Audycja : Świadomy sen, nasz drugi świat.O OOBE i LD.

Świadome sny i inne.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Re: Audycja : Świadomy sen, nasz drugi świat.O OOBE i LD.

Postautor: czarnyTrójkąt » 02 cze 2017, 11:15

oleks24f pisze:Hehh trochę trudno było by komukolwiek dowieść że stuprocentową prawdziwościa swoje doświadczenia z zakresu zjawisk omawianych na naszym forum. Również tobie trudno było by przekonać sceptyków podróży astralnych co do twoich doświadczeń. To w końcu jedna z podstawowych cech zjawisk psychicznych. Są one dane bezpośrednio tylko tobie samemu poprzez introspekcje. Inne osoby mogą się ich tylko domyślać obserwując ciebie, twoje zachowanie, mimike i gesty. A opisy twoich podróży zawsze już będą na prawdę prawdziwe tylko dla ciebie. Innym pozostanie tylko wiara w twoje słowo lub niewiara w nie. Niestety nie będziesz na tym gruncie w stanie nigdy dac prawdziwie obiektywnego i naukowo falsyfikowalnego dowodu. Pozostaje tylko twoje słowo przeciwko słowu innych ludzi i wice wersja.

Oczywiście Masz rację! Nic nie da się udowodnić obecnie - więc tego nie ma!
Ale mój "ród" ziemski i niematerialny jest w prostej linii rodem duchów ze zdolnościami parapsychologicznymi (oczywiście niektóre jednostki we swym wcieleniu zabijały, zachowywały neutralność lub po prostu uleczały - to jeden Ród - ród duchów które prowadzi w oparciu o ich wolę (która jest nadrzędna) wytypowany przez "osobę" typującą - To Ród "Czarownic"! :)
Czy znasz takiego do którego prezes korporacji powiedziała gdy miał 14 lat - "kiedy zawiedzie cię wszystko - wezwij Ród! Kiedy zawiedzie Cię wszystko - pomiętaj!" "Ja na Ciebie ceduję Ród"! :)

A więc ja który widział duszę mego rodu - pytam Człowieka który zielonego pojęcia nie ma - KIM JESTEŚ?! :) ]:>
عش ودع غيرك يعيش
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 283 razy
Podziękowano: 255 razy

Re: Audycja : Świadomy sen, nasz drugi świat.O OOBE i LD.

Postautor: oleks24f » 02 cze 2017, 12:15

Kim ja jestem? Otóż jestem jednym z nieskończenie wielu alter ego Aleksandra w wieloswiecie. Jedną z nieskończenie wielu superpozycji mojej osoby ktora wypływa że źródła, Apejronu, z absolutnego "nic". Tym otóż jestem. :D
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz

Wróć do „OOBE i LD”