OOBE LD strach

Świadome sny i inne.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
True
Nowy
Nowy
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 1 raz

Re: OOBE LD strach

Postautor: True » 17 lis 2016, 11:41

Ciężki temat widzę :P
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 276 razy
Podziękowano: 246 razy

Postautor: oleks24f » 17 lis 2016, 15:21

Czemu ciężki jak dla mnie prawda o naszej wielowymiarowej rzeczywistości jest fascynująca i pociągająca umysłowo. :D
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
True
Nowy
Nowy

Postautor: True » 17 lis 2016, 19:43

Trochę mam jednak wątpliwości, co do tego. Cały czas odnoszę wrażenie, że to jednak byłem ja. Nie tylko część mnie w czyimś Ciele z drugiej strony.
Tylko ja ;) :P

Trudno to wytłumaczyć. :P
danut
VIP
VIP
Podziękował: 259 razy
Podziękowano: 147 razy

Postautor: danut » 17 lis 2016, 20:58

Nie rozumiesz koncepcji wielowymiarowości, ani rzeczywistości alternatywnych - w innej wersji Ty to nie jest czyjeś ciało, a Ty. Trudno jest wytłumaczyć komuś, gdy ten ktoś nie ma o tym pojęcia. Tymczasem potwierdzają to doświadczenia ludzi, konwencjonalna i niekonwencjonalna nauka.
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP

Postautor: oleks24f » 17 lis 2016, 21:13

No bo to byłeś ty, tylko że w innej alternatywnej do naszej (oczywiście z naszej perspektywy ) linii czasu. Jeszcze inaczej to był twój odpowiednik tam w tej rzeczywistości do której trafiłeś. A co do tej terminologii główna, alternatywna wersja to też tylko takie uogólnienia i umowna. Gdyż z perspektywy innych twoich wersji, to ty jesteś ich alternatywną kopią. :D

Ujmę to jeszcze inaczej, może trochę poetycko, Nigdy jedyny nie jesteś, gdyż zawsze wielu jest. Wielu bez jednego istnieć nigdy nie może, ale też ten jeden bez innych nicością staje się. Wszak wielkim drzewem nasze istnienie jest, wiele gałęzi ma, a na nich my. I tak było przez wieczność i będzie, gdyż początek to koniec, a koniec to początek. :D

Galilieusz
Awatar użytkownika
True
Nowy
Nowy

Postautor: True » 03 sty 2017, 23:06

Co do OOBE, nadal jestem zblokowany. Cały czas kończy się na ciemności. Czuję, że Ciemność mnie otacza, przestaje czuć mrowienie kończyn. Tak! W końcu przekraczam granice i mnie ciemność pochlania! Jednak... tia... i budzę się rano...

Cały czas jak bym był przywiązany i nie mógł pójść dalej. ;X
Aktualnie próbuje to robić 1-2 razy w tygodniu, na spokojnie i bez pośpiechu.
Śmieszno ;D
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP

Postautor: oleks24f » 03 sty 2017, 23:50

Ta ciemność to zero absolutne, źródło z którego biorą się wszystkie rzeczy oraz linie czasu w naszym wszechświecie. Albo inaczej ta ciemność to początek naszego wszechświata, nieskończonej przestrzeni w której obowiązuje Ogólna Teoria Względności Einsteina. Ta przestrzeń, która bierze właśnie początek z tej ciemności to tak zwane multiwersum I poziomu, tożsame też poziomowi III, czyli kwantowemu (Everetta). Gdyż ta przestrzeń to jednocześnie i abstrakcyjna matematyczna Przestrzeń Hilberta.

A czemu czujesz się nią ograniczony i przywiązany do niej, to bardzo proste dla tego że pochodzisz z tego uniwersum. A dalej za tą ciemnością znajduję się najpierw nieograniczony apejron, pierwotnie 11 wymiarowy. Z niego powstają poszczególne uniwersa, każde z innymi empirycznymi prawami fizyki. Często są to też takie prawa, które uniemożliwiły by ci istnienie w nich. To tak zwane multiwersum II stopnia, oraz jednocześnie krajobraz Teorii Strun.

Pewnie zapytasz czy to już koniec, otóż nie bo jeszcze dalej znajduję się już tylko fizyczna rzeczywistość czyli multiwersum IV stopnia. A tam mój drogi istnieją już całe ciągłe przestrzenie, inne apejrony niekoniecznie tak jak u nas 11 wymiarowe. Tam istnieją już całe struktury matematyczne, które generują fundamentalne prawa fizyki a te dalej empiryczne w tamtejszych poziomach I-III oraz II. I tak jak u nas być może obowiązującą teorią wszystkiego jest M- teoria, tam obowiązywać mogą wszelkie inne matematyczne teorie i to zarówno te nam znane jak i wszelkie te które są możliwe do wyobrażenia ale które na obecnym etapie wiedzy nie są nam znane tu u nas. :D

Zaiste więc widzisz, że żyjemy w olbrzymim IV poziomowym wieloświecie, ale jak na razie jesteśmy w naszych podróżach ograniczeni tylko do poziomu I- III, który opisuje kosmologiczna interpretacja mechaniki kwantowej. :D

Galilieusz
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: czarnyTrójkąt » 02 cze 2017, 11:29

danut pisze:Olex24f - wytłumaczył Ci doświadczenie. Wiem, odkryłam to nawet że alternatywne rzeczywistości, w których także żyjemy istnieją. Także w momencie naszej tu śmierci nasz duch może iść wzmocnić tę drugą rzeczywistość, bo one wszystkie razem tworzą jedną całość Ciebie. Dopóki coś/ kogoś sobą tworzą na prawdę - nie umieramy.

"że alternatywne rzeczywistości, w których także żyjemy istnieją" - Mogła byś to rozwinąć!
Bo widzisz niektóre dusze nie rozumieją tej waszej naukowej retoryki - Więc o co Ci tak naprawdę biega?! :)
عش ودع غيرك يعيش
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP

Postautor: oleks24f » 02 cze 2017, 12:55

czarnyTrójkąt pisze:
danut pisze:Olex24f - wytłumaczył Ci doświadczenie. Wiem, odkryłam to nawet że alternatywne rzeczywistości, w których także żyjemy istnieją. Także w momencie naszej tu śmierci nasz duch może iść wzmocnić tę drugą rzeczywistość, bo one wszystkie razem tworzą jedną całość Ciebie. Dopóki coś/ kogoś sobą tworzą na prawdę - nie umieramy.

"że alternatywne rzeczywistości, w których także żyjemy istnieją" - Mogła byś to rozwinąć!
Bo widzisz niektóre dusze nie rozumieją tej waszej naukowej retoryki - Więc o co Ci tak naprawdę biega?! :)

Żeby to zrozumieć to po pierwsze oczyść swój umysł z tych wszystkich dogmatów religijno- mistycznych. Po drugie wyjdź poza osobowe pojmowanie Boga. Po trzecie zacznij studiować Mechanikę Kwantowa oraz Teorię Strun i M Teorię. Wtedy przyjacielu zrozumiesz o czym piszemy ja wraz z Danut. ;)

Jak ciągle będziesz tkwil w tych okultystyczno- mistycznych filozofiach to dalej będziesz żył w ich iluzji. I dalej będziesz tkwil w Platonskiej Jaskini nie widząc lub też nie chcąc widzieć wielowymiarowej rzeczywistości. A uwierz mi że te filozofie stanowią wielkie niebezpieczeństwo odciagajace cię od prawdy.

Galilieusz
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: czarnyTrójkąt » 02 cze 2017, 14:14

Jak będę tkwił w iluzjach "oleks24f" - To może spróbujesz mi pomóc - szukam ducha którego jako wcielony między 1300 a 1400 r.n.e. matkę pozbawiłem życia w trakcie szturmu na miasto (z siodła)! Miasto padło pod Islamem!
Szukam tego chłopczyka wtenczas, który mi się wypalił na duszy! Może w końcu "go" gdzieś znajdę.
عش ودع غيرك يعيش

Wróć do „OOBE i LD”