Miejsca zaginięć ludzi.

Tajemnicze miejsca, co kryją ?

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Pichorek
Nowy
Nowy
Podziękowano: 2 razy

Miejsca zaginięć ludzi.

Postautor: Pichorek » 31 lip 2016, 17:05

Witam jakie znacie miejsca tajemniczych zaginięć ludzi bez śladu? Takie w których nie zdarzyło się to raz tylko są obwiane pewnymi legendami. Z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
Ona89
Administrator
Administrator
Podziękował: 182 razy
Podziękowano: 71 razy

Re: Miejsca zaginięć ludzi.

Postautor: Ona89 » 17 gru 2017, 20:15

Bardzo ciekawy temat o zaginięciach w parkach narodowych.Jest taka książka Missing411 niestety nie dostępna w Polsce.Jednak wrzucę tu linka można przejrzeć.
"Którejś nocy zapukali do mnie dwaj strażnicy. Byli po służ­bie. Powiedzieli, że mają infor­ma­cje, które mogą mnie zain­tere­sować. Wyjaśnili, że wcześniej pra­cow­ali w kilku parkach i wielokrot­nie brali udział w akc­jach związanych z poszuki­waniem zagin­ionych turys­tów. Ich zdaniem liczba osób, które przepadły bez śladu, była ogromna, a służby odpowiedzialne za parki (…) nie prowadz­iły odpowied­nich rejestrów i nie rozu­mi­ały, co tak naprawdę kryje się za tymi przypadkami."

http://www.nieznanyswiat.pl/nieznany-%C ... 56-mnzwusa
Obrazek
Awatar użytkownika
Linkerka
VIP
VIP
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 25 razy

Postautor: Linkerka » 18 gru 2017, 7:09

A może po prostu niedziwiedzie ? Albo zła znajomość topografii parku ?
Awatar użytkownika
Ona89
Administrator
Administrator
Podziękował: 182 razy
Podziękowano: 71 razy

Postautor: Ona89 » 18 gru 2017, 7:15

Linerko prześlę Ci jak znajdę cały artykuł.Własnie nie jest to takie proste.Bo ludzie znikali z za pleców znajomych,rozpływali się w powietrzu.Widziałam artykuł ludzi,którzy mieszkali obok tych parków i też znikali.Nawet z własnych domów.Potem znajdowano ogromne ślady ,które nie należały ani do ludzi ani do niedźwiedzi.Jednak były to ślady postaci chodzącej na 2 nogach.Temat jest bardzo głęboki.Oczywiście na pewno część ludzi potrafiła zabłądzić,ale np leśniczy uzbrojony,który rozpływa się parę metrów od znajomych i nigdy nie wraca to jest zagwozdka ;) pozdrawiam z rana Ona89

Aha znalazłam parę przykładów niewyjaśnionych przypadków. Często gdy giną tam dzieci ich ciała znajduję się 60,70 km od miejsca zagninienia bez butów.Żadnych śladów walki nic.Tak naprawdę nie wiadomo czemu zmarły. Znajdują ludzi bez ubrań lub bez części garderoby. Niektórzy pozbawieni całkowicie krwi,ale ciała są nietknięte. To wszystko jest opisane przez policję.

https://www.youtube.com/watch?v=hn9H7-5tYaI&list=PLE5In5T__59nOl-JueiWRbWqiakcJm7WY
Obrazek

Wróć do „Tajemnicze Miejsca”