OOBE LD strach

Świadome sny i inne.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
True
Nowy
Nowy
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 1 raz

OOBE LD strach

Postautor: True » 09 lis 2016, 21:16

Witam, jestem nowy na forum(jak widać).
Co do tytułu, uczę się tego już jakiś czas. Raz udało mi się wyjść z ciała techniką "na huśtawkę?". Super ekscytujące, czułem się jak bym spadał w górę, leciał ;) Jednak nie to chciałem osiągnąć, chciałem czegoś więcej. Przespacerować się po tamtej stronie. Starałem się zanurzyć w tą ciemność która mnie otaczała. Głębiej, głębiej i ciągle głębiej.
Podczas takich prób czułem wszystko w około, jednak ciało się nie poruszało. Czułem jak by Ciemność w którą patrzę mnie zalewała, oblewała mnie niczym gęsta, ciężka Ciecz która jeszcze bardziej unieruchamiała moje ciało. Sam w sobie byłem/jestem świadomy wszystkiego w około. Tego rzeczywistego, jak i tego co dzieje się w mojej głowie. W trakcie tego "zalewania" za każdym razem moje serce przyśpieszało, biło mocno, czułem strach i się wybudzałem. Chciałem znowu więcej. Próbowałem parę miesięcy.
Udało się! Jednak nie tego oczekiwałem. Po "przejściu?" obudziłem się na stole szpitalnym. Mogłem poruszać wyłącznie głowa na boki. Widziałem łóżko, oraz mijające na suficie lampy. Po tym zorientowałem się że gdzieś jadę. Spojrzałem na boki i widziałem 2 osoby pchające łóżko. (Najśmieszniejsze jest to, że widzę to do tej pory jako wspomnienie, a nie jako "sen?"). Wracając do tego łóżka, gdy otworzyłem oczy i się rozejrzałem, mężczyzna po prawej stronie powiedział: "Mamy go! Szybko bo go stracimy!". W tym momencie bylem tak przerażony, aż się wybudziłem. Cały spocony, serce biło jak szalone. Powiedziałem sobie "To nie był sen", więc znowu szybko się połozyłem i postarałem się tam wrócić. Nie trwalo to długo, dosłownie pare sekund. Wróciłem to owego łóżka szpitalnego, pchanego po korytarzu. Mężczyzna znowu krzyknął do kobiety po lewej stronie: "Wrócił do nas, pośpieszmy się!" kobieta z niedowierzaniem spojrzała na mnie. Mężczyzna w biegu przybliżył swoją twarz do mojej, doslownie na odległość 30-40cm i spojrzał mi w oczy czy jestem świadom. Do tej pory pamiętam jego wzrok, brwi...
Sytuacja z przebudzeniem i szybkim powrotem powtórzyła się jeszcze raz, na dosłownie parę sekund. Wtedy już widziałem, że i mężczyzna zaczął wątpić w mój "Ratunek?"?

Od tamtej pory minął już rok. Mam blokadę, w momencie kiedy ciemność zalewa moje ciało/umysł (dosyć łątwo do tego dochodzę), strach bierzę góre i albo się przebudzam albo zasypiam... Zaraz po wybudzeniu ze strachu okazuje się że mineła godzina albo dwie, a ja czuje się wypoczęty. Zaś ja odbieram jak by minął zaledwie kwadrans.

Co to mogło być? Śniłem? Czy to była prawda? Sam z siebie się śmieje, że jestem jakiś nienormalny. *_*

Pozdrawian
True
Awatar użytkownika
oleks24f
Administrator
Administrator
Podziękował: 330 razy
Podziękowano: 300 razy

Re: OOBE LD strach

Postautor: oleks24f » 09 lis 2016, 21:32

Co do tego drugiego, to wszystko wskazuje, że twoja świadomość odwiedziła jakąś z twoich licznych alternatywnych wersji, w równoległym do naszego wszechświecie. Wskazuje na to, że to wszystko dokładnie pamiętasz i to ze szczegółami, druga rzecz to to że wciąż po upływie roku nadal to pamiętasz, podczas gdy zwykle sny zapominany gdzieś z góra po paru dniach. :D

A i to, że byłeś tylko widzem, a nie tak jak w klasycznym świadomym śnie, jego kreatorem.
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
True
Nowy
Nowy

Postautor: True » 09 lis 2016, 21:36

Więc czego to może dowodzić?
Z mojego punktu widzenia, zdaje to się dosyć straszne. W sumie nigdy z nikim o tym nie rozmawiałem. Taka Zosia-samosia ze mnie :P :P

Robię coś źle, czy raczej przeciwnie, bardzo dobrze? Jest czego się bać czy przesadzam i sam się zblokowałem?
Awatar użytkownika
oleks24f
Administrator
Administrator

Postautor: oleks24f » 09 lis 2016, 21:50

Powiem ci tak odwiedziłeś inny wszechświat, i z tego co piszesz można wywnioskować, że to twoje alter ego z stamtąd ma jakieś problemy ze zdrowiem.

A i tak się ciebie zapytam, słyszałeś kiedyś może cokolowiek o koncepcjach wieloświata, bo to wszystko czego doświadczyłeś jest dowodem na jego istnienie. :D

Galilieusz
Awatar użytkownika
True
Nowy
Nowy

Postautor: True » 09 lis 2016, 22:01

Słyszałem, a raczej czytałem parę razy. Mam co do tego luźne podejście. :P Temat bez końca w sumie :3

Więc skąd moje problemy, z "wejściem" tam ponownie? :) Serio, minął rok a ja stoję w miejscu. Chce znowu, na dłużej...
Awatar użytkownika
oleks24f
Administrator
Administrator

Postautor: oleks24f » 09 lis 2016, 22:09

Rozwijaj się, czytaj dalej, pamiętaj że jak nic nie robisz to cofasz się do tyłu z wszystkim tym co się nauczyłeś. I pokonaj strach, bo to on nas zawsze ogranicza. A boimy się zazwyczaj tego czego nie znamy. :D

Galilieusz
Awatar użytkownika
psyxishna
Przeciętniak
Przeciętniak
Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: psyxishna » 12 lis 2016, 23:03

Heh LD to prawie jak LSD albo ekstazy na tym też polatasz XD
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich :fingerscrossed:
Awatar użytkownika
Linkerka
VIP
VIP
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 26 razy

Postautor: Linkerka » 15 lis 2016, 19:48

Jeśli wierzyć w takie rzeczy, to wygląda na to że twoje alter ego z innego świata nie żyje ( albo ma problemy ze zdrowiem) tak, to mocno popieprzone
Awatar użytkownika
oleks24f
Administrator
Administrator

Postautor: oleks24f » 15 lis 2016, 19:56

Na to by wyglądało, że tamtemu alter ego true, coś się przytrafiło, a on w czasie swojej podróży natknął się akurat na nie.

Galilieusz
danut
VIP
VIP
Podziękował: 339 razy
Podziękowano: 206 razy

Postautor: danut » 17 lis 2016, 9:39

Olex24f - wytłumaczył Ci doświadczenie. Wiem, odkryłam to nawet że alternatywne rzeczywistości, w których także żyjemy istnieją. Także w momencie naszej tu śmierci nasz duch może iść wzmocnić tę drugą rzeczywistość, bo one wszystkie razem tworzą jedną całość Ciebie. Dopóki coś/ kogoś sobą tworzą na prawdę - nie umieramy.

Wróć do „OOBE i LD”