Nie wiem co dzieje się w moim domu

Zjawiska które nie zostały wyjaśnione.

Moderator: Redaktorzy

Kejtlin99
Nowy
Nowy
Podziękowano: 1 raz

Nie wiem co dzieje się w moim domu

Postautor: Kejtlin99 » 20 sty 2019, 22:29

Otóż mieliśmy jechać w góry. Tata wyciągnął samochodowy gps i okazało się, że nie działa więc zostawił go na szafce. Wzięłam jednak od niego kabel żeby naładować nim telefon bo urochomiłam google maps w telefonie. Wycieczka trwała dwa dni. W dzień powrotu podłączylismy kabel w samochodzie bo padał mi telefon. Gdy wrocilismy do domu jeszcze w samochodzie tata podal mi ten kabel do ręki żebym zabrała go do domu. Owszem wzielam go bo pamiętam dokładnie tą scene. Mam ja w głowie. Weszłam do domu i szybko położyłam go z resztą rzeczy na stole. Wieczorem przed spaniem chciałam użyć go zeby znowu podłączyć telefon. Nie było go. Nigdzie. Nawet zaczęliśmy się przez to kłócić. Minęło pare dni. Ja zapomniałam o kablu. Tata o gps mimo że miał go oddać do naprawy. Ostatnio szukalam czegoś w szafce I natknelam się na pudełko z tego właśnie gps A w nim co? Gps razem z rzuconym niedbale kablem. Zrobiło mi się goraco. Możliwe ze gps ktos tam włożył Ale na pewno nie kabel! Zapomnielismy o nim i znalazlam inny po prostu. Przysięgam ze przy szukaniu go nigdzie nie było.
Oprócz tego w naszym domu same otwieraja I zamykają się drzwi. Słychac kroki na górze. Pies jest często niespokojny. Zaczynam się bać.
Awatar użytkownika
MalyLolo
Nowy
Nowy
Podziękowano: 3 razy

Re: Nie wiem co dzieje się w moim domu

Postautor: MalyLolo » 02 lut 2019, 17:23

A czy inne rzeczy też giną A potem pojawiają się w innym miejscu ?
Kejtlin99
Nowy
Nowy

Postautor: Kejtlin99 » 02 lut 2019, 18:57

Giną i pojawiają się zaraz w innym miejscu. Niekiedy nawet nie minie dzień. Pare godzin. Ostatnio znowu szukałam obroży dla kota, wiem głupie, leżała w szufladzie z książkami. Wyciąganelam wszystko i nie bylo. Godzine później tata ją znalazł w tej właśnie szufladzie. Często też rzeczy same sie wywracaja. Zrobiliśmy test na płomieniu od świeczki i cały czas płomien wariował.
danut
VIP
VIP
Podziękował: 287 razy
Podziękowano: 158 razy

Postautor: danut » 02 lut 2019, 21:24

Rzeczy zmieniają miejsca. Znikają i wracają. Są to zjawiska, których nie należy przypisywać działalności duchów, których trzeba się bać , wymyślać na ich temat historii. Drzwi się otwierają lub zamykają, gdy jest przeciąg. Zjawisko przenoszenia przedmiotów to zmiany w klatkach zdarzeń i ruch podczas układania się rzeczywistości w odpowiednie sekwencje. Więcej osób powinno to zauważyć, a wtedy lepiej zrozumieliby to czym jest rzeczywistość i jak ona się tworzy.
Kejtlin99
Nowy
Nowy

Postautor: Kejtlin99 » 02 lut 2019, 23:35

Czyli w moim domu na sto procent nie dzieję się nic złego?
danut
VIP
VIP
Podziękował: 287 razy
Podziękowano: 158 razy

Postautor: danut » 03 lut 2019, 18:25

Nie dzieje się. Jednak może to świadczyć o zbyt aktywnym "szlifowaniu rzeczywistości" przez Was ( mieszkańców) zachodzącym w zależności od eksplozji uczuć i emocji, od ich wartości. I będzie to dążenie ku lepszej, lub właśnie rozchwianie tej właściwej. Tu musielibyście przemyśleć na spokojnie swoje pozycje, swoje zachowania i tego typu rzeczy mające w takim rozpoznawaniu duże znaczenie.

Wróć do „Zjawiska Niewyjaśnione”