Dawno dawno temu

Poruszające się przedmioty ? Coś budzi Cię w nocy ? Pisz śmiało !

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Ghost
Początkujący
Początkujący
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 1 raz

Re: Dawno dawno temu

Postautor: Ghost » 20 wrz 2018, 21:19

oleks24f pisze:Nie ma czegoś takie jak jakieś niepozałatwiane sprawy, tak jak pisała wyżej Danut to jedna z bajek spirytualistów, wszelkiej maści mediów itp. Po śmierci po prostu idziesz do innego wszechświata. To jak daleko będzie się on znajdował w przestrzeni hilberta zależy od liczby zmian. Gorzej jak utkwisz w iluzji na podstawie której stworzysz sobie niechcianą rzeczywistość. Taką iluzję tworzą np właśnie spirtualiści, guru czy religie. Takie wirtualne rzeczywistości istnieją poza wieloświatem, jeśli tam trafi twoja świadomość utykasz w takim matrixie. Nie możesz nic stworzyć sam, gdyż jesteś w nim ograniczany prawami jakie zaprogramował i stworzył twórca takiego matrixa. A że ty nim nie jesteś, nie możesz ich złamać czy obejść. Przykładem niech tu będą niebo, piekło,czyściec, stan nirwany i wiele wiele innych. Może dla niektórych jest to droga, ja jednak wolę być wolny i samemu tworzyć oraz swobodnie podróżować po nieskończoności. ;)

Czy ja również mogę sobie taką nieskończoność i podróżować w niej ?
Awatar użytkownika
Chelsy
Początkujący
Początkujący
Podziękowano: 2 razy

Postautor: Chelsy » 21 wrz 2018, 15:09

Ghost, ja mialam i mam nadal problem z jakims duchem, ktory regularnie do mnie przychodzi. Kiedys tylko stukal w rozne rzeczy, gdy szlam spac. Jakos na poczatku roku raz sie sam poruszyl dlugopis, po paru dniach kabel sie sam poruszyl. Potem przez krotki czas byl spokoj, ale powracal co jakis czas na kilka/kilkanascie dni. Az na poczatku wrzesnia przebudzilam sie po 5 nad ranem, i nagle chwile po moim przebudzeniu zaczal sam grac laptop, pomimo, ze byl zamkniety. Po jakiejs pol minucie przestal grac rowniez sam. Pare dni pozniej bylo cos, czego sie nie spodziewalam, bo bylo to w dzien. Bylam sama w domu, zajelam sie graniem na telefonie, gdy nagle uslyszalam dzwiek lamanej czekolady. Spojrzalam na czekolade, a tam brakowalo jednego kawalka! Po prostu zniknal. A wczoraj, rowniez, gdy zostalam sama w domu, nagle uslyszalam w lapku dzwiek jakiegos komunikatora, ktorego wcale nie uzywam. Chwile po tym uslyszalam w rogu pokoju niewyrazny glos jakiejs kobiety po piecdziesiatce. Cos mowila, ale nie dalo sie rozpoznac, co. A nocą slyszalam coraz glosniejsze stukania w rozne rzeczy.
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 283 razy
Podziękowano: 255 razy

Postautor: oleks24f » 22 wrz 2018, 11:02

Ghost wiedza o tej nieskończoności przychodzi z czasem, na odpowiednim poziomie to już jest dla ciebie oczywistość. Podróżować można, ale najpierw musisz sobie przyswoić jej istnienie, zrozumieć czym jest świadomość. Odrzucić stare blokady, pułapki myślowe. Dawne systemy, przekonania będa cię tylko dalej więzic w iluzji.
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
Ghost
Początkujący
Początkujący

Postautor: Ghost » 23 wrz 2018, 15:59

A w jaki sposób podróżujesz po nieskończoności ? Z tego co wiem, musiałbyś sobie stworzyć swój własny świat i w nim przebywać. Opowiedz coś więcej o tym.
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 283 razy
Podziękowano: 255 razy

Postautor: oleks24f » 23 wrz 2018, 16:08

Hmm jakby to powiedzieć podczas tego co nazywamy snem. Jest coś takiego jak kwantowa nieśmiertelność, polegająca na tym że jesteś wszędzie tam gdzie jest twoja świadomość w danym momencie. Słynny Everett nazywał to stanem związanym funkcji falowej, która nigdy nie ulega kolspsowi tylko do jednego stanu, lecz trwa w liniowej superpozycji stanów. Gdy "śpisz" twoja świadomość może przeskakiwac pomiędzy superpozycjami. Co ciekawe wiele wersji wieloswiatowej mechaniki kwantowej dopuszcza możliwość istnienia kontaktu pomiędzy alternatywnymi liniami czasu.
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
Ghost
Początkujący
Początkujący

Postautor: Ghost » 23 wrz 2018, 16:12

Ok,powiem tak : Nie opisałeś tego w zrozumiały dla mnie sposób, ale ok. Nie zagłębiam się w to. Skupmy się na zjawiskach które doświadczyłem i opisałem tutaj. Co mogło być przyczyną tych zjawisk ?

Wróć do „Duchy i Zjawy”