23 sposoby na OOBE

Świadome sny i inne.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Re: 23 sposoby na OOBE

Postautor: czarnyTrójkąt » 02 cze 2017, 11:25

Albo to masz albo tego nie masz! i tyle w temacie :)
A Masz to nie przez metodę a dlatego, że to masz! :)
عش ودع غيرك يعيش
Awatar użytkownika
Willow
Czarownica
Czarownica
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 9 razy

Postautor: Willow » 10 mar 2019, 1:16

U mnie działało odliczanie i wciąganie się po linie, wyobrażanie i wczuwanie się w wibracje w czasie oobe.
" Tabula Rasa Tabula Rasa Tabula Rasa " :flower:
danut
VIP
VIP
Podziękował: 296 razy
Podziękowano: 162 razy

Postautor: danut » 10 mar 2019, 18:31

Wyobrażanie powoduje filmy oparte na marzeniach, nijak się to ma do zaglądania w plany rzeczywistości. :) Przeskok świadomości na inny odbiór zachodzi w sposób nagły i nie prowadzony przez sugestie tej naszej czuwającej świadomości, jest taka granica poza nią całkowicie, choć możliwe jest dostrojenie tej świadomości na odbiór innej.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 2 razy

Postautor: PomiotSzatana » 05 maja 2019, 9:43

Temat tego postu to "23 sposoby na OOBE". Gdzie te 23 sposoby, bo nie widziałem ich wymienionych.

Druga sprawa, danut. Wyobrażanie sobie pewnych rzeczy ma na celu nie tyle co utrzymać świadomość, co przenieść świadomość. Wyobrażanie tak zwanego wychodzenia po linie to tak w zasadzie nie jest wyobrażaniem. Ty po prostu starasz się wtedy ruszyć swoim ciałem niefizycznym i "wykonywać ruch", jakbyś wychodziła po linie. Nic sobie nie wizualizujesz
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 14 razy

Postautor: fenikste » 08 maja 2019, 23:39

Pomiot znawcą OOBE jesteś to może sam te sposoby rozpisz ;D dziwie się że sie za to nie wziąłeś...
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 09 maja 2019, 6:34

Nie żyję forumowym życiem i internetem. Zwykle wchodzę tu tylko na parę minut albo wieczorami jak już idę spać zaraz. Nie mam ani czasu ani chęci dublować po raz setny tego samego postu na forum, na którym nikt nie jest tym zainteresowany, a wręcz przeciwnie - wszyscy to zwalczają.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 09 maja 2019, 16:28

PomiotSzatana pisze:Nie żyję forumowym życiem i internetem. Zwykle wchodzę tu tylko na parę minut albo wieczorami jak już idę spać zaraz. Nie mam ani czasu ani chęci dublować po raz setny tego samego postu na forum, na którym nikt nie jest tym zainteresowany, a wręcz przeciwnie - wszyscy to zwalczają.

I kto mówi o zwalczaniu buahah dobre sobie lol , jesteś leniwy poprostu choćbyś mógł to przyznać a nie mamić że nie masz czasu, tego masz akurat dużo, tyle że zamiast czas przeznaczać na rozwój informacji ogólnie przydających się na informacje zbędne i typowy hejt którego sam nie trawisz. Miodzio, uznam to za kwintesencję działania skrajnie leniwego sceptyka i żebyś jeszcze hejt odrózniał od polemiki i burzy mózgów w temacie co jest bardzo produktywne to by było już wypaśnie.

Od Danut się wiecej dowiedziałem o OOBE dzięki jej doświadczeniu jak od Ciebie pomiot, za co jej z całego serca dziękuje, za wkład informacyjny głównie.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 09 maja 2019, 18:16

Nie każdy siedzi na dupie przed laptopem całymi dniami :)
A ja nie mam żadnego obowiązku Cię uczyć. Sam jedyne co wnosisz na forum to teorie wyssane z palca i chwalenie się swoimi niby mocami, które obaliliśmy, ale Ty się nie przyznasz do porażki.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 09 maja 2019, 19:11

Nic nie obaliłeś a ja nie mam obowiązku doświadczać kogokolwiek czymkolwiek , myle się?
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 09 maja 2019, 19:13

Obaliłem. Nie zgadłeś ani jednej rzeczy o mnie i upierałeś się, że zgadłeś.

Wróć do „OOBE i LD”