Ciągła obecność ducha

Poruszające się przedmioty ? Coś budzi Cię w nocy ? Pisz śmiało !

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 10 razy

Re: Ciągła obecność ducha

Postautor: PomiotSzatana » 17 kwie 2021, 20:35

Nie prosisz o wiedzę. Przypisujesz mi jakieś dziwne praktyki.

A o kształtowaniu się światopoglądu miałem na myśli, że im starszy ktoś jest, tym bardziej uważa że wszystko wie. Po co miałbym przedstawiać Ci jakiekolwiek informacje sprzeczne z Twoim światopoglądem, jeśli z góry zakładasz że wiesz lepiej i że są one fałszywe? Jak już mówiłem, siedzisz tylko przed ekranem komputera. Nie zajmujesz się tym, takie mam wrażenie.
danut
VIP
VIP
Podziękował: 344 razy
Podziękowano: 212 razy

Postautor: danut » 17 kwie 2021, 20:41

Dopisałam do tamtego postu odpowiedz na Twoje pytanie.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 17 kwie 2021, 20:46

Przeczytałem. I powiem Ci tylko, że każdy widzi tyle, na ile pozwala mu jego perspektywa.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 17 kwie 2021, 21:05

To musiałbyś jeszcze poczytać o mechanizmach samego widzenia, bo to co widzisz i to jak rozlegle, i jak wyraźnie wcale nie musi takim być jak to widzisz, lub na co wygląda. Widzisz tak na co pozwala ci własne kojarzenie, obraz powstaje w mózgu z twojej świadomości, ot, tyle. Wystarczy zmienić komuś świadomość, by naprowadzić go na inne kojarzenie, a co za tym idzie zmeinić mu widzenie. I co wtedy, nadal będziesz szukał pomocy od takich mistrzów, fałszerzy? Ja wiem, że nimi są i to nie jest mój światopogląd, znam ich sztuczki! Ile razy mam to napisać?
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 17 kwie 2021, 21:08

Mistrzów i fałszerzy? Nikt Ci nie każe korzystać z pomocy jakichś bioenergoterapeutów, czy jakichś ezoteryków...

Ja się nie zajmuję czymś takim i masz zbyt wąskie postrzeganie, skoro myślisz że wszyscy są fałszerzami i stosują te same sztuczki.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 17 kwie 2021, 21:10

A to bioenergoterapeuta odpędza duchy? No masz...Czemu tak wszystko ze wszystkim mieszasz? Co do samej bioenergoterapeutii to być może jakieś kanały i zakłócenia w chorych komórkach ciała są oni w stanie wykryć. Wszak cały nasz organizm to i wysyłacz fal i ich odbiorca i tu mamy niebezpieczeństwo czy ktoś na szybcika uznający się za takiego bardziej w przepływie tych fal nie namiesza i nie zaszkodzi sobie lub komuś zamiast pomoc?
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2021, 21:16 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 17 kwie 2021, 21:12

danut pisze:A to bioenergoterapeuta odpędza duchy? No masz...Czemu tak wszystko ze wszystkim mieszasz?

Zdziwiłabyś się co ci ludzie dla kasy potrafią Ci wmawiać. Dla Twojej wiadomości tak, spotkałem się z czymś takim.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 17 kwie 2021, 21:17

PomiotSzatana pisze:
danut pisze:A to bioenergoterapeuta odpędza duchy? No masz...Czemu tak wszystko ze wszystkim mieszasz?

Zdziwiłabyś się co ci ludzie dla kasy potrafią Ci wmawiać. Dla Twojej wiadomości tak, spotkałem się z czymś takim.

Nie zdziwiłabym się wcale, dlatego ostrzegam po forach, by ludzie przestali pozwalać sobie wmawiać te głupoty.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 17 kwie 2021, 21:25

Kiedy to właśnie głównie tacy ludzie to robią. Robią to właśnie te wszystkie pseudo wróżki, bioenergoterapeuci, guru medytacji, nawet z OOBE zrobiono biznes, nabijając ogromne pieniądze za usługi nie mające pokrycia w rzeczywistości. Organizuje się też szkolenia, tworzy się wokół siebie autorytet i odgraża się innym, jaki to on jest świetny okultysta. To są ludzie nie mający pojęcia co robią. Oni po prostu przeczytali coś w internecie i teraz powtarzają, zarabiając na tym.

Myślisz, że jak chodzę po potencjalnie nawiedzonych miejscach, to interesuje mnie żeby kogokolwiek przekonywać do mojego światopoglądu? Jeśli niczego nie widzę, to mówię że niczego nie widzę. Jeśli coś widziałem lub słyszałem, to mówię że coś widziałem lub słyszałem. Jeśli ktoś chce bym coś z tym robił, robię to. Nie mam w tym żadnego interesu by komuś cokolwiek wmawiać. Najwyżej będzie leciał z tym do księdza lub jakiegoś kapłana swojej religii, w zależności od tego w co wierzy. To nie moja sprawa.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 17 kwie 2021, 22:38

Skąd taka nagła zmiana poglądu? Chyba rozumiem, uważasz, że są prawdziwi spece oprócz tych internetowych oszustów :) A widzisz a ja tych drugich, to nawet nie brałabym pod uwagę, a dobieram się do samej elity. W tych czasach to jest bardzo nieliczna grupa, ale istnieją. Różnią się oni tym, że naprawdę są w stanie wyrządzić krzywdę dzięki tej wiedzy o rzeczywistościach i mieszaniu w nich, już w starożytności potrafili zmieniać np. wynik wojny na korzyść władcy, który dobrze ich wynagrodził. Właśnie tę wiedzę ukrywali, którą ja przedstawiam, którą odkryłam przy próbie manipulacji moją rzeczywistością, drogą i losem. Nie, ja nie polecę do księdza, bo byłoby to takie latanie z deszczu pod rynnę, ani do drugiego maga, by się z tym pierwszym mierzył. Tu mamy do czynienia z rzeczami najwyższej wagi, przeszłam ten labirynt dlatego wiem, że mam siłę z nimi się zmierzyć, obita, obolała, poddana próbom, jednak przeszłam. Wierz, lub w to nie wierz. Prawda wygra :) Są też ludzie, którzy myślą, że czynią dobrze i nie posługują się żadną taką manipulacją, ale robią to bezwiednie mając we krwi już to zło, które samo puszczone w ruch uderza. "Kto ma mądrość niech czyta te słowa" - powtarzam za Biblią.

Wróć do „Duchy i Zjawy”