Dziwne sny

Nasze sny, sennik, wyjaśnienia.

Moderator: Redaktorzy

Piotrowczarek
Nowy
Nowy
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 2 razy

Dziwne sny

Postautor: Piotrowczarek » 03 maja 2021, 15:53

Parę dni temu śniło mi się, że chodzę po cmentarzu.
Wtedy przypomniało mi się o moim "znajomym" za którego się modlę. Postanowiłem odwiedzić jego grób, żeby zapalić znicz.
Gdy zaszedłem zobaczyłem, że w tym miejscu nie ma grobów tylko pozostawiane kawałki płyt ze zdjęciami osób, które leżały w tym sektorze, tak jakby kancelaria cmentarza likwidowała te groby, żeby moc pochować kogoś innego.
Ten grób jest przy takim murze. Zobaczyłem tam stojącego chłopaka. Wiedziałem że to był on. Byłem w wielkim szoku, ale odezwałem się do niego "Karol". Spojrzał się, po czym zamienił się w świetlistą kulę i poleciał prosto na mnie.
Potem się obudziłem.

Kolejny sen dotyczył innej osoby pochowanej na tym samym cmentarzu. Nie wiem co się mogło stać że ta osoba zmarła. Jestem dosyć ciekawski i próbowałem szukać czegoś na internecie. Było to dawno temu w 98 roku, a ludzie nie mieli jeszcze wtedy facebooka czy naszej klasy, żeby mogło coś zostać tym bardziej jeszcze, że nie była to znana osoba. Mało kto w Polsce miał komputer w domu :P
W każdym razie śniło mi się, że jestem u siebie w domu i rozmawiam z moją mamą. W pewnym momencie wszedł temat tej osoby, więc zapytałem o nią. Moja mama nie chciała mi wprost powiedzieć co się stało.
Po chwili takim drwiącym głosem zaczęła mówić o jego budowie ciała, o tym że prawie nie miał owłosienia ( To był 16-latek) i orientacji seksualnej, że to się zaczęło w 7 klasie.
Moja mama w rzeczywistości nigdy by tak o nikim nie powiedziała. Myślę, że to był wyraz w jaki sposób traktowali go ludzie i jak się do niego odnosili. Chłopak mógł być szykanowany i popełnić samobójstwo :(
danut
VIP
VIP
Podziękował: 344 razy
Podziękowano: 212 razy

Re: Dziwne sny

Postautor: danut » 03 maja 2021, 18:15

Ten cmentarz jest dla Ciebie jak ekran telewizora, a wszystkie wiadomości, które z niego odczytujesz, są jak przejmujący film obejrzany w nim. Do takiej grupy snów zaliczam te powyższe sny. Odzywa się Twoja wraźliwość podczas snu na doznane bodźce na jawie. Odprężenie wyrzuca je i tak obrazuje. Jedno co można z nich odczytać to "drwiący głos mamy" - dziwne i zwraca moją uwagę i chyba coś przed nią ukrywasz i nie chcesz by się dowiedziała bojac się ośmieszenia. To coś jakoś Cię męczy.

Wróć do „Sny”