Teoria kwantowa dowodzi, że świadomość w momencie śmierci przenosi się do innego wszechświata

Zdaje Ci się że już kiedyś byłeś na tym świecie ? A może innym ?

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Posty: 152
Rejestracja: 10 paź 2018, 18:55
Podziękował: 14 razy
Podziękowano: 26 razy

Re: Teoria kwantowa dowodzi, że świadomość w momencie śmierci przenosi się do innego wszechświata

Postautor: fenikste » 23 paź 2020, 15:42

Dobrze że napisałaś "fałszywych ludzi" i cały opis, ludźmi nie są choć na lewo korzystają z ich ciał.
Ludźmi w całokształcie nazywać trzeba nie tylko ciało ale i świadomość a także jej energię, te wszystkie 3 rzeczy muszą być Ziemskie a u nich nie są 2z3 najważniejszych choć sa inne różnice.

W zasadzie nie do końca tak jest że tylko ludzie mają wpływ na to jakie informacje z pól biorą.
Powinni mieć na to wpływ i mają ale sa też inne świadomości pilnujące tego nawet gdy populacja jak teraz jest wodzona za nos przez takie hybrydy.

Co do ludzi są wyjatkowi ze względu na to jacy są świadomością, źli w zasadzie nigdy nie będą w stanie opanować tej planety właśnie ze względu na budowę świadomości ludzi nawet jak wmieszają się w cywilizacje , wprawdzie będą powodować różne szkody jednak nigdy nie zachwieją dostatecznie ludźmi by przestali wieżyc w życie:)

Co do ciała też jest specyficzne, chroni świadomość przed młodszymi od stworzyciela, dlatego nawet Jezus nie byl w stanie im przeszkodzić. Można powiedziec teraz że źli boją się umierać i opuszczać ciało bo wiedzą że staną się bezbronni. Rdzenni ludzie popadają czasem w ten schemat przez manipulacje ale prawda jest taka że ufa się swojemu bogu a ten potrafi ochronić to co wartościowe, czego nie można powiedzieć o złym. Można tu wspomnieć o chrześcijańskiej paruzji lub mitraizmie , religii przed Jezusem w Rzymie...warto się nią zainteresować i poczytać jaki ludzie i wyznawcy mieli stosunek do śmierci, motyw w każdym razie przewija się przez wieki, również u wspomnianych Indian czy wikingów, jest ten element ufności w to co nas stworzyli i masa ludzi widziała w tym oparcie bezwzględne i w zasadzie mieli rację, bo życie to etap , kolejne życie po życiu potrafi zaskoczyć:) Niespodzianka jaka czeka dobrych jest tak idealna jak wszystko inne co stworzyła świadomość 1 najstarsza.
“There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance.”
― Socrates
danut
VIP
VIP
Posty: 426
Rejestracja: 26 sty 2016, 18:12
Podziękował: 344 razy
Podziękowano: 212 razy

Re: Teoria kwantowa dowodzi, że świadomość w momencie śmierci przenosi się do innego wszechświata

Postautor: danut » 23 paź 2020, 15:57

Ależ nasze ciała nie są odrębnym bytem. Nie korzysta sie z ciał, ani z ciała się nie wychodzi, ani nie wskakuje do niego jak ptaszek do gniazdka! Szerzenie takich informacji jest fałszem. To te informacje z pół tworzą właśnie ciała, każdą materię tworzy Duch skupiając informacje/ kubity informacyjne w jakąś całość. Zauważ , że cały czas odbywa się to tworzenie, za naszego życia dochodzi cały czas do obumierania komórek i tworzenia się nowych w ich zastępstwie( życie ich i śmierć w działaniu). Rzecz tkwi w tym co danego człowieka tworzy, czy jego duch kradnie innym, czy jest dobry i sprawiedliwy i czerpie przez sprawiedliwe przynależne sobie działanie i wreszczcie czy nie jest czasami "chłodnym" obojętnym i czy przez to nie pozwala innym siebie okradać. A ów duch nie przenosi się do innego wszechświata po śmierci, on odtwarza się w innym wszechświecie jeśli ma taką wolę, a żyje wiecznie poza tym tworzeniem siebie gdziekolwiek na planie, poza czasem, gdzieś TAM gdzie znajduje się jego centrum, siła, moc, nadświadomość, Ja.

Wróć do „Życie po życiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość