Ludzie cienia

Poruszające się przedmioty ? Coś budzi Cię w nocy ? Pisz śmiało !

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Linkerka
VIP
VIP
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 25 razy

Ludzie cienia

Postautor: Linkerka » 15 sty 2018, 9:34

Cześć
Słyszeliście o ludziach cieniach ? Lub jak kto woli zakapturzonych ?
Od lat czuję i widzę ich kątem oka, zazwyczaj kiedy w domu dzieje się coś niedobrego, z taka różnica że kiedyś widziałam tylko czarnych, teraz są też biali, widuje ich bardzo często, od jakiegoś miesiąca pojawiają się głównie w moim pokoju. Można by odnieść wrażenie że straciło się zmysły ale podobno nie tylko ja je widuje. Czy ktoś z was domyśla się o co im chodzi ? Czego chcą ?
Zaznaczam, że nie boje się ich, nie czuję od nich żadnego zagrożenia, ponadto nie wiem czy ma to związek z nimi ale opowiem wam pewna sytuacje, która może rzucić trochę światła na te byty.
Otóż, jechałam swoim autem, które swoje lata ma. Nagle ni z tego ni z owego poszły mi hamulce na zakręcie, naprawdę nie wiem jaki cudem nie wylądowałam w rowie, i jakim cudem nic mi nie jest. ( Hamulce zostały prawdopodobnie przecięte - ale to całkiem inna historia ) zatrzymałam się centymetr nad dość sporym rowem. Szczęśliwe zajechalam do domu. Czy oni mogli mi w jakiś sposób pomóc ?
Teoretycznie czuję do nich jakaś nieopisana sympatię, tylko czy aby powinnam ?
Awatar użytkownika
Dante
Bywalec
Bywalec
Podziękował: 5 razy
Podziękowano: 32 razy

Re: Ludzie cienia

Postautor: Dante » 16 sty 2018, 19:37

W sumie jak tak o tym pomyśle, to i mi się zdarzyło kątem oka zobaczyć ciemne postacie kilka razy w życiu ale niestety nijak nie mogę połączyć tego z wydarzeniami w moim życiu poza tym, że przechodziłem wtedy samotnie obok opuszczonych miejsc.
~ _/) ~
"Ci,którzy nie obawiają się miecza którym władają,nie są godni go dzierżyć"
Ptakiem Hermesa nazywają mnie, zjadam swe skrzydła by poskromić się
kaplanka
VIP
VIP
Podziękował: 24 razy
Podziękowano: 33 razy

Re: Ludzie cienia

Postautor: kaplanka » 22 sty 2018, 8:26

hamulce m9gly przeciąć kuny na parkingu jeśli autko jest
parkowane pod chmurką.to ze tobie nic się nie stało tak miał o być.nie wszystko co się dzieje wokół nas musi tyczy zjawisk paranormalnych .splot tajemniczych przypadków można wytłumaczyć w sposób logiczny zwłaszcza jeśli w ten splot sa zamieszane rzeczy martwe które mają prawo się psuć jeśli ich używamy.pozdrawiam
miłość jest piękna nawet w późnym wieku

Wróć do „Duchy i Zjawy”