Ciągła obecność ducha

Poruszające się przedmioty ? Coś budzi Cię w nocy ? Pisz śmiało !

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 10 razy

Re: Ciągła obecność ducha

Postautor: PomiotSzatana » 17 kwie 2021, 23:35

Ale Ty wiesz, że ludzie mają lepsze rzeczy do roboty niż krzywdzenie innych? Okultyzm nie jest synonimem do słowa "klątwy"...
Awatar użytkownika
Andzej
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 5 razy

Postautor: Andzej » 17 kwie 2021, 23:41

PomiotSzatana pisze:Ale Ty wiesz, że ludzie mają lepsze rzeczy do roboty niż krzywdzenie innych? "...

oj i tu bardzo się mylisz są ludzie którzy mają czas na to a nawet to jest ich tak jakby cieszą się z tego że ich krzywdzą
Nie wierzcie we wszystko co widzicie, starajcie się samemu dociekać prawdy żeby nie wyjść na kretynów.
Historia lubi się powtarzać.
Autor: nieznany
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 17 kwie 2021, 23:50

Ale to kompletna strata czasu i energii.
danut
VIP
VIP
Podziękował: 344 razy
Podziękowano: 212 razy

Postautor: danut » 17 kwie 2021, 23:55

PomiotSzatana pisze:Ale Ty wiesz, że ludzie mają lepsze rzeczy do roboty niż krzywdzenie innych? Okultyzm nie jest synonimem do słowa "klątwy"...

Ale, dlaczego mi wyskakujesz z twierdzeniami, które dla zmyłki były rozpowszechniane, właśnie przez okultystów. Tak "uwierz w klątwę" a to już jest pierwsze na co cię złapią :D Nikogo w mojej obecności nie przekonasz do praktyk okutystycznych, wybij sobie to z głowy :rofl: Gra jest rozpoznana. Robienie sobie pola do popisu - ach to ten co może rzucić czar, bój się go! - Hej, ty podejdź no do płota bo bumerang zawsze wraca do tego co go rzuca. Znasz tę prawdziwą historię z forum, ci którzy są ze mną od lat dobrze ją znają - to próba wyrzucenia złośliwego myślokształtu w moim kierunku, bańka rozbiła się, właściwie rozbiłam ją a czarne węże, które z niej wyszły oplotły pracujących nad nią. Co potem znaczyły dla nich te węże, przekonali się osobiście i ja o tym wiem. Byli tu już na tym starym forum tacy, którzy zabijali kury i robili krwawe czary, a także praktykowali voodu. Nie zrobisz na mnie wrażenia swoją okultystyczną wiedzą :D
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2021, 0:08 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 18 kwie 2021, 0:08

No ale ja przecież mówię całkowicie coś innego. Że to nie żadne klątwy. Internetowe wojny magów są żałosne i tak się popisują co najwyżej jakieś małolaty co się Crowleya naczytały. Przecież mając narzędzie mogące ulepszać Twoje życie, po co miałabyś marnować czas na niszczenie go komuś innemu? Nawet wśród tych grimuarów i w manuskryptach nie znajdziesz tak łatwo takich praktyk, a nawet jeśli, to będą one wymagały wyrafinowanych materiałów i czynności. Myślisz że prawdziwi okultyści marnowaliby czas i pieniądze na takie nieistotne spory? To nie jest tak że zapalisz sobie świeczkę i wyrecytujesz jakieś zaklęcie.

Myślokształty to coś w co bawią się zboczeńcy od "magii chaosu", którzy również masturbują się do sigili. Dlaczego wciąż wrzucasz okultystów do jednego worka z jakimiś szaleńcami? To żadna magia, tylko jakieś ich urojenia.

Dlaczego sądzisz, że powinienem robić na Tobie jakiekolwiek wrażenie? Nie jesteś dla mnie nikim wartym takiej uwagi. Po prostu mam to gdzieś.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 18 kwie 2021, 0:23

Tak, są żałosne, ale ludzie w to wierzą. Natomiast pisałam przecież i o tych zmianach rzeczywistości dla siebie na lepszą. To jest ułuda, może się udać, ale w ogólnej puli nic nie zginie , żaden złodziej po drabinie i przez okno nie wejdzie do prawdziwej rzeczywistości. Jezus to nazwał Królestwem Bożym. W rozliczeniu daje to jeszcze większe od niego oddalenie. Zaciągnięcie kredytu, no i cóż z tego, że w tym hologramie coś zmienisz sobie nieuczciwie na lepsze, czy będziesz miał to zapisane w tym ku czemu zmierzasz i co dla siebie naprawdę budujesz - ależ skąd. Taki wirus i zakrywanie Prawdy, jakbyś się naćpał i przeżył jakąś radochę po głupim jasiu. A nasze życie jest bardzo krótkie i gdy same halucynacje go wypełnią - gdzie się wtedy odnajdziesz? Walczyłam z tym, wiele rzucono na mnie zdarzeń mi nieprzynależnych, tylko przed niektórymi potrafiłam się wtedy obronić, ktoś na tym wiele zyskał dla siebie i co będzie miał z tego? A ja z tej walki mam bardzo wiele, ale są to rzeczy o których wiedzą nieliczni, dom buduje się na skale w trudzie i pocie zdobywa najważniejsze, czy wiesz czym ono jest?
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 18 kwie 2021, 0:32

Magia była praktykowana nawet wśród religii chrześcijańskiej. W młocie na czarownice nawet był zapis, że kto uprawia czary, ale robi je w imię Jezusa, jest niewinny i powinien być nazwany egzorcystą. Samo świecenie wody lub egzorcyzmy są rytuałami magicznymi. Chrześcijaństwo było tak powiązane z magią, że nawet w czarostwie islandzkim część zaklęć kończono odmawianiem "ojcze nasz", a w magii opierającej się o kontakty z demonami używa się autorytetu samego boga, by zmuszać je do posłuszeństwa. Więc jeśli już używasz argumentu religii chrześcijańskiej, to jest to słaby argument, skoro większość okultystycznych praktyk bazuje na chrześcijaństwie.

Ale zmierzam do tego, że to żadne ulepszanie sobie życia poprzez oszustwo. To po prostu użycie wiedzy by sobie ułatwić życie. Czy inżynierów powinno palić się na stosie, bo budują samochody i oszukują zamiast po prostu chodzić pieszo? Chcesz się męczyć to się męcz, nic mi do tego. Ja nie zamierzam. Gdy używasz okultyzmu, by powiedzmy zdobyć trochę pieniędzy, to nie dostajesz pieniędzy. Dostajesz szansę by je zarobić. Na tej zasadzie to działa. Zwiększasz sobie szansę i pojawiasz się w dobrym miejscu i czasie. Nie wyczarujesz sobie czegoś z niczego. Uważam to za uczciwe.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 18 kwie 2021, 0:53

Nie mieszaj Jezusa w magię, już taki był Szymon Mag chcący udowodnić, że wiedza Jezusa od magii pochodzi i jak skończył? To, że religie opierają się o prastare rytuały, wiem i dlatego bliski jest ich upadek. Egzorcysta katolicki to nikt inny jak taki sam mag i nic mu nie pomoże to, że wysługuje się przy rytuale imieniem Jezusa. Nie nazywaj się, ani innych cwaniaków inżynierem od rzeczywistości, bo z nią nie wygrasz i sobie jej nie podporządkujesz. Rządzi się ona tak wielkimi prawami, których naprawdę nie oszukasz i nie jest tylko jedną rzeczywistością wplątana w tę Wielką sieć. Samo myślenie, że wszystko rozgrywa się tylko tu i teraz, i nie ma powiązań z wiecznością wykreśla Cię z jakiejkolwiek o niej wiedzy. Samo myślenie, że ulepszasz sobie życie sięgając łapą w tak Wielki Układ robi z Ciebie szaleńca, kogoś kto rzuca się z motyką na słońce. Bo to do czego chcesz sięgać jest tak samo prawdziwe, żyjące, czujące jak myślisz, że jest przynależne do odczuwania tobie tylko w tym życiu i wcale nie mam na myśli tu żadnej reinkarnacji i życia znowu tylko tu i teraz. Mieszanie w układzie jest grą nie wartą świeczki, nie raz zabijasz w nim inne cząstki samego siebie i sprowadzasz na nie cierpienie, w tym samym czasie, w którym przychodzą ci do głowy te szalone pomysły, w świecie który ostatecznie poznasz, bo budujesz sobie w nim życie.
soldado
Nekromanta
Nekromanta
Podziękowano: 4 razy

Postautor: soldado » 18 kwie 2021, 1:34

Piotrowczarek pisze:Sytuacja się nieco uspokoiła, ale zauważyłem, że to się nasila gdy się złoszczę, albo gdy jestem smutny. Ciągle pamiętam o tych osobach i modlę się aby mi pomagały w życiu. Myślę że spełniają swoją rolę :) :) Kiedy modliłem się za jednego z chłopaków w dniu jego urodzin to śniło mi się że byłem u niego na cmentarzu i znalazłem przy jego grobie pieniądze. Dodatkowo usłyszałem w myślach słowo "dziękuję". Śniła mi się także babcia z dziadkiem. Babci nie pamiętam, miałem 2 latka jak zmarła, a w tym śnie zobaczyłem ich razem jak machali do mnie.

To bardzo ważny sen dla Ciebie.
Pieniądze są symbolem Twoich dobrych uczynków.
Dlatego właśnie usłyszałeś słowo ,,dziękuję''.
Twój Dziadek i Babcia pokazali, że są z Ciebie dumni, i że cieszą się z tego, jakim jesteś człowiekiem, bo widza to doskonale, będąc po ,,Drugiej Stronie''
Pozdrawiam Cię serdecznie. :)
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 18 kwie 2021, 8:36

Ale dlaczego tak przekręcasz? Tak, większość okultyzmu opiera się o chrześcijaństwo czy tego chcesz czy nie. Egzorcyzmy również jak już słusznie zauważyłaś. Ale według Ciebie ludzie powinni nic nie robić, być bezbronni, ponieważ uważasz że nie powinni i że nie mogą tego robić. A ja tylko uśmiecham się pod nosem jak mało wiesz o okultyzmie, porównując go do jakichś szemranych praktyk, twierdząc że to mieszanie w rzeczywistości. Nie ma tu mieszania rzeczywistości ani żadnych tajemnych mocy które to robią. Wszystko jest mniej magiczne niż Ci się wydaje. Nie wiesz nic o okultyzmie, a się o nim wypowiadasz na podstawie jakichś internetowych magów. I nawet nie chce mi się już tego tłumaczyć, bo Ty ciągle swoje.

Ja: Okultyści nie mają żadnych mocy. Posiadają tylko wiedzę jakie działania podjąć, by uzyskać efekt, jak inżynierowie potrafią budować tamy - nie panują nad wodą, mimo że wiedzą jak ją zatrzymać
Danut: NiE nAzyWaJ sIĘ iNżYnIeReM oD rZeCzYwIsToŚcI!!!11 OsZuścI hIpnOzA! ROZRACOWAŁAM TO!!!111ONE
Ja: Większość magii wywodzi się i opiera o chrześcijaństwo
Danut: NiE MiEsZaJ w To JeZuSa!!111

I tak wygląda cała dyskusja.

Nazywaj sobie to jak chcesz. Wiem do czego zdolny jest okultyzm. Może się to kłócić z Twoją religią, mam to gdzieś. Pokazałaś w dyskusji jedynie ignorancję. I kto tu jest oszustem, skoro ciągle zarzucasz mi słowa i praktyki, o których nigdy nie wspomniałem? Kto tu manipuluje, nawet nie odnosząc się do tego co powiedziałem? Neurologiem nie jestem, ale mam pewne podejrzenia, że to może efekt jakiejś operacji. No chyba że te celowa manipulacja, by robić z siebie jakieś guru, które opiera się okultystom i przeszło przez biblijny ogień. Mówiłem że zaraz się bogiem okrzykniesz i robisz to.

Wróć do „Duchy i Zjawy”