Ciągła obecność ducha

Poruszające się przedmioty ? Coś budzi Cię w nocy ? Pisz śmiało !

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 10 razy

Re: Ciągła obecność ducha

Postautor: PomiotSzatana » 27 kwie 2021, 13:39

Piotrowczarek pisze:Osobiście poszedłbym z ciekawości chociaż raz w życiu do jakiegoś medium czy parapsychologa, który się reklamuje żeby zobaczyć co mi powie. Raz nie zawsze :D

A czego oczekujesz od parapsychologa, medium czy kogokolwiek innego że Ci powie? Zapewne ktoś, kto będzie uważał się za parapsychologa, przyjdzie z miernikami i powie Ci, że nic tu nie wykrył. Medium zacznie Ci mówić, że czuje obecność ducha - oni zawsze twierdzą, że jest tu jakiś duch. Internetowe wróżki będą Ci okadzać dom i palić świeczki, z nadzieją że to pomoże.

Ja z kolei jak ktoś skarży się na stukający kran czy inne tego typu rzeczy, to klepię po główce i mówię, że nic tu nie widzę, ale jak chce, to dla jego psychiki mogę mu wykonać jakiś rytuał mający na celu zakonsekrować dom. Bo to śmiechu warte w czym ludzie doszukują się duchów tam, gdzie ich nie ma. Choć zdarzyło mi się trafić raz na perełkę. Ale w takim wypadku nie miałbyś wątpliwości, że coś tu jest :D
danut
VIP
VIP
Podziękował: 344 razy
Podziękowano: 212 razy

Postautor: danut » 27 kwie 2021, 21:28

PomiotSzatana - pewnie też nic nie było w tej perełce prócz nadmiernego skupienia krzywdy i ludzkiej nienawiści. Pisaliśmy o tym długo.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękowano: 10 razy

Postautor: PomiotSzatana » 28 kwie 2021, 7:35

Pewnie w Twoich doświadczeniach z podróży do innych światów też nic nie było poza nadmierną wyobraźnią :)

Tak samo mogę powiedzieć. Nie wiesz co tam było.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 28 kwie 2021, 8:43

Nie piszę o wyobraźni, dlaczego tak trudno jest zrozumieć cały ten mechanizm ludziom? Nie wiem co tam było. Może opisz?
Piotrowczarek
Nowy
Nowy
Podziękowano: 2 razy

Postautor: Piotrowczarek » 30 kwie 2021, 0:56

Piotrowczarek pisze:Witam. Od dwóch tygodni mam problem z duchem. Nie wiem czy jest to jedna osoba czy kilka osób. Od dawna interesuję się zjawiskami paranormalnymi i czytam różne fora odnośnie OBE, hipnozy i kontaktu ze zmarłymi. Dwa tygodnie temu przeglądałem stronę internetową mojego cmentarza żeby znaleźć grób bliskiej mi osoby. Podczas przeglądania natknąłem się na groby trzech nastolatków. Wszyscy nie żyją ponad 20 lat. Byli 15, 16 lat starsi ode mnie. Tylko zmarli w różnym wieku. Jeden z nich zainteresował mnie bardziej, ponieważ chodził do tej samej podstawówki co ja. Oprócz tego wiem jak zginął, była to śmierć tragiczna podczas 48 rajdu Wisły. Samochód uderzył w ludzi, a chłopak ucierpiał najbardziej i zmarł po kliku dniach w szpitalu nie odzyskawszy przytomności (szukałem informacji na internecie ) Po tym zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Kiedy siedzę w pokoju czuje chłód, tak jakby ktoś stał nade mną i dmuchał na mnie. To się dzieje w dzień i w nocy. Jednej nocy było to bardzo uporczywe. Duch nie robi nic złego, ale ciągle czuję jego obecność, pomimo modlitw. Możliwe, że któraś z tych osób potrzebuje pomocy w przejściu na drugą stronę. Słyszałem że dusze potrafią pałętać się po ziemi bardzo długo po śmieci. Jest to częste zjawisko gdy ktoś umiera nagle i nawet nie wie co się stało, dlatego podejrzewam chłopaka który zginął w wypadku.
Nie wywoływałem duchów i nie bawiłem się w żadne tabliczki. Czy jest możliwe żeby dusza przyszła do mnie kiedy dużo o niej myślałem ? Czy jest jakaś możliwość dowiedzenia się kto to może być ? Wątpię żeby takie młode osoby miały złe intencje. Być może ktoś pełni rolę mojego duchowego przewodnika.

Będąc już wcześniej w temacie kroniki Akaszy poprzez różne filmy i doświadczenia innych ludzi poprosiłem w myślach o kontakt z nim. Byłem ciekaw czy coś się stanie i czy uzyskam jakąś odpowiedź. Nie chciałem się kontaktować z bliskimi.
To moja wina że tak się zaczęło dziać. Wiedziałem, że jak tu napiszę to uzyskam czyjeś wsparcie.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 30 kwie 2021, 19:46

Informacje nie giną i tu rzeczywiście kroniki Akaszy mają z tym coś wspólnego, odczytywanie z liści długoletnich drzew itp. historii jaka miała kiedyś na nie wpływ. Najbardziej tragedie, bardzo mocne przeżycia czyjeś mają taką moc. Nagle z czymś zaczynasz się utożsamiać, coś tobą wstrząsnęło i mocno utkwiło w psychice, bywa że aż możesz się podłączyć do tego zapisu. Ja pamiętam jak dostałam wizję przebiegu zbrodni - Madzi z Sosnowca, jeszcze w wiadomosciach szukali uprowadzonego dziecka, a ja już widziałam jej matkę z tym dzieckiem i współudział ojca( jakoś sie wywinął od tego, ale ja nadal bardziej ufam temu co widziałam w wizji i nie narzucam tym nikomu swojego widzenia, żeby nei było.) Pisałam o tym i pewnie są ludzie co potwierdzą, ze wprzód a nie po wyjaśnieniu sprawy. Ogólny zapis Sieci, w której żyjemy i z której czerpiemy wszystko co sami przyjmniemy i czym jesteśmy bombardowani. To nie jest żaden mediumizm w pojęciu potocznym. Walczę o to by schemat przebiegu, przedostawania się informacji do naszych świadomości został odkryty, jak funkcjonuje w świecie naprawdę, a nie jak sobie to wyobrażamy, jak wpojono nam w pojmowanie przez cudze wiary.
Piotrowczarek
Nowy
Nowy

Postautor: Piotrowczarek » 02 maja 2021, 22:07

Teraz doszło jeszcze ciepłe powietrze, tak jakby czuję że koło mnie jest goręcej.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 02 maja 2021, 22:12

Ktoś o Tobie usilnie myśli, to są tego efekty. Myśli te chyba nie są przyjazne. Pisałam o reakcjach naszego organizmu na słane do nas informacje. Stara wiedza, ale u mnie się sprawdza.
Piotrowczarek
Nowy
Nowy

Postautor: Piotrowczarek » 02 maja 2021, 23:03

Ale ktoś żyjący czy nie ? :D
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 02 maja 2021, 23:53

Piotrowczarek pisze:Ale ktoś żyjący czy nie ? :D

Zyjący, bo myśli z otoczenia latwiej docierają do odbiorcy.

Wróć do „Duchy i Zjawy”