Nawiedzona Anglia

Poruszające się przedmioty ? Coś budzi Cię w nocy ? Pisz śmiało !

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 126 razy
Podziękowano: 285 razy

Nawiedzona Anglia

Postautor: Lakshmi » 07 mar 2019, 10:24

https://www.youtube.com/watch?v=X-oZGlSze3M

To prawda że Anglia i Szkocja są bardzo specyficzne aurycznie. Nie wiem czym to jest spowodowane pozostałościami po przeszłości architektonicznymi z zapisanymi echami dawnego życia ludzkiego, czy poruszanymi w tym filmie uskokami tektonicznymi, czy może ilością wilgoci (wilgoć to energia). W Szkocji przeżyłam wiele spotkań z energiami niezależnie od pory dnia. Podobnie było w Anglii. Hrabstwo Somerset jest szczególnym miejscem. Gdziekolwiek się znajdujesz masz wrażenie że znajdujesz się pod wyjątkową kopułą wszechogarniającego ten teren ducha Cały ten teren jest w jakimś enigmatycznym złotym świetle (pozytywnej energii ) najmocniej odczuwalnym w Glastonbury Ta miejscowość o tyle jest jeszcze interesująca ponieważ powstał tam pierwszy kościół założony Rzekomo przez kuzyna Chrystusa Józefa z Arymatei oraz w niedalekiej odległości od tego kościoła na górze Tor legendarny Merlin znalazł przejście do innych wymiarów

http://nieznanyswiat.co.uk/miejsca-mocy ... j-brytanii
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 9 razy

Re: Nawiedzona Anglia

Postautor: PomiotSzatana » 05 maja 2019, 9:35

Nie chcę być zrozumiany źle, ale ogólnie paranormalne rzeczy dzieją się częściej w Anglii i USA, gdzie wiara w takie rzeczy jest popularniejsza niż w innych krajach. Możliwe, że po prostu większość tych przypadków to zwykle legendy i mity.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 17 razy

Postautor: fenikste » 09 maja 2019, 16:57

PomiotSzatana pisze:Nie chcę być zrozumiany źle, ale ogólnie paranormalne rzeczy dzieją się częściej w Anglii i USA, gdzie wiara w takie rzeczy jest popularniejsza niż w innych krajach. Możliwe, że po prostu większość tych przypadków to zwykle legendy i mity.

Niema róznic jeśli chodzi o wiarę w takie rzeczy , ani nikt nie zwraca więcej uwagi na takie rzeczy tu czy tam, u nas również są miejsca gdzie dzieją się dziwne rzeczy wcale nie trzeba jechać do USA czy Anglii, Mazury to dobre tereny do obserwacji zjawisk paranormalnych, bo trzeba mówić wprost żadna istota która nie chce mieć kontaktu z człowiekiem nie będzie siedzeć mu na ganku i czekać aż ją zauważy. Słabo zaludnione tereny są najlepsze a jak wiemy USA są takimi, co do anglii tam z kolei fascynują się takimi historiami już od wieków , pozatym zbierają informacje ze wzgledu na wiele zjawisk w obrębach hrabstw i zamków co jest zbierane nawet w kierunku popularyzacji owych miejsc, więc ma to coś na celu.

Sam osobiście byłem świadkiem latania dwóch duszy wokół zamku jakby się ścigały choć przypatrujac się dłuzej mozna było zauważyć chaotyzm akcji.

Istotą pochodzenia takich historii nawiedzonych miejsc jest tragiczna historia ludzi , walk , lub nagle zmarłych, powoduje to pewną blokadę i dusza potrafi w takich miejscach przetrwać milenia "nawiedzając" ciekawskich a w zasadzie jest dalej w szoku po włąsnej smierci i słabiej kontroluje "zdolność" krycia się.
Już pisałem że dusza po smierci zatrzymuje się w rozwoju, jesli umarła nagle lub tragicznie brak pogodzenia się z faktem pozostaje nieraz na wieki.
Miejsca nazywane są wtem nawiedzonymi z tego powodu że można oglądać skutki blokad zazwyczaj zapętlające się i wtórnie powtarzające jak w sprzężeniu zwrotnym.
Wiele z tych duszy cyklicznie przezywa smierć i towarzyszące tym uczucia rozdarcia i niezrozumienia momentu śmierci.
Wcale nie trzeba być królem Anglii czy zołenieżem wojny secesyjnej, wystarczy cięzko chorować i umrzeć nagle.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 09 maja 2019, 18:21

Słabo zaludnione tereny są najlepsze a jak wiemy USA są takimi

Chyba coś Ci się pomyliło.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 09 maja 2019, 19:07

No chyba nie bardzo.

USA Liczba ludności (2017)
• całkowita
• gęstość zaludnienia 3. na świecie
326 079 000[1]
35 osób/km²

Anglia Liczba ludności (2016)
• całkowita
• gęstość zaludnienia
55 268 100[1]
407 osób/km²

Wyjaśniłem nawet róznice pomiedzy widywaniem a kultem zapisywania zdarzeń
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 09 maja 2019, 19:10

gęstość zaludnienia 3. na świecie

Słabo zaludnione
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 09 maja 2019, 19:15

Twoja interpretacja danych mnie zabiła , temat chyba zakończe bo suche dane pokazują gestość dość wyraźnie.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 09 maja 2019, 19:17

Zacytowałem Twoje słowa. Byłeś kiedyś w jakimś mieście w USA?
Ostatnio zmieniony 09 maja 2019, 19:19 przez PomiotSzatana, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 09 maja 2019, 19:19

dla ciebie wiecej jest ludzi na metr kwadratowy w stanach czy w anglii? bo moze przejdzmy do meritum twojej analizy
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 09 maja 2019, 19:20

Ale przecież ja podałem, że w Anglii ORAZ Stanach jest najwięcej takich historii! Więc co z tą teorią o gęstości zaludnienia?

Wróć do „Duchy i Zjawy”