Magia - definicja oraz jej modele

Czary mary, wróżenie z fusów, kart i inne.

Moderatorzy: Redaktorzy, Wróżbici

Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 9 razy

Re: Magia - definicja oraz jej modele

Postautor: PomiotSzatana » 15 maja 2019, 12:24

To Twoja teoria, z którą nikt się nie zgadza. A skoro uważasz, że nic nie jest potężniejsze od Ciebie - to heh, życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 17 razy

Postautor: fenikste » 15 maja 2019, 15:16

Może i dobrze że wierzysz że to teoria , niema to jak ogłupiać się samemu, typowe u ludzi a o czym już pisałem wcześniej , znów nie doczytałeś ze zrozumieniem. Ja nigdy nie pisałem że niema nic "potężniejszego" - och Ci ludzie i ich rozumienie lol , ja też życzę powodzenia w powielaniu i własnym rozumowaniu czyimiś obserwacjami to bardzo budujące a jak myślisz że będę opisywał wszystkich którzy wiedzą no to chyba na głowę upadłeś, nie mam zamiaru tworzyć listy do eliminacji.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 15 maja 2019, 17:29

niema silniejszych istot od nas i naszej świadomośc

Ja nigdy nie pisałem że niema nic "potężniejszego" -

Więc jeśli ktoś chce ogłupiać, to w tym wypadku Ty.
och Ci ludzie i ich rozumienie lol

A więc już masz się za boga, że piszesz "och Ci LUDZIE"?
Może i dobrze że wierzysz że to teoria

Bo to oznacza, że nie mam wczesnych objawów schizofrenii.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 15 maja 2019, 20:38

A co ty chcesz żebym Ci tłumaczył że to ta sama energia , to już pisałem, to że jedni są rozwinięci bardziej od innych to jest normalne, niema nic potężniejszego są silniejsze tylko świadomościowo odnośnie możliwości które na dobrą sprawę ma każdy tylko ich nie odkrył ,bo do tego czasu trzeba, to że czytasz wybiórczo już mówiłem, a to że twoje możliwości mogą być mocno ograniczone przez siebie samego to już widzę.

Raczej oznacza to własnie to ograniczenie co wyżej ;D , poza tym co ty wiesz o schizofrenii i jej objawach, schizofrenia paranoidalna np to tylko ułamek chorób psychicznych , tematu nie rozwijam bo nie mam zamiaru tu wykładać tematów których nie ogarniesz nawet empirycznie bo jak.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 15 maja 2019, 22:07

Nie da się ogarnąć wymysłów ludzi chorych przy zdrowych zmysłach. Nic mi nie musisz tłumaczyć. Twoje teorie są dla mnie bezużyteczne. Ja się nie obijam i nie zatracam w swoim świecie jak co poniektórzy, więc nie wmawiaj mi ograniczenia.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 15 maja 2019, 22:13

Wszyscy ludzie myślą że nie są ograniczeni a wszystkie obserwacje uważają za pewniki , pytanie jak się ma do tego rozwój świadomości od powstania człowieka bo równie dobrze australopitek na swoim poziomie rozwoju mógł myśleć podobnie buahah , ograniczenie ludzi jest faktem ale postępującym na szczęscie w dobrym kierunku i żaden zły człowiek nie jest w stanie go spowolnić w rozwoju, już nie.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 15 maja 2019, 22:15

Wszyscy ludzie myślą że nie są ograniczeni a wszystkie obserwacje uważają za pewniki

Świetnie, a teraz zastosuj to do siebie.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 15 maja 2019, 22:19

Znów masz problem z czytaniem , pisze tam "myślą" a nie są ograniczeni , wyciągasz coś z kontekstu i przeinaczasz i jak to nie nazwać jak fałszowaniem?
Ludzie mają dostęp do całej wiedzy a ograniczają się sami nie korzystając z wiedzy poprawnie oraz snując zazwyczaj błędne wnioski.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 15 maja 2019, 22:22

Nie wiem o co Ci teraz chodzi. Mnie chodziło o to, że wszystkie swoje obserwacje uważasz za pewniki i myślisz, że nie jesteś ograniczony. Natomiast innym już wmawiasz, że ograniczeni są. Więc jak tego nie nazwać manipulacją? Usiłujesz zrobić z siebie jakiegoś guru, boga. Ale tak nie jest. Nie masz mocy, jesteś tylko człowiekiem i nie walczysz z żadnym złem.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 15 maja 2019, 22:31

I teraz ty próbujesz wmówić inną teorię buahah czy to nie to co nazywasz hipokryzją?
Mnożenie postów o niczym to twoje działanie nie wnoszące nic w temat.

Wróć do „Magia i Wróżby”