Angelica Zambrano

Demony i złośliwe byty.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Risto
Administrator
Administrator
Posty: 163
Rejestracja: 10 sty 2016, 9:37
Lokalizacja: Biała Podlaska
Podziękował: 176 razy
Podziękowano: 32 razy
Kontaktowanie:

Angelica Zambrano

Postautor: Risto » 23 wrz 2018, 16:20

pieklo4.png
pieklo4.png (435.17 KiB) Przejrzano 429 razy


Pochodząca z Ekwadoru 18-letnia Angelica Zambrano utrzymuje, że umarła na 23 godziny i w tym czasie poznała Jezusa Chrystusa. Miał on pokazać jej piekło i niebo, a następnie odesłał ją z powrotem na Ziemię, aby mogła opowiedzieć ludziom, jak będzie wyglądało ich następne życie. Angelica powiedziała też, że piekło i niebo zwiedzała czterokrotnie i miała także liczne objawienia od Boga.

Dziewczyna twierdzi, że kiedy Jezus wysyłał ją by odwiedziła piekło, powiedział:

„Nie lękaj się córko, będę przy tobie. Zamierzam pokazać ci to miejsce, ponieważ jest wielu, którzy uważają, że piekło nie istnieje, nie boją się. Myślą, że piekło to żart, a wielu nie wie o tym, że jest prawdziwe.”

Niektóre elementy objawień Angeliki są niebiblijne i wzbudzają naturalne wątpliwości. Na przykład mówi ona, że spotkała w piekle ludzi, których grzechy zostały odpuszczone, a więc niezasługujących na wieczne potępienie. W trakcie trzeciej wizyty w piekielnych czeluściach miała też spotkać duchy osób wciąż żyjących na Ziemi. Takie osoby znajdują się pośród nas, ale grzeszą tak bardzo, że ich dusze zawczasu trafiły już do piekła. W Biblii nie ma absolutnie nic o duchach ludzi zamkniętych w piekle, zanim umrą.

Angelica utrzymuje również, że widziała w piekle Michaela Jacksona, który zaprzedał diabłu swoją duszę w zamian za sławę. Otaczał go pierścień demonów, a udręczony piosenkarz „wyciągnął swoje płonące dłonie i krzyczał: Pomóż mi!”

”Widziałam, jak demony zmusiły go do tańca i śpiewu, tak jak na Ziemi. Demony kpiły z niego i wrzuciły go w płomienie, a następnie podniosły i zaczęły bić. Krzyczał z okropnym bólem. Och, jak strasznie go dręczono.”

W wizjach Angeliki, nad piekłem panuje Szatan, a jego podwładni, demony, mają swobodę sprawowania władzy nad dręczeniem tych przeklętych.

W piekle widziała też Św. Jana Pawła II. Według Boga papież był materialistą i kłamcą, który bardziej niż chrześcijańskie wartości cenił sobie pieniądze. Nigdy też nie żałował swoich grzechów, przez co teraz znajduje się w piekle. Nastolatka twierdzi, że widziała Karola Wojtyłę obsypywanego tysiącami złotych monet, które zachowywał tylko dla siebie.

Choć opowieści 18-latki brzmią bardzo dziwnie, jednak ciężko racjonalnie wyjaśnić jej powrót do życia. Ludzki mózg po około 8 minutach od zgonu jest nieodwracalnie uszkodzony, tymczasem Angelica „umarła” na blisko 23 godziny.

Choć jej mózg nie przejawiał oznak życia przez niemal dobę, później dziewczyna oprzytomniała i zaczęła głosić swoje wizje. Jej opowieści o wizycie w piekle nie brzmią może zbyt wiarygodnie, ale nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Zastanawia mnie skąd mogła widzieć osoby, które ciągle żyją. Czyżby opętanie demoniczne mogło być permanentne i wyganiało duszę w zaświaty?

https://www.opowiastka.com/opowiastki/t ... -w-piekle/
https://christiscoming777.com/2015/08/2 ... -and-hell/

Wróć do „Demonologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość