Powtarzające się sekwencje liczb

Zjawiska które nie zostały wyjaśnione.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
QueenK
Królowa
Królowa
Posty: 34
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:30
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 27 razy

Powtarzające się sekwencje liczb

Postautor: QueenK » 17 lut 2019, 23:28

Coś na rozluźnienie :3
Całkiem przyjemny artykuł...

"Zapewne nie raz przydarzyło się Wam zaobserwować, że przed Waszymi oczyma ukazują się regularnie liczby jak 11:11, 2222, 13;13, 15;15, 1111, 888 itp… Mogliście je zauważyć patrząc się bez zastanowienia na zegar, tablice rejestracyjne samochodu lub w innych miejscach, liczby, które powtarzają się dzień w dzień…zapewne wielu z Was zastanawiało się o co chodzi, to Wam powiemy, to znak dla przebudzonych od aniołów…zapraszamy do lektury.

Jednym z najczęstszych znaków przesyłanych nam przez Anioły są sekwencje numeryczne takie jak np. 111,333.Liczby to podstawowe narzędzia, którymi anioły posługują się w komunikacji z nami. Możesz zobaczyć takie sekwencje na tablicach rejestracyjnych samochodów, numerach telefonicznych, paragonach ze sklepów spożywczych lub na reszcie, którą wręcza ci ekspedient sklepowy.

Większość ludzi zauważa powtarzanie się niektórych sekwencji numerycznych i zaczyna się zastanawiać: Co to oznacza? Czy powtarzające się cyfry posiadają jakieś znaczenie, tak! Na przykład aniołowie często naprowadzają cię na następny krok poprzez pokazanie zachęcającej liczby takiej jak np. 7.

W Anielskich Liczbach otrzymujesz anielsko ukierunkowane wiadomości, które są bardzo proste, przyziemne i praktyczne.——————————————————————————————————————

LICZBA 1

Bądź pozytywny. Wszystko to o czym myślisz teraz spełnia się, więc upewnij się, że skupiasz refleksje jedynie na tym czego pragniesz. Powierz wszelkie obawy Bogu oraz aniołom.

LICZBA 2

Wszystko jest w porządku i tak wciąż będzie. Miej zaufanie, twoje uczucia nadziei prowadzą do bardziej pozytywnych rezultatów. Aniołowie pomogą podtrzymać twoją wiarę jeśli poprosisz ich o pomoc.

LICZBA 3

Wniebowstąpieni mistrzowie (np. Jezus lub inna duchowa postać) pomagają Ci.

LICZBA 4

Aniołowie są z tobą. Wysyłają do ciebie liczbę 4, aby pocieszyć cię, ze usłyszeli twoje modlitwy i że pomagają ci.

LICZBA 5

Pojawia się znacząca zmiana, zawsze na lepsze. Dobrze jest wezwać Niebiosa na pomoc w zmianach życiowych.

LICZBA 6

Nie martw się, ani nie zaprzątaj uwagi rzeczami materialnymi, w tym pieniędzmi. Obawa zmniejsza skuteczność twoich próśb błagalnych. Na szczęście aniołowie mogą odpowiadać na twoje modlitwy, jeśli poprosisz ich o to.

LICZBA 7

Jesteś na dobrej drodze, a rezultat przewyższy twoje oczekiwania! Bóg cię wspiera. Liczba 7 jest znakiem który mówi ze magia Boska wspiera cię i otwiera podwoje szansy.

LICZBA 8

Liczba 8 zwiastuje dostatek i pomyślność. Nieskończone pętle w tej liczbie oznaczają bezgraniczny przepływ pieniędzy, czasu, idei lub jakiejkolwiek rzeczy której potrzebujesz (szczgólnie dla swojego celu życiowego).

LICZBA 9

Zacznij działać i to zaraz! Spełniłeś wszystkie warunki wstępne, aby osiągnąć swój cel życiowy. Przestań się ociągać, czas aby powziąć energiczne kroki. Nawet te malutkie kroki są użyteczne.

LICZBA 10

Bóg i anioły pragną, abyś myślał pozytywnie o tej sytuacji, ponieważ wszystko ma na celu twoje najwyższe dobro. Wzywaj Boga, żeby pomógł ci być optymistycznym człowiekiem, gdyż twoje myśli mają znaczący wpływ na rezultat."
You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one...
danut
VIP
VIP
Posty: 293
Rejestracja: 26 sty 2016, 18:12
Podziękował: 309 razy
Podziękowano: 169 razy

Re: Powtarzające się sekwencje liczb

Postautor: danut » 17 lut 2019, 23:39

Pamiętam taką zabawę z młodości - wróżbę z tablic rejestracyjnych, gdy powtarzały się liczby - :) Widać przetrwało to do dziś.

Wróć do „Zjawiska Niewyjaśnione”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości