Paraliż senny problem

Świadome sny i inne.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
sowaparaormalna
Przeciętniak
Przeciętniak
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 37 razy

Re: Paraliż senny problem

Postautor: sowaparaormalna » 13 mar 2016, 13:31

Dla mnie to uczucie, ktore opisujesz to tylko zwykle wrażenie czlowieka, ktory ma paraliż senny a większość ludzi ma podobne odczucia. Nie ma zadnych stworow, postaci itd. które chcą zrobić Ci coś strasznego(to wzieło się z bardzo dawnych czasów, kiedy ludzie podczas takiego paraliżu twierdzili że pezyszła do nich"zmora'') to po prostu normalne zjawisko, wytlumaczone naukowo, trzeba zachowac spokój, nie myśleć i nie przeżywać tego wydarzenia, ponieważ poprzez myśli możesz to ściągać ponownie do siebie i zapisywac to we własnej podświadomości. I tak jak wspomiano powyżej możesz wezwać opiekuna duchowego jeśli dzieki temu poczujesz sie spokojniej. Co do widzenia istot w OOBE oczywiście jest to możliwe ale przy paraliżu sennym to nasz mózg robi nam kawał i zazwyczaj widzimy czy slyszymy to czego sie boimy i też nie wierze we wszystkie filmiki w Internecie
Angelina900
Początkujący
Początkujący
Podziękował: 2 razy

Postautor: Angelina900 » 26 cze 2016, 16:30

Ja miałam 2 razy paraliż senny. Za pierwszym razem widziałam w pokoju mężczyzn z czarnymi oczami . A za drugim gdy spałam na plecach miałam uczucie wykręcania twarzy , kołatania serca i jakbym była przyklejona do łóżka . Na szczęście było to tylko 2 razy
Awatar użytkownika
Linkerka
VIP
VIP
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 25 razy

Postautor: Linkerka » 07 sie 2016, 22:23

Miałam tak kilka razy, raz słyszałam ludzi dookoła i ich widziałam, oczywiście śniłam na jawie ale komiczne to było " spokojnie ona i tak nas nie widzi " jakaś babka powiedziała :D
Jankojan1
Nowy
Nowy

Co to jest :(

Postautor: Jankojan1 » 28 sty 2017, 9:52

Witam mam 22 lata i wczoraj byłem posprzątać babci i dziadka grób przed snem pokłóciłem się z kobietą i w nerwach powiedziałem do niej że wolał bym się powiesić niż się męczyć żebym chciał iść do babci do nieba i nad ranem około godz przed godz 7 rano coś mnie zaatakowało jak to pisze to mam aż ciarki na skórze śniła mi się moja babcia śniło mi się że zabiera mnie do nieba ze sobą czułem w śnie jakbym wychodził z ciała to było bardzo nie miłe uczucie jakbym przechodził na tamten świat i nagle się obudziłem nie mogłem się ruszyć zupełnie niczym coś mnie bardzo mocno trzymało za pod pachy nie mogłem krzyczeć tylko to były takie jęki oczy miałem szeroko otwarte nikogo nie było i tak jak pisze wcześniej nie mogłem się ruszyć tylko jęczałem słyszałem że ktoś otwiera mój pokój i to był mój tata i tylko po wejściu mojego taty wszystko mnie puściło a ja mając 22 lata wybiegłem z płaczem jak dziecko na z pokoju na kolanach uciekając z łóżka. Proszę o pomoc

Wróć do „OOBE i LD”