wampiry energetyczne

Pasożyty czerpiące naszą energię.

Moderator: Redaktorzy

kaplanka
VIP
VIP
Podziękował: 26 razy
Podziękowano: 33 razy

Re: wampiry energetyczne

Postautor: kaplanka » 14 paź 2019, 18:19

Fenikste nie wiedziałam że poltergeist może być chamski no cóż uczymy się całe życie
miłość jest piękna nawet w późnym wieku
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 17 razy

Re: wampiry energetyczne

Postautor: fenikste » 15 paź 2019, 8:25

Chamski to odniesienie do poziomu dręczenia raczej... są takie co odpuszczają a sa chamskie dręczące ludzi latami, zwykle nie zrozumiałaś odniesienia bo nie mówiłem o charakterze, byty te i inne maja tez cechy jak człowiek i w zasadzie to jedna z rzeczy jaka pomaga w rozróżnianiu ich zachowania.

Jedną z cech odróżniającą złe lub złośliwe dusze od dobrych jest dezinformacja wynika to z chęci zatrzymania informacji dla siebie, dzieje się tak juz od wieków a zle dusze spotykają się w celu przechwalania się jednak nigdy w celu uczenia innych duszy czy to złych tym bardziej ziemskich, zacnym wiekiem w historii ludzi było średniowiecze, wykończono wtedy wiele z nich, dodam tylko że dusze zle których aktualnie jest pod 2mln w ciałach wiedzą doskonale co jest po śmierci i omijają reset ponieważ nie są stąd, zajmują intratne stanowiska też nie dzieki własnej pracy a wybieraniu sobie i wypieraniu duszy przydzielonych na normalnych zasadach a po resecie. Niestety mam złą wiadomość, to już koniec zabawy:)

Wróć do „Wampiryzm”