Paranormalne rzeczy po 3 godzine w moim domu

Poruszające się przedmioty ? Coś budzi Cię w nocy ? Pisz śmiało !

Moderator: Redaktorzy

Wat
Nowy
Nowy

Paranormalne rzeczy po 3 godzine w moim domu

Postautor: Wat » 15 mar 2021, 4:57

Witam, zgłaszam się do was z moim problemem który przytrafił mi się dosłownie półtorej godziny temu. Leżąc spokojnie przez jakąś godzine, jak to często bywa rozmyślałem o swojej przyszłości w pozytywnym scenariuszu, po czasie gdy już zasypialem poczułem dziwny impuls lub w pewien sposób interakcje (trudno mi to opisać)w mojej dłoni wysuniętej poza kołdrą. Nie zrobilo to na mnie większego
wrażenia przypuszczając, że zwyczajnie zciercła. Niedługo potem (kwestia minuty) telewizor zaczął raz na ok 30sek trzeszczeć, zdziwiło mnie to poniewaz przez ostatnią godzine słyszałem jedynie szum w uszach spowodowany ciszą ogarniającą cały dom. Po czasie włączyły się w to dziwne dźwięki na poddaszu ( niezagospodarowane, bez możliwości wejścia po schodach), w postaci cichych szybkich kroków, stukania i wiele innych pojedynczych dźwięków. W końcu po 6 min od rozpoczęcia dziwnych zdarzeń postanowiłem spojrzeć na zegarek, na którym widniała 3:09. Automatycznie ogarnal mnie strach ponieważ od ostatniego roku występowały nieciekawe sytuacje związane z tą właśnie godziną, jednak ta dzisiejsza dała mi do zrozumienia, że nie są ta zwyczajne przypadkowe zdarzenia. Muszę jeszcze wspomnieć, że wraz z dziwnym impulsem w dłoni stopniowo ogarniało mnie zimno, gdy w całym domu było ciepło. Od jakiegoś czasu miałem wrażenie, że coś jest nie tak z tym miejscem, jednak nie miałem do tego podstaw. Warto wspomnieć, że moja dalsza ciocia? (Starsza kobieta która już nie żyje) była wiedźmą i zajmiwała się duchowymi sprawami. Ponoć wrażliwość na duchu jest u mas dziedziczny, jednak nw ile w tym prawdy. przepraszam również za merytorykę, ale piszę to o 4:50 i ledwo żyje
Awatar użytkownika
QueenK
Królowa
Królowa
Podziękował: 69 razy
Podziękowano: 27 razy

Re: Paranormalne rzeczy po 3 godzine w moim domu

Postautor: QueenK » 09 kwie 2021, 19:49

Niesamowitym jest fakt, że wiesz, że minęło dokładnie 6 minut, a zegarek pokazał 3:09. Zatem to, co Cię zaniepokoiło wydarzyło się dokładnie o 3:03. Legendarna "godzina duchów" ;) Myślę, że efekt samospełniających się proroctw tu silnie oddziaływuje. I od razu zaznaczę, że myślę też, że nie ma czegoś takiego jak "godzina duchów"... Ani fakt, że wszystkie paranormalne rzeczy najsilniej odczuwamy około godziny 3:00. Ktoś tak kiedyś powiedział i to utrwaliło się w umysłach wielu ludzi... A potem są takie właśnie opowieści. Nie twierdzę, że nic Cie nie niepokoiło, ale twierdzę, że mógł to być efekt Twojej podświadomości. Czasem zwyczajnie odczuwamy niepokój, teoretycznie niczym nie spowodowany. Nie tworzyłabym tu historii o nawiedzonym domu. Ale jeśli tak uważasz... Opowiedz co jeszcze Ci się przytrafiło. :)
You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one...
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 9 razy

Re: Paranormalne rzeczy po 3 godzine w moim domu

Postautor: PomiotSzatana » 14 kwie 2021, 14:46

W jakiej miejscowości?

Wróć do „Duchy i Zjawy”