Kościół to wróg i pasożyt Polski.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Książę Ciemności
Żyjący Forum
Żyjący Forum
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 49 razy

Kościół to wróg i pasożyt Polski.

Postautor: Książę Ciemności » 31 sty 2016, 12:07

Witam serdecznie!

Byłem właśnie w trakcie pisania odpowiedzi na temat Omikrona, ale stwierdziłem że mój post za bardzo odbiega od tematu, a jest cenny. Dlatego też umieszczam go tutaj. Temat Omikron, który mnie zainspirował:
viewtopic.php?f=81&p=202#p202

Zastanawiałem się nad tym. Czytając pierwsze wersy sądziłem, że będzie to o tym, jaki to kościół jest prześladowany. Omikron napisał "Bóg, Honor, Ojczyzna". Ojczyzna jest na końcu. Zastanawiałem się nad tym, ze gdybyśmy chcieli żyć w normalnym wolnym państwie, najpierw powinniśmy wykopać, a przynajmniej obniżyć role kościoła, a niektórych księży posłać do ciupy. Popatrzcie na to w ten sposób. Czego uczy kościół? KLĘCZENIA! Uczy nas postawy służalczej. Jako ateista nie muszę klękać, nie mam swojego "pana" (tj. księdza, którego niektórzy wręcz czczą). Jak chcecie mieć silne państwo, kiedy od małego uczycie się pozycji klęczącej? Potem Polska też klęczy. Idźmy dalej. Kościół jest przeciwnikiem aborcji i in vitro. To niech zwolennicy kościoła tego nie robią! Państwo, w którym jakaś religia nadaje prawo państwowe, nie jest państwem. W Polsce prawo na temat aborcji mówi, że kobieta ma prawo dokonać aborcji w kilku przypadkach: Kiedy doszło do ciąży w wyniku gwałtu, kiedy płód jest uszkodzony i kiedy ciąża zagraża życiu kobiety. Nie widzę w tym nic chorego. To nie jest Wielka Brytania, gdzie nastolatki za darmo mogą w socjalistycznym raju robić aborcję, po waleniu się na prawo i lewo, jako forma antykoncepcji. Obecnie wielu kobietom w Polsce odmawia się aborcji, a nawet je prześladuje. Obecna, miłująca kościół Toruńsko - Katolicki władza zapewne chciałaby jeszcze te prawa ograniczać. Wyobraźcie sobie taki przypadek. Mamy kobietę, wysoko wyspecjalizowaną lekarkę. Niestety, płód jest uszkodzony i najpewniej umrze, a kobiecie grozi śmierć, a ciąża była wynikiem gwałtu i zostawiłaby traumę w jej psychice. Niestety, inny lekarz nie dokonał aborcji, w wyniku czego kobieta zmarła. Społeczeństwo straciło bardzo wartościową jednostkę, w wyniku czego kilkanaście innych osób zmarło, przez brak lekarza. Widać szkodliwość KK czy mam powtórzyć? W sprawie aborcji zostawię jeszcze pewien pouczający filmik dla ciekawych.
[center]https://www.youtube.com/watch?v=yyQefUG1DFM[/center]
Tak... Oni nie są Pro Life... Oni są Przeciwko Kobietom!

Idźmy dalej. Na kościół oddaje się co roku kupę kasy. KUPĘ KASY. Podczas gdy nie ma pieniędzy na głodujące polskie dzieci. Dlaczego, taki np. ateista jak ja ma płacić podatki, które pójdą na organizację, która nie jest ani służbą zdrowia, ani policją, a szczerze jestem jej przeciwny? I dlaczego do cholery rząd wciska pieniądze klechom do kieszeni, zamiast kupić biednym dzieciom kanapki? Czemu też w sytuacji, gdy pedofil nosi koloratkę, wymiar sprawiedliwości skazuje go na jakże wysoką karę przeniesienia do innej parafii? Szacuje się, że gdyby opodatkować kościół Polska wyszłaby z długów w ciągu 6 lat.

Opowiem może o obecnym wpływie i genezie kościoła. Obecnie przedstawiciele kościoła zapraszani są na wszelkie uroczystości, typu poświęcenie szkoły i o zgrozo przemawiają pierwsi. Nie kombatanci, którzy walczyli za nasz kraj. Księża, za pasożytnictwo na narodzie przemawiają pierwsi i to im oddawana jest chwała. Widać zatem, że wpływ kościoła jest duży. Zadajmy sobie pytanie, skąd wziął się kościół. Ano przywędrował z wschodu. Przypomnienie. Islam także stamtąd przywędrował. Wschód! Czyli obce i nie polskie! Jak dla mnie to wyższa ewolucja judaizmu. A skoro już jesteśmy przy judaizime, dawno temu wysnułem teorię spiskową, wg której Żydzi wymyślili sobie pacyfistyczną religię, aby rozbroić i okraść z kasy inne państwa. Patrząc na miłowanie wroga swego, wydaję mi się to co najmniej prawdopodobne. Słyszałem, że wg karateków jeżeli wróg chciał zagrozić Twojemu życiu lub życiu Twoich bliskich, to nie należy mu się żadna litość. Jak dla nie to lepsze niż nadstaw drugi policzek i daj wymordować siebie i swoją rodzinę. Wracając do tematu. Kościół wymordował Słowian i przymusił ich do niszczenia ich kultury i zmiany wiary, jak Indian. Ale to temat zbyt obszerny, jak na jeden post. Zainteresowanym poleca wpisać w google holokaust Indian. Razem z KK przyszła do nas biblia. A czymże jest biblia? Zbiorem bajek spisanych jakieś 300 - 400 lat po Jezusie, które geriatria w sukienkach wybrała sobie jako objawione. Te wszystkie księgi Nowego Testamentu są tak samo historyczne czy wiarygodne jak cała masa apokryfów i książeczka o smerfach. Przy tym, mnisi robili błędy podczas pisania biblii. Tutaj więcej na ten temat: http://www.focus.pl/czlowiek/ktore-slowo-jest-boze-5835 Poza tym, geriatria w sukienkach co jakiś czas zmienia sobie tzw. dogmaty. Kiedyś nie było Trójcy, kiedyś księża mogli zawierać małżeństwa, nie było bierzmowania, a jak podaje internet dogmat o wniebowzięciu Marii jest od XX wieku. Zatem ludzie wierzą w widzimisię jakiś dziadków. Wracając do tematu. Skoro już wyjaśniliśmy sobie, że kościół ma niejasne pochodzenie, to dodam jeszcze coś na temat księży. Obecnie księża są przez niektórych czczeni jak bóg. Pomijając występki seksualne, księża doją swoich wiernych, a czasem nawet wymuszają pieniądze (niedaleko mnie jest parafia, gdzie ksiądz wywiesił cennik np. za chrzest sto złotych, słyszałem o parafii, gdzie co miesiąc parafianie muszą oddać sto złotych, parafia biedna bardzo, nie mają na jedzenie, a muszą jeszcze niczym chłopi pańszczyźniani pracować przy kościele), czy szantażując wiernych typu: jeśli akurat w dzień kolędy wypadnie Ci coś ważnego i mnie nie przyjmiesz, szukaj sobie innego cmentarza, co ludzi starszych częstokroć przeraża. Znam parafię, gdzie kilku księży przeniesiono, gdyż po pijanemu grali w karty i doszło między nimi do bijatyki, a ich proboszcz musiał po nich przyjechać na izbę wytrzeźwień. Ponadto księża oficjalnie nie mają żon (kochanki owszem), a najwięcej wiedzą o dzieciach i rodzinie. Ponadto, wśród jakże pogańskich Wikingów były rozwody. Dzisiejszy kościół, nie dość że robi z kobiety klacz rozpłodową, to jeszcze zabrania i szeroko potępia rozwody. Wg. kościoła kobieta musi być klaczą rozpłodówką i jednocześnie zmywarką, uwięzioną na zawsze przy facecie, który ją bije i chleje nałogowo. Czy tacy ludzie mają mówić nam i naszym dzieciom jak mają żyć? Oni są zwykłymi ludźmi i pasożytami! Ecce homo!

Chciałbym jeszcze dodać, że przez wieki historii kościół miał nas w czterech literach, np. popierał cara który zsyłał nas na Sybir. Dodam też, że kościół popierał pewnego zakompleksionego kurdupla z wąsikiem. Więcej w necie. Zostawię ciekawą galerię:
Obrazek
Obrazek
Po uśmiechu kapłana sądzę, że raczej jest szczęśliwy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kończąc, chcę powiedzieć że moim wyborem jest ateizm. Jedyna słuszna (nie)religia. Amen. Zobaczcie na to w ten sposób, oto zalety ateizmu:
1. Ateizm nie każe mi przed kimkolwiek klękać.
2. W ateizmie nie ma kapłanów, których za opowiadanie baniek i pasożytnictwo trzeba czcić. Co najwyżej szanuje się ludzi nauki, wykształconych, naukowców.
3. Ateizm nie zabiera Polsce pieniędzy.
4. Ateizm nie ma niejasnego pochodzenia.
5. Wszyscy rodzimy się ateistami.
6. Ateiści nie święcą karabinów maszynowych.
7. Ateiści nie uważają kobiet za klacze rozpłodowe i nie prześladują ich.
8. Ateiści nie zdradzili Polski i nie popierali cara.

Kończąc, temat jeszcze się rozwinie, albo założę nowe na podobny temat, aby nie robić za dużego zbicia wątków w jednym temacie. Mógłbym napisać coś jeszcze, ale mam inne rzeczy do załatwienia. Śledźcie moje tematy proszę! Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

PS. Pragnę zaznaczyć, że post nie miał na celu urażenia kogokolwiek ani prześladowania jakiejkolwiek religii, a przekazanie moich przemyśleń o Wolnej Polsce. Jeśli ktoś się obraził, z góry przepraszam!
Awatar użytkownika
Draco Lander
Maskotka
Maskotka
Podziękował: 49 razy
Podziękowano: 72 razy

Re: Kościół to wróg i pasożyt Polski.

Postautor: Draco Lander » 31 sty 2016, 12:27

Paradoksem jest jednak to, że kościół jako religia JEST potrzebny. W innym wypadku czeka nas upadek, wystarczy spojrzeć na Europę Zach. Gdzie kończy się religia, zaczyna się degradacja społeczeństwa. Ludzie to zbyt tępa masa, by przetrwać dłużej bez ramówki moralnej.

Dying for salvation;
With dedication!
No capitulation;
Annihilation!
Mother's commendation;
Reincarnation!
Valhalla is your destination!

Obrazek
Awatar użytkownika
Książę Ciemności
Żyjący Forum
Żyjący Forum

Postautor: Książę Ciemności » 31 sty 2016, 12:39

A gdyby rolę księży zastąpili filozofowie? Albo gdyby przynajmniej zminimalizować wpływ religii. Popatrz na naszych polskich tatarów. Wyznają Islam, a czy zrobili jakikolwiek zamach bombowy? Nie! Bo są w porządku i nie wciskają swojej religii wszystkim naokoło. W takim przypadku religia mi nie przeszkadza.
омїкяои★

Postautor: омїкяои★ » 01 lut 2016, 9:54

Dokładnie tak, zgadzam się z autorem. Transhumanizm (a ściślej chociażby Imperatyw hedonistyczny) powinien być dominującą ideologią. To technologia, wiedza i nauka pchają ludzkość do przodu, nie religia. Kiedyś mnisi wymyślali lekarstwa, tworzyli różne receptury i wywary, nauczali pisania i czytania itd ale te czasy są za nami i nigdy już nie wrócą. Rozwój technologiczny powinien stać się "religią", rozwój medycyny, nanotechnologii, biotechnologii, nauka i technika w służbie całej ludzkości.
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 291 razy
Podziękowano: 266 razy

Postautor: oleks24f » 03 lut 2016, 21:43

Temat niezmiernie ciekawy, lecz przy tym i niesamowicie złożony. Co do samego chrześcijaństwa to jet ono dla mnie konglomeratem najprzeróżniejszych filozofii jakie kiedykolwiek istniały na ziemii. To co mamy w Polsce to dodatkowo synkretzym z resztkami wcześniejszej kultury Słowiań, niestety brutalnie wykończonej przez Kościół i Chrześcijaństwo. Sam kościół tak jak wszystko ma odcień szarości, spotkać można zarówno dobrych księży, jak i tych zepsutych przez rozpustę i bogactwo. Też czasami zadziwia mnie ta cześć i ten kult jaki polacy oddają księżom tylko za to że nimi są, a nie za to co robią i jakie wartości wyznają w swoim życiu. Wiem, że jest to może banał, ale na szacunek trzeba sobie zasłużyć a bądzmy szczeży wielu z ludzi kościoła na niego nie zasługuje swoimi czynami i słowami. Weżmy na przykład wypowiedż jednego z polskich księży, niestety już teraz nie pamiętam jak się on tam zwał, który twierdzi, że wina za pedofilię wsród duchownych leży po stronie dzieci, które niby szukają u nich miłości i uwagi albo po stronie rodziców tych dzieci. Wszak duchowni to tylko ludzie, a sam kościół też jest tylko tworem naszej kultury i tak powinien być traktowany. Techron, to że gdyby religii nie było / upadła by z takich czy innych powdów dowodzi tylko, że jest ona tylko systemem, który z prawdziwą etyką/ moralnością, która powinna płynąć z naszego serca nie ma nic wspólnego. Ja jako agnostyk i wielki zwolennik filozofii Buddyzmu nie potrzebuje żadnego straszaka w postaci osądzającego mnie Boga w takiej czy innej formie. Jestem dobry dla innych bo uważam, że drugiej czującej istocie należy się szacunek, a po za tym dobro płynie z mojego wnętrza. Nie potrzebuje też żadnej nagrody kiedyś tam po śmierci, by nie czynić nikomu tego co mi nie miłe, ani nie narzucać innym swojego sposobu myślenia i widzenia świata. Też jestem za tym, by w Polsce więcej do powiedzenia mieli filozofowie, zamiast osoby duchowne, które na dodatek w większości nie szanują nawet składanych przez siebie ślubów. Poprzez co stają się hipokrytami.
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
Książę Ciemności
Żyjący Forum
Żyjący Forum

Postautor: Książę Ciemności » 03 lut 2016, 22:42

Zgadzam się z osobą wyżej. Tym księdzem, który zwalił winę księży pedofilii na dzieci to chyba arcybiskup Michalik. Szacuje się, że jeden na 50 księży jest pedofilem. Teraz zagadka. Ilu księży pedofilii spotkaliście w swoim życiu? Pomnóżcie razy 2% i będziecie wiedzieli. W życiu by dziecka do tej mafii kasolubnej nie puścił. Jak dla mnie, ludzie wymyślają sobie "duchownych", nie ważne czy to będzie, pastor, rabin, ksiądz czy wróżka. Pieprzą za przeproszenie jakieś durnoty, które dla prostego człowieka mają wyglądać na mądre. Dajmy na to taki przykład:
https://www.youtube.com/watch?v=BHXyDCVK4nY
Obejrzyjcie jakąś minutę od 2:40... Jakieś wiązania peptydowo-białkowe-neurologiczne! Wiązania peptydowe są w jajku... To było w gimnazjum na chemii... A z chemii przyznaję jestem noga, ale zapamiętałem... Wróżka też jest dla zabobonnych ludzi autorytetem jak ksiądz. A tu widać, że chyba ma skończoną zawodówkę... Oczywiście nie obrażając tu nikogo, ale takie mam wrażenie. Resumując: "Duchowni" gadają pierdoły, które wyglądają na mądre, żeby doić ludzi z kasy.
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: czarnyTrójkąt » 25 lis 2016, 13:37

"Kościół to wróg i pasożyt Polski."

Zakładam, że tak :) ale to zależy od jego wyznawców którzy chcą mu wierzyć by później na niego wyładować swoje lenistwo - ale to tylko dosłownie owce w ludzkiej skórze !!!
عش ودع غيرك يعيش

Wróć do „Ateizm”