Przerażający szpital

Zjawiska które nie zostały wyjaśnione.

Moderator: Redaktorzy

iazek
Nowy
Nowy

Przerażający szpital

Postautor: iazek » 18 gru 2018, 16:49

Kiedyś jak jeszcze mieszkałem w Owińskach to zawsze jak wracałem z Gimnazjum rowerem co mi zajmowało 17-18 minut to zawsze się zatrzymywałem przed tym szpitalem i wczoraj jak była sobota i mieliśmy wolne to z moimi kolegami Hubertem i Dawidem tam się wybraliśmy wzięliśmy plecaki z odpowiednimi rzeczami. Więc weszliśmy i na początku było spoko był upiorny klimat, ale postanowiliśmy wejść na pierwsze piętro, bo wtedy byliśmy na parterze i tak fajnie nie było. Hubertowi się słabo zrobiło, a ja z Dawidem zauważyliśmy dziwną postać idącą w naszym kierunku więc szybko zeszliśmy na parter uważając na to czy się nie wywalimy ze schodów lub na schodach i ukryliśmy się w jakimś pokoju nawet nas nie interesowało że tu jest straszny syf i jest przerażająco, bo mieliśmy nadzieję że to coś sobie pójdzie. Nagle usłyszeliśmy jakieś krzyki i już mieliśmy tego wszystkiego dość więc spróbowaliśmy uciec oknem, ale nagle zauważyliśmy koleją postać, która biegnie w naszym kierunku więc szybko uciekliśmy przez okno i nie chcieliśmy już tam nigdy wchodzić. Od kiedy przeprowadziłem się do Poznania nie mogę tego zapomnieć.

Wróć do „Zjawiska Niewyjaśnione”