Jak można się oczyścić

Czakry, medytacja

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Re: Jak można się oczyścić

Postautor: czarnyTrójkąt » 06 cze 2017, 13:41

Lakshmi pisze:Umysł gimnazjalisty. Obrazek

Ale dlaczego? Potraktuj mnie jak zwykłego pytającego - muszę to wiedzieć? (a nie wiem!) po co ci energia? Ale pytam bo mnie to interesuje - możesz odpowiedzieć tak po ludzku, żeby każdy mógł zrozumieć?
Ja jak wysyłam "zjawę" po cierpienie to mi się wmawia że robię to po energię / ale ja nie potrzebuję żadnej energii od nikogo a skoro mi się wmawia że robię to po energię - to rozumie że wysyła się "coś takiego" po energie - a Ty piszesz o energii i o czymś podobnym (choć wolisz się nie odsłonić bo oboje wiemy czemu :) Ale napisz po co ci ta obca energia? Do medytacji? (ale skoro ja jej nie potrzebuję a i tak z duchami rozmawiam i tak świadkowie twierdzą, że w pomieszczeniu w którym byłem sam i oni mnie tylko widzieli - było więcej niż widziano :) Choć to co nie widziano zaatakowało - i są na to świadkowie - a nie potrzebuję żadnej cudzej energii to po co Ci ona?!
عش ودع غيرك يعيش
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP
Podziękował: 19 razy
Podziękowano: 43 razy

Postautor: Hybrid » 15 cze 2017, 8:07

oleks24f pisze: :D Hehh choć to być może jest jedna i ta sama osoba, która myśli że ktoś się nabierze na jego sztuczki.

Drogi forumowy fizyku jako moderator dysponujesz ''pulpitem moderatora'' jaki problem dla ciebie zobaczyć z jakiego adresu IP klika Hybryd a z jakiego Czarny Trójkąt .
Podpowiadam Ci , że powyższy adres składa się z 4 oddzielnych oktetów ... pierwszy oktet to zawsze domena Państwa z którego się klika .
Zaznaczam , że nie korzystam z sieci TOR czy X-Proxy .
Nie jestem żadnym obrońcą Czarnego Trójkąta i nie identyfikuję się z nim .

A wqurwia mnie tylko to , co reprezentują niektórzy swoją ''wypasioną'' wiedzą chociażby powyższa forumowa Indyjska Bogini , twierdząc , że modrzew nie jest drzewem iglastym .

Na mój post dostałem taką odpowiedź : ''No widzisz jak mało wiesz? Wiesz tylko to co ci dali w okrojonej wersji. '' ... osobiście nie chce mi się tego nawet komentować ... lecz znając ''przewrotność'' każdego bóstwa rozumiem Indyjską Boginię .

Lakshmi pisze:Może te kilka przykładów z których ja korzystam przyda się komuś, a może ktoś ma inne sposoby swoje, indywidualne zapraszam do opisów.

Skłaniam się ku temu co napisałaś ... aczkolwiek uważam , że nie ma ''pozytywnej'' bądż ''negatywnej'' energii .
Energia jest jednorodna ... zawiera ładunki dodatnie bądż ujemne ... owe ładunki mogą być uporządkowane bądż nie ( chaos ) ... możemy mieć nadmiar jednego bądż niedobór drugiego ... i tu leży szkopuł .

My jako ludzie , generalnie mamy niedobór ładunków dodatnich (+) czyli jesteśmy ujemnobiegunowi . Jeżeli taki stan w organiżmie trwa dość długo dochodzi do zachwiania jonowości w organizmie - charakteryzuje się to wszystkimi bólami neurologicznymi chociażby lumbago czy 'korzonki'' .
Aby zbilansować ten stan musimy szukać źródła ładunków dodatnich ( + ) ... takim żywym źródełkiem jest KOT ... który ma niedobór ładunków ujemnych ( - ) jest dodatniobiegunowy .
Wręcz zalecane jest trzymanie kota w domu i częste głaskanie , dochodzi wtedy do zbilansowania ładunków .
Taki sam efekt możemy uzyskać trzymając przy sobie miedź w czystej postaci .

Druga najważniejsza sprawa to kwasowość naszego organizmu .
Nasz organizm składa się w 60-70 % z wody ... woda w stanie czystym ma swoje pH na poziomie 7,6 - 7,9
I taki poziom pH powinniśmy stale utrzymywać choć zalecany jest w granicach 8 - 9,5 pH .
Dieta nasza nie sprzyja w utrzymywaniu takiego pH , nasze organizmy są z a k w a s z o n e ... a to jest sygnał dla wszelkich mikrobów , że jesteśmy ''martwi'' i można spokojnie nas konsumować od środka .

Ja mam na to stary sposób , konsumuję jedną cytrynę dziennie ze skórką ... wykluczyłem z diety cukier (glukozę) w czystej postaci ...
herbatę słodzę miodem bądż syropem klonowym (drogi jest ) .
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 125 razy
Podziękowano: 283 razy

Postautor: Lakshmi » 15 cze 2017, 14:50

No i o co chodzi? Kolejny sposob na oczyszczenie ciala fizycznego. Jakis problem? Co do modrzewia to fakt jest zaliczany do iglastych gatunkowo, ale struktura igieł jest bardziej lisciasta poniewaz tak jak liscie na okres jesieni traca chlorofil.Chlorofil zawarty dotąd w igłach zaczyna ulegać rozpadowi, przez co drzewa zaczynają wytwarzać antocyjany, a kiedy usychaja opadaja na ziemie w stanie niedoboru wody. Własciwosci tych igiel sa bardziej zblizone do drzew lisciastych. Aura modrzewia jest bardziej niekorzystna na oczyszczenie niz aura innych drzew iglastych. Piękny pokrój drzewa nie zawsze musi byc korzystny
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP

Postautor: Hybrid » 16 cze 2017, 7:59

Lakshmi pisze:Aura modrzewia jest bardziej niekorzystna na oczyszczenie niz aura innych drzew iglastych. Piękny pokrój drzewa nie zawsze musi byc korzystny

... '' W zwyczajach staropolskich modrzew występuje jako symbol młodości i urody życia, a także trwałości. Do tej pory przetrwały zabytkowe kaplice zbudowane z drewna modrzewia. Gałązki modrzewia wplatano również w wieńce dożynkowe na pamiątkę pradawnych czasów, kiedy najlepsze zboże wyrastało na terenach po wykarczowanych i wypalanych lasach modrzewiowych. ''

Troszkę to stoi w sprzeczności z tym co ty piszesz .
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP

Postautor: Lakshmi » 16 cze 2017, 8:11

W tym wypadku nie opieram sie na tym co jest napisane ale na tym co czuję. Modrzew ma ładną strukturę drewna i kolor. Jako material budowlany czy przeznaczony do wyrobów faktycznie jest atrakcyjny, ale w tym co pisalam nie o to chodzi. Odpoczuywam czasem będąc w lesie pod modrzewiami, ale sie zamykam. Posiedź sobie to zobaczysz. Może to tylko na mnie tak dziala, ale nie sadze. Modrzewie dla mnie więcej biorą jak dają
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP

Postautor: Hybrid » 16 cze 2017, 14:11

Lakshmi pisze:Może to tylko na mnie tak dziala, ale nie sadze. Modrzewie dla mnie więcej biorą jak dają

Widzisz , chodzi mi o to , że z modrzewia mam całą stolarkę w chałupie - bez boazerii - uwielbiam modrzew ... mam 3 h lasu w tym dużo modrzewia około 100 dorodnych drzew ... sadził je jeszcze pradziad i dziad .
Lubię łazić po swoim lesie ... a najbardziej wiosną jak wszystko odżywa ... rodzi się ... nie wiem jak to nazwać ... lecz po takim spacerze z żoną i dwoma staruszkami ... dalmatyńczykami , po powrocie do domu czuję się bosko ...

Żona zawsze w czasie majenia idzie do lasu ścinać młode pędy sośniny ... takie od 2 do 4 cm ... zasypia cukrem , wspaniały sok pomocny jak dla mnie - początki astmy ... nie trzeba lekarza .
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP

Postautor: Lakshmi » 17 cze 2017, 19:14

Wiem o koncowkach sosny, kiedy dzieci były małe tez zbieralam te młode pędy i kwiat mlecza na miksturkę, i świeże listki mlecza na sałatkę oraz wiosenna pokrzywę na zupę. To jedne ze wspaniałych darów natury. Ludzie o tym zapominaja. Teraz kwitnie czarny bez. Możesz z kwiatów zrobić syrop, może3sz usmażyć w gęstym cieście naleśnikowym, a możesz ususzyć. Bradzo dobra jest herbatka z kwiatu z miętą, melisa i cytryna posłodzona miodem Polecam

Wróć do „Rozwój duchowy”