Ale o co chodzi ?

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 98 razy
Kontaktowanie:

Ale o co chodzi ?

Postautor: Sk1nny_B0y » 04 paź 2016, 23:03

Kminiłem ale nie kminie, no ale.

Śniło mi się, byłem w nocy w lesie, była zima było dużo śniegu, nie było strasznie ciemno gdyż księżyć oświetlał las i było widać odstępy między drzewami. Byłem w nim z jakimiś ludzmi w tym śnie ich znałem ale jakoś z "reala" ich nie kojarzę. Był duży dół obsypiany ziemią i dochodzilo z niego jasne światło, gdy zapytałem ich co tam jest odpowiedzieli że lepiej tam nie będziemy wchodzić, kawałek dalej obok tego dołu był mały domek, sięgał mi do pasa taki z blachy ( jak sią garaże blaszane), weszliśmy tam na leżąco ? i po wejściu było zejście na dół po drabinie, na dole znajdowało się pomieszczenie które było pokryte jakimiś płytami z bokami, coś jakby pudełka od czekoladek dnem do dołu poprzyklejał, całe pomieszczenie było takie i były koloru czarnego, mierzyliśmy te płyty i były jednakowych rozmarów, potem owi "znajomi" zaczeli rozkładac kamery, wewnątrz i na zwenątrz gdy zapytałem po co tam, odpowiedzieli żeby mieć podgląd czy na zewnatrz będzie działo się coś niezwykłego, gdy my jeśteśmy w środku ?

Dalej nie pamiętam bo budzik mnie obudził, wie ktoś o co może się rozchodzić ?
So put your hands up high
And wave 'em side to side,
And when I pull out the nine
You better wave bye bye...

Obrazek
danut
VIP
VIP
Podziękował: 295 razy
Podziękowano: 162 razy

Re: Ale o co chodzi ?

Postautor: danut » 04 paź 2016, 23:36

Nie wiem. Ale czytając to skojarzyłam drugą wojnę światową i pomieszczenie kryjówkę w lesie całej rodziny żydowskiej. Pięć lat w takiej mieszkali pomagali im mieszkańcy z mnie znanej miejscowości i wojnę przeżyli, były tam małe dzieci też. Gdyby to nie chodziło o takie ukryte wspomnienia inkarnacyjne, a sen był symboliczny to wróży nieciekawie - jakby nagle coś miało Cię zaatakować, coś co może mieć związek nawet z magią, jakimiś praktykami- nie brałeś w czymś takim czasem udziału? Jakby coś było rozplątane i poszło nie tak i teraz jest oczekiwanie kiedy to w Was uderzy, no ale ludzie ci są Tobie nieznani... to nie wiem.
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 05 paź 2016, 18:10

Nope, duchów nie wywoływałem, ani nic z tych rzeczy, sniło mi się to tak "z dupy" może za dużo horrorów ? Albo za długo przebywam na cmentarzach (pracuję w kamieniarstwie). Tych osób nie kojarzę w realu są mi obcy.

Obrazek
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 05 paź 2016, 19:45

A miejsce, które ostatnio rozkopaliście nie było wcześniej czyimś grobem?
Awatar użytkownika
psyxishna
Przeciętniak
Przeciętniak
Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: psyxishna » 05 paź 2016, 19:47

W sumie sny, to głównie tylko zniekształcone wspomnienia, więc to może być też zwykły przypadek ..
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 291 razy
Podziękowano: 265 razy

Postautor: oleks24f » 05 paź 2016, 20:18

Na moje twoja świadomość, zawędrowała do takiej odnogi rzeczywistości, w której zaistniały wydarzenia, które nie miały miejsca tu u nas w naszej. Wszystkie nasze sny, to tak na prawdę wspomnienia naszych innych wersji z wieloświata. Przy tym, te inne odnogi mogą być przesunięte w czasie, w stosunku do nas. Czyli masz możliwość oglądania "alternatywnych" przeszłości/przyszłości. A nasza, i ich świadomość połączona wspólną podświadomością ma możliwość oglądania tych innych odnóg właśnie w czasie snu, albo poprzez medytacje, gdzie odrywasz swoją świadomość. Analogicznie inne twoje wersje też mają wgląd w twoje wspomnienia, i tak samo widzą je w swoich snach.
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 05 paź 2016, 20:18

No było, zwykle ludzie chcą pochować kogoś na swoim miejscu na cmentarzu gdzie już ktoś leży więc to normalne.

Obrazek
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 05 paź 2016, 21:03

Olex - jest tak jak napisałeś, ale nie zgodzę się, że wszystkie nasze sny są takimi przekazami. :) Tu jest związek z jego pracą widoczny,dla przykładu kiedyś zalałam sąsiada( dawno :)) wąż od pralki mi się odczepił i wiesz śnił mi się ten sąsiad, że mnie z jakimiś zbirami goni po klatce - obudziłam się patrzę - O Matko Bosko! Woda już weszła do pokoju gdzie spałam.
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 05 paź 2016, 21:13

Kto wie, ale bunkrów nie ma :(