Liczby mistrzowskie

Ciała niebieskie, układy planet itp.

Moderatorzy: Redaktorzy, Wróżbici

danut
VIP
VIP
Podziękował: 339 razy
Podziękowano: 206 razy

Re: Liczby mistrzowskie

Postautor: danut » 14 sty 2021, 0:15

soldado pisze:......Soldado ma coś ze mną wspólnego ale ja też nie wiem co i skąd czasami czuje się jak ta stara nauczycielka z Wami Tobą też w tym filmie the OA ....

Bardzo często coś przekazuje.
W moich przekazach możesz poznać coś, co znasz, ale to nie moja zasługa.

A czyja? Kiedy wyzbędziesz się tych myśli ze jesteś jakimś narzędziem, lub aparatem, postacią obojętną lub wybraną? Kłócę się z takim pojmowaniem ze wszystkimi i nie pominę Ciebie w tym, by uprzytomnić ludziom rolę jaką spełniają w tej rzeczywistości i w tym życiu. I nigdy nie jest ono odizolowane od reszty swoich istnień i życia wiecznego, amen! :)
soldado
Nekromanta
Nekromanta
Podziękowano: 4 razy

Postautor: soldado » 14 sty 2021, 0:18

A czyja?

Istot Wyższych. Bardzo często miałem kontakt z jedną, którą nazywałem Nauczycielem.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 14 sty 2021, 0:25

I to może być sedno byś starał się rozpatrzeć samodzielnie kim ta istota jest a nie zamalowywać jej obrazu takimi stwierdzeniami, które zostały Ci narzucone przez cudze wyobrażenia o tym. To był kontakt z Tobą, zatem jest on osobisty i tylko Ty możesz go poprawnie rozpoznać.
soldado
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: soldado » 14 sty 2021, 0:32

danut pisze:I to może być sedno byś starał się rozpatrzeć samodzielnie kim ta istota jest a nie zamalowywać jej obrazu takimi stwierdzeniami, które zostały Ci narzucone przez cudze wyobrażenia o tym. To był kontakt z Tobą, zatem jest on osobisty i tylko Ty możesz go poprawnie rozpoznać.

To Istota, która jest Białą Energią, o zarysach ludzkich, przynajmniej tak Go widziałem.
Bardzo inteligentna, która zna przyszłość, zna doskonale Ciebie i mnie.
Ma wielu podopiecznych.
To Istota, który ma ogromny wpływ na każdego, z kim się zetknie.
Tak jak w szachach... zna każde posunięcie na wiele ruchów wcześniej.
Zna nas na wylot, umie do nas dotrzeć.
Możemy Ją odbierać wszechstronnie... w snach, telepatycznie, intuicyjnie, albo może nam się objawić.
Dokładnie wszystko planuje na wiele lat wcześniej.
Miałem jeszcze napisać, że ma ogromną niewyobrażalną wiedzę, dlatego nazywam Go Nauczycielem.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 14 sty 2021, 0:39

I pewnie dlatego siedziałeś wtedy za tym moim stołem, że ta istota zna i mnie, a Ajka próbowała tam się wedrzeć, dlatego wpadła w bagno ( przypominam po latach ten sen). Doświadczamy na bardzo wielu planach jednocześnie, ale te plany nie są realizowane według ziemskiego czasu, stąd nie raz takie wiadomości wyprzedzają nasz czas.
soldado
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: soldado » 14 sty 2021, 0:42

danut pisze:I pewnie dlatego siedziałeś wtedy za tym moim stołem, że ta istota zna i mnie, a Ajka próbowała tam się wedrzeć, dlatego wpadła w bagno ( przypominam po latach ten sen). Doświadczamy na bardzo wielu planach jednocześnie, ale te plany nie są realizowane według ziemskiego czasu, stąd nie raz takie wiadomości wyprzedzają nasz czas.

Wiem tylko, że bardzo często nie nadążałem za przekazem.
Przekazywałem szybko, ale nic kompletnie z tego nie rozumiałem.
A potem już na długo po rozmowie, czytałem go wielokrotnie, starając się coś z tego zrozumieć, co napisałem.
Ty za to doskonale wszystko rozumiałaś, co pisałem.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 14 sty 2021, 0:49

Wiele osób w tym co najczęściej podawane jest do wiadomości - ludzi sławnych dokonujących jakiś odkryć i nawet piszących piękne wiersze poetów przyznaje się do tego, ze ta wena lub te olśnienia w odkryciach przychodzą do nich w bardzo dziwny sposób, jakby wcale nie pochodziły one z ich myśli. Ale to nie jest do końca tak, bo otrzymujemy te wiadomości jednak od swojego źródła, tylko że Ono nie znajduje się w tym miejscu.
soldado
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: soldado » 14 sty 2021, 0:54

danut pisze:Wiele osób w tym co najczęściej podawane jest do wiadomości - ludzi sławnych dokonujących jakiś odkryć i nawet piszących piękne wiersze poetów przyznaje się do tego, ze ta wena lub te olśnienia w odkryciach przychodzą do nich w bardzo dziwny sposób, jakby wcale nie pochodziły one z ich myśli. Ale to nie jest do końca tak, bo otrzymujemy te wiadomości jednak od swojego źródła, tylko że Ono nie znajduje się w tym miejscu.

Ja znam swoje Źródło, za często miałem z Nim do czynienia. :D
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 14 sty 2021, 1:01

Powinieneś :) Myślę, że nasze prawdziwe źródła dbają o to by nasze obrazy w wielu rzeczywistościach i życiach się nie pogubiły i ta łączność jest bardzo potrzebna.

Wróć do „Numerologia i Astrologia”