Radzenie sobie z obecnym kryzysem społecznym

Niezindentyfikowane obiekty latające i odległe nieznane cywilizacje.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 22 razy

Radzenie sobie z obecnym kryzysem społecznym

Postautor: fenikste » 10 kwie 2020, 0:34

„Działanie najbardziej konieczne teraz, dla was wszystkich, którzy jesteście świadomi, jest takie, aby robić to, do czego jesteście zdolni w zakresie oświecania waszych zdegenerowanych społeczeństw. Waszą miarą jest świadomość. Ona zawsze wprowadza równowagę, która nie zawodzi. To ona przemawia do tych (którzy tego słuchają) i mówi im co robić, a czego nie robić – do jednej albo do wszystkich istot, które wybrały aby być zaangażowane”.

„Klucz do waszego szczęścia jest w rękach waszej świadomości. Zauważyliśmy, że ułożyliście wasze życia nie zależnie od siebie, tylko od innych. Wasze rozczarowania są spowodowane właśnie tym faktem. Taki rodzaj waszego zachowania jest tym, co ogranicza waszą rasę. Każdy was jest wolną duszą, wolną świadomością. Nikt nie jest służącym albo niewolnikiem kogoś innego, chociaż „ci ukryci” oszukali was, abyście uwierzyli, że jest inaczej.

Wzajemny szacunek jest imperatywem dla zdrowej rasy planetarnej. Pomoc rozszerzy się na was, jeżeli tego zechcecie. Z powodu naszych genetycznych związków z waszą rasą, chcielibyśmy być z wami podczas waszych ciężkich chwil. Dzisiaj, jesteście planetą i rasą, która niszczy się z powodu ignorancji. Waszym celem jest odkrycie autentycznego człowieczeństwa zagubionego w głębi was samych. Zawsze bądźcie zgodni sami ze sobą”.

„Komunikowaliśmy się z wieloma rasami w dyskusjach odnoszących się do gwałtownego podejmowania decyzji. Wszyscy zgadzamy się, że konflikt ostatecznie służy jednemu celowi – aby stworzyć strach. A to, jak wiemy, usuwa pierwotny zamiar z tworzenia. Jesteśmy pełni nadziei, że szczerość nabierze rozpędu.”

Nie pytajcie jak dotarłem do swoich słów sprzed wcielenia ludzkiego, mam okazję zgłębić siebie i zobaczyć jakie wzorce dalej kontynuowałem w życiu pomimo uwikłania. To dość pouczające doświadczenie dla mnie , zwłaszcza iż widzę wiele analogii w postępowaniu co bardzo mnie cieszy.
Jestem świadom że miałem na ten materiał trafić właśnie teraz i jest to dość fascynujące jak wszystko ładnie ustawiłem sobie by łączyło się w zwięzłą całość.

Materiał źródłowy z lat 80"

Niedawno wpadłem iż nazwa jakiej dość często używałem a mianowicie Minael pochodzi składnią z j.łacińskiego a znaczy zagrożenie. Co równie pięknie łączy się z całością.
“There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance.”
― Socrates
piotrtalikos
Nowy
Nowy
Kontaktowanie:

Re: Radzenie sobie z obecnym kryzysem społecznym

Postautor: piotrtalikos » 10 kwie 2020, 15:46

Trzeba się uczyć nowych rzeczy, zdobywać nowe kompetencje. Wtedy poradzimy sobie z tym kryzysem
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/

Wróć do „UFO i Cywilizacje Obce”