Jak można się oczyścić

Czakry, medytacja

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 125 razy
Podziękowano: 282 razy

Jak można się oczyścić

Postautor: Lakshmi » 05 cze 2016, 14:35

Tak jak wcześniej wspominałam podam kilka prostych przykładów na doenergetyzowanie się lub oczyszczenie. Trzeba tez pamiętać, że nim przystapimy do tego zadania trzeba się odciąć od spraw które zaprzątają nasz umysł. Skoncentrować się na sobie TU I TERAZ. Poczuć swoją duszę swoje itnienie i eteryczną aurę naszego osobistego bytu.

Kolejna rzecz to ukierunkowanie na konkretną formę natury którą poprosimy o przetransformowanie naszej negatywnej energii w pozytywną, za co na koniec podziękujemy. W zależności gdzie to zrobimy możemy poprosić wybrane drzewo, (ja mam piękną brzozę za oknem, a drzewa doskonale to robią, uważać na topole, wierzby, tuje. Potrafią ściągnąć energię. Te drzewa można wykorzystać bez połączenia, tylko dla oka jako piękno krajobrazu)

Dobra jest rzeka, strumyk, łąka. Stojącej wody jak staw nie polecam bo was zamuli. Może być morze, falujące jezioro, żywioły powietrza, wody, ognia i ziemi. Chodzi o cos naturalnego co jest w ruchu. Umiejąc rozciągać aurę możemy nie wychodząc z domu połączyć się z tym czymś wybranym.

Jak to robić? Ja to robię tak (każdy indywidualnie sobie dopasuje) Proste przykłady bez pompatycznych udziwnień.

1. Wracam do domu pieszo. Idąc zaczynam jak ślimak powoli ściągać z siebie jakby brudny energetyczny śluz, od czubka głowy w dół i w dół, coraz niżej i nieżej. Widzę jak za mną pozostaje ślad jak po ślimaku brudnej energii. Kiedy brud znajduje się już na moich stopach wychodzę z niego jak z bielizny pozostawiając za sobą zrzuconą wylinkę jak u węża. Skierowana prośba do żywiołu ziemi przetransormuje i oczysci na pozytywną. To można robić wszędzie i zawsze nie przerywajac sobie marszu czy spaceru

2.Można to zrobić przy rozszerzeniu aury o czym pisałam w innym poście

3.wybieram sobie moja brzozę za oknem kiedy jestem w domu. Proszę a potem łączę się z nią jakby niewidzialnym pasem transmisyjnym. Negatywna energia płynie do niej a wraca jednocześnie czysta doładowująca to jak dializa:) Energia brzozy świetnie uspokaja psychikę i nerwy. Drzewa iglaste wprost dezynfekują i dają energię jak potężny kop. Tylko nie modrzewie to nie drzewo iglaste.

4.Woda łączymy się z nią obmywając cała duszę z brudu który albo odpływa wraz z nurtem, albo w przypadku jeziora rozmywa się uzdrawiając. Scalcie sie z tym żywiołem, poczujcie rześki chłód na swojej duszy, jej czysty krystaliczny zapach przenikający was na wskroś

5. Usiądźmy na ziemi, na łące, trawniku, poszyciu leśnym czymkolwiek, pod drzewem opierając się plecami o niego,ale z bosymi stopami. Tam są czakry ziemi. Jeżeli leżycie na ziemi odwróćcie dłonie wnętrzem do ziemi podobnie jak stopy. Scalcie się, wyluzujcie TU I TERAZ oddając przez te punkty oraz pozostałe czakry ( czakry to nie tylko przód naszego ciała ale i tył to jest to samo) wszystko to co nagromadziliście i czego chcecie się pozbyć.

6.Kiedy jestem w górach doładowuję się żywiołem powietrza, przestrzenią, wiatrem Kiedy jestem w lesie rozszerzam aurę, ale jestem czujna i w pełni kontroluję przestrzeń. Las jest bardzo specyficzny, potrafi zmieniać aurę. Preferuję lasy iglaste, suche i żywiczne.

7. Burza natomiast przynajmniej w moim przypadku doskonale rozładowuje napięcie stresowe. Niskie tony odgłosów, błyskawice, silne uderzenia odchodzą wraz z burzą a po jej przejściu zapach świeżości i ozonu w powietrzu doładowuje mnie. Odżywam

Unikajcie terenów zacienionych i podmokłych, uroczysk, zamulonych stawów, jak ja to mówię brudnych i zapleśniałych miejsc.

8. Mając dostęp do żywego ognia, ognisko, ogień w kominku, ogień w piecu można się doskonale oczyścić uwalniając negatywną energie . Po prostu wrzucamy to co chcemy wrzucić złuszczając z siebie kawałek po kawałku, jakbyśmy złuszczali opaloną ze słońca skórę

Może te kilka przykładów z których ja korzystam przyda się komuś, a może ktoś ma inne sposoby swoje, indywidualne zapraszam do opisów.
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Re: Jak można się oczyścić

Postautor: czarnyTrójkąt » 26 paź 2016, 0:40

Po co Ci ta cała energia? Po co Ci to oczyszczenie? To jakaś forma organizowaniu sobie rozrywki?
A jak już ściągniesz tą całą energię z drzewa za oknem to co z nią zrobisz?
عش ودع غيرك يعيش
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP

Postautor: Lakshmi » 26 paź 2016, 22:17

Zadajesz pytania oczekując na odpowiedź, której być może nie zrozumiesz. Poczytaj trochę na temat energii Co to jest? Jakie rodzaje energii występują wokół nas, jekie energie istnieją we wrzechświecie, Co to jest aura,. co to są czakry, itd...
kaplanka
VIP
VIP
Podziękował: 24 razy
Podziękowano: 33 razy

Postautor: kaplanka » 28 paź 2016, 16:31

Dzięki lakshmi za przypomnienie sobie podstawowych zasad oczyszczania energetycznego.Wokół mnie są brzozy,oczyszczają niesamowicie.Potem takie zabrudzenie energetyczne usuwam z siebie i czuję się świetnie.Można oczyścić się również energią reiki,które stosuje jak nie mam nic innego pod tzw ręką.Tutaj sprawa działania jest trochę inna.
miłość jest piękna nawet w późnym wieku
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: czarnyTrójkąt » 02 cze 2017, 11:38

Lakshmi pisze:Zadajesz pytania oczekując na odpowiedź, której być może nie zrozumiesz. Poczytaj trochę na temat energii Co to jest? Jakie rodzaje energii występują wokół nas, jekie energie istnieją we wrzechświecie, Co to jest aura,. co to są czakry, itd...

Nie zrozumie - ale już mogę kopnąć Tegoż przed którym Ty się pochylasz w twarz! A "energię" z drzewa czerpiesz bo???! Po co Ci ona "czarownico"?!

bo Chcesz się oczyścić? Masakra! A może chcesz zabijać na odległość? Wiesz o czym Piszę? Może Chcesz oczyścić las - aaaa to proszę :)))))
عش ودع غيرك يعيش
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP

Postautor: Lakshmi » 04 cze 2017, 10:47

Umysł gimnazjalisty. Obrazek
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP
Podziękował: 19 razy
Podziękowano: 43 razy

Postautor: Hybrid » 04 cze 2017, 19:55

Lakshmi pisze: Tylko nie modrzewie to nie drzewo iglaste.

Już samo to stwierdzenie dyskwalifikuje cię z dalszej dyskusji i zalicza w poczet przygłupich gimbusów i ''narcystów'' .
Modrzew to drzewo z rodziny sosnowatych , zaliczane , niestety do drzew iglastych .

... więc kto ma ten umysł gimnazjalisty ''czarny ... '' , który mądrze pisze ... czy ty , która zjechała już z poziomu ''0'' na ''depresję'' .
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP

Postautor: Lakshmi » 04 cze 2017, 21:13

No widzisz jak mało wiesz? Wiesz tylko to co ci dali w okrojonej wersji. Zdecyduj sie na jakim nicku jesteś bo cierpisz na konflikt osobowosci
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 284 razy
Podziękowano: 257 razy

Postautor: oleks24f » 04 cze 2017, 21:16

Też tak mi się wydaje, bo jak tylko się skrytykuje trójkąta to pojawia się jego wielki obrońca i internetowy szeryf Hybrid. Który tak normalnie pozostaje w jakimś niebycie. :D Hehh choć to być może jest jedna i ta sama osoba, która myśli że ktoś się nabierze na jego sztuczki.
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP

Postautor: Lakshmi » 04 cze 2017, 21:37

Tak mi też coś podpowiada :D