Początki

Czary mary, wróżenie z fusów, kart i inne.

Moderatorzy: Redaktorzy, Wróżbici

Awatar użytkownika
QueenK
Królowa
Królowa
Podziękował: 64 razy
Podziękowano: 27 razy

Początki

Postautor: QueenK » 11 kwie 2020, 13:17

Hop, hop! :)

Dawno mnie tu nie było... Ale jakiś czas temu pytałam o karty Tarota... No i zakupiłam pierwsza talię :)

Teraz prośba do Was - osób doświadczonych i obytych.

Czy macie jakieś wskazówki dla początkujących? Coś, na co powinnam szczególnie zwrócić uwagę zagłębiając się w ten świat?

Macie jakieś doświadczenia, którymi chcielibyście się ze mną podzielić? ;)

Nie wiem nawet za bardzo jak się do tego zabrać... I pomyślałam, że moglibyście mi pomóc :blushing: .

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :fingerscrossed:
You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one...
kaplanka
VIP
VIP
Podziękował: 26 razy
Podziękowano: 34 razy

Re: Początki

Postautor: kaplanka » 16 kwie 2020, 13:13

, zastanow się czy tarot jest tobie potrzebny. Ja ym zaczęła na początku od Poznania symboli. Zawartych w kartach znaczenia kart arkan małych i dużych. Poznania się z talia. To że kupiłaś nie oznacza że będziecie współpracowac razem
miłość jest piękna nawet w późnym wieku
Awatar użytkownika
QueenK
Królowa
Królowa
Podziękował: 64 razy
Podziękowano: 27 razy

Re: Początki

Postautor: QueenK » 16 kwie 2020, 23:00

Zgadza się. Ale bez kart bym się tego nie dowiedziała czy będziemy współpracować :).
Długo się nad tym zastanawiałam... I w końcu podjęłam decyzję o zakupie.

Mówisz Kapłanko o symbolice... Więc pytanie, czy powinnam skupić się na tym "tradycyjnym" znaczeniu? Bo z tego co już zdążyłam zauważyć, to niektóre symbole wywołują u mnie inne odczucia niż podają w "definicjach". (Wiadomo oczywiście że tychże definicji i opisów znaczeń jest wiele, jednak mają wspólny tor).

A jak już mam się uczyć, to chciałabym od najlepszych :)
A co z tego będzie to się okaże...
You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one...

Wróć do „Magia i Wróżby”