Zjawiska na niebie

Zjawiska które nie zostały wyjaśnione.

Moderator: Redaktorzy

mdmxcd
Nowy
Nowy

Zjawiska na niebie

Postautor: mdmxcd » 13 sie 2020, 10:39

Witam,
jestem tu nowa chociaż z różnymi zjawiskami na niebie i nie tylko mam styczność od dawna.
Jakie obiekty mogą pojawiać się na niebie, które ruszają się nieskoordynowanie, jedne świecą jasnym światłem białym a inne kolorowym. Zrobiłam kilka fotek. Miałam również przyjemność obserwacji różnych obiektów w ciągu dnia.
Jedno zdjęcie powiększyłam. Oryginalnie i w ciemnym miejscu widać jedno duże światło i kilka małych po bokach w linii prostej oraz jedno małe z tyłu. Całość tworzy trójkąt.
Załączniki
DSCN4348kopia.jpg
DSCN4348kopia.jpg (207.86 KiB) Przejrzano 59 razy
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 22 razy

Re: Zjawiska na niebie

Postautor: fenikste » 04 wrz 2020, 16:37

Słońce Ty moje to nie zjawisko a raczej , kula światła i to tez nie jest dobre wyjaśnienie bo przecież ludzie nie umieją zawiesić żarówki 5MW na 13km nad Ziemią, dlatego napiszę że jest to obca technologia w postaci jak to się nazywa u nas : dron, helikopter, coś ala , bo stoi w miejscu i świeci , ala mucha ze złotym zębem albo żarówka firmy OSRAMa sami to nazywają na nasz język tłumaczą : czujka :D dość skromnie biorąc pod uwagę technologię no ale cóż nie wszyscy są tak zajebiści jak ludzie :D którzy cieszą się z każdego osiągnięcia i zwą się potem geniuszami :D a ich patent ma nazwę godną konstantynoopolitańczykiewiczównej xDD niewiem czy dobrze napisałem , taki patent słaby.

Źródło w postaci zdjęcia nie jest adekwatne do zacności obserwowanego obiektu, ostatnio wielu ludzi kręci te obiekty i nagrywa filmy, oczywiście światło tak daje że nie widać co świeci , dobry patent na to żeby się jednocześnie ukryć i nie ukrywać , poczucie humoru szaraki mają wybitne. Widać je na różnych filmach z ich udziałem :D ale do rzeczy , w okolicach mojej miejscowości wisi sobie taka czujka ba czujka wcale nie jest od naszych szaraków, jest od szaraków z Galaktyki Andromeda VIII a jaka zatem jest różnica ktoś zapyta no a taka że ta czujka to jak Chempion w swojej klasie tzn. nasze szaraki takiej nie widziały bo do niej jeszcze nie doszli technologią. Film nakręciłem dla innych bo mnie już ona nie dziwi a czemu a no temu że miałem swoje 5 groszy przy ściąganiu jej tutaj więc jej obecność nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem hah.
https://www.youtube.com/watch?v=YcltmoxsyUQ
Jak ktoś zaznajomi się z filmem polecam analogicznie poszukać filmu NASA z misji STS-75 zwanego "Tather Incident" Opisywać misji nie będę bo można znaleźć informacje w tym kierunku , dodam jedynie że obraz jest analogiczny bo i obserwowany obiekt ma znamiona tej samej technologii. Pozdrawiam
“There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance.”
― Socrates

Wróć do „Zjawiska Niewyjaśnione”