płci, wieku, kraju, oraz porównywać obecność imigrantów z ubiegłymi latami. Wszystkie informacje wyświetlają się w eleganckich tabelach, na mapach, a co najważniejsze, są codziennie aktualizowane.

Porównując obecność w Polsce imigrantów z krajów takich jak Afganistan, Iran, Irak, Egipt, Pakistan, czy Indie — (gdzie mieszka ponad 130 mln wyznawców Mahometa) w roku 2013, czy 2014, oraz obecnie, na początek listopada 2017 (grafika) możemy wręcz dostać zawału…

https://migracje.gov.pl/statystyki/zakr ... R,GH,IN,IQ, IR,JO,QA,KZ ,KW,LY,MA,MR,NG,PK,SO,SD,SY,TJ,TN,TR,TM,UZ,AE/?x=0.3252&y=1.0104&level=1

Okazuje się ich ilość na koniec roku 2014 wynosząca dla Polski niecałe 12,5 tys. w chwili obecnej przekracza…. 28 tysięcy.


Oznacza to, że w niecałe trzy lata w Polsce osiedliło się ponad 15 tysięcy imigrantów z Afryki, oraz Bliskiego i Środowego Wschodu, co stanowi podwojenie ich ogólnej ilości.

— Dla przypomnienia, najwyższe kwoty relokacji o jakich była mowa sięgały 12 tysięcy…

Polska przed niczym się nie broni.

Najbardziej dobitne są dane dotyczące Mazowsza, głównie Warszawy. W trzyletnim okresie obserwujemy wzrost z niecałych 4,5 tys. do prawie 14 tysięcy.

W Stolicy Polski liczba ludzi z krajów islamskich, lub o znaczącej ilości wyznawców Mahometa wzrosła zatem trzykrotnie! (Sic!) Trzy razy w niecałe trzy lata.

— W chwili obecnej w Warszawie osiedla się już około 5 tys. ludzi z tych krajów rocznie.

Nie to jest jednak najgorsze.

Najgorsza jest geometryczna niemalże tendencja wzrostu ilości nowych imigrantów z roku na rok.

Na przykładzie Warszawy i Mazowsza:

Rok 2013- 4002

Rok 2014- 4388 (+386 nowych imigrantów)

Rok 2015- 5986 (+1598)

Rok 2016- 9316 (+3330)

Rok 2017- 13716 (+4400 tylko do listopada)

Choć może się to wydać absurdem, przy obecnej tendencji, Warszawa miastem o przewadze muzułmanów może stać się nie za dwieście lat, ale za dwie dekady. — Pierwszy pełny procent osiągną oni już w przyszłym roku.

W tym momencie, wielu czytelników podniesie krzyk, że przecież to niemożliwe, że część z tych imigrantów to nie muzułmanie, że część to Hindusi… że oni chcą tutaj tylko pracować, że większość to zezwolenia na pobyt czasowy… — Że w dalszym ciągu ich obecność nam nie zagraża…

Zestawmy zatem kilka faktów tylko z tego roku…

Styczeń: Okrzyki obrażające Polaków i próba gwałtu na Polce:

http://www.prawdaobiektywna.pl/polska/o ... -1124.html

Zabójstwo chłopaka w Ełku:

http://www.gk24.pl/polska-i-swiat/a/zab ... ,11648616/

Czerwiec: Ośrodek w Górze Kalwarii:

http://wolnosc24.pl/2017/06/20/w-gorze- ... rzescijan/

Lipiec: Demolowanie kościoła i bitwa frakcji muzułmańskich:

https://ndie.pl/warszawa-iranczyk-dewas ... y-policje/

http://niezalezna.pl/101638-awantura-mu ... la-policja

Sierpień: molestowanie nastolatki:

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Dwo ... 15283.html

Uzbrojony Palestyńczyk w środku Warszawy zaatakował policjanta:

http://www.dzienniknarodowy.pl/8069/war ... abskiemu-/

Wrzesień: publiczne modły muzułmanów na Muranowie:

http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc ... towac.html

To nie są newsy ze Szwecji, to jest polska rzeczywistość.

Pierwsza molestowana na ulicy Polka, pierwszy zdemolowany kościół, pierwsza publiczna modlitwa muzułmanów. Rok 2017 możemy nazwać pod tym względem przełomowym.

Na własne oczy widzimy, że Państwo Polskie przestaje panować nad tym kto wjeżdża do naszego kraju.

I jak widać na nic nie zda się tu pisanie kolejnych komentarzy w internecie, ani nawet zorganizowanie kolejnej pikiety.

Bo co pikieta obchodzi agencję pracy ściągającą na rower do UberEats kolejnego Pakistańczyka?

Czy tę pikietę widzi pani z Urzędu ds. Cudzoziemców przeklepująca w komputerze dane kolejnego imigranta, który właśnie złożył wniosek o zezwolenie na pobyt?

A może obrazek husarii na profilowym zatrzyma autobus przejeżdżający bez żadnej kontroli przez nieistniejącą realnie granicę polsko-niemiecką?

Będąc w strefie Schengen, siłą rzeczy jesteśmy częścią chorego organizmu, z którego zakażenie powoli dociera i do naszych tkanek.

Mamy za granicą 2,5 mln młodych Polaków, powinniśmy myśleć jak ich ściągnąć do Polski i jak zwiększyć przyrost demograficzny w polskich rodzinach. Ściąganie w ich miejsce do Polski imigrantów z krajów skrajnie obcych kulturowo, czy wręcz wrogo nastawionych do cywilizacji europejskiej jest polityką samobójczą.

Jeśli nie ma znaczenia, kto tutaj pracuje, byle tylko pracował, to może zrezygnujmy z własnej państwowości? — Po co się męczyć? — Jakie ma znaczenie, że pracujemy w kraju o nazwie Polska?

Mimo szumnych zapowiedzi powstrzymania multikulti, płynących nawet w ostatnich dniach z ust senatorów i ministrów, proces postępuje i trzeba temu przeciwdziałać.

Przywrócenie kontroli na granicach, zaprzestanie wydawania wiz, skontrolowanie firm ściągających imigrantów do naszego kraju, wymagają jednak presji społecznej na rządzących i nagłośnienia tego problemu.

Przekazujcie dalej te informacje, piszcie petycje, rozmawiajcie, jeśli działacie w patriotycznych organizacjach nagłośnijcie w nich tę sprawę, jeśli macie dostęp do któregoś z polityków prawej strony przekażcie im… że multikulturalizacja i islamizacja Polski nie jest już mglistym zagrożeniem, tylko postępującym po cichu z dnia na dzień procesem i to jest ostatni moment, aby go przerwać.

Mamy prawo decydować kogo chcemy widzieć w naszym domu i jakim chcemy go pozostawić w spadku naszym dzieciom. Inaczej za 10-15 lat obudzimy się w kolejnym Malmö…Warszawiak

Dane: https://migracje.gov.pl/

Źródło: https://otymsiemowi.pl/index.php/2017/1 ... dokumenty/
Awatar użytkownika
Dante
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 13 sty 2016, 22:03
Lokalizacja: Płock
Podziękował: 5 razy
Podziękowano: 32 razy

Re: Imigracja - temat zbiorczy

Postautor: Dante » 16 sty 2018, 19:41

Islam i Chrześcijaństwo nie mogą współistnieć,dlatego "Si vis pacem, para bellum" bo to,że trwa wojna religijna widać gołym okiem.
~ _/) ~
"Ci,którzy nie obawiają się miecza którym władają,nie są godni go dzierżyć"
Ptakiem Hermesa nazywają mnie, zjadam swe skrzydła by poskromić się

Wróć do „Wydarzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości