Rozszerzanie aury

Czakry, medytacja

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 125 razy
Podziękowano: 282 razy

Rozszerzanie aury

Postautor: Lakshmi » 03 cze 2016, 23:21

Rozszerzanie aury to ćwiczenie o wielowymiarowych doznaniach oraz możliwościach polepszenia swojej psychiki.
Ma ogromny wpływ na zarządzanie swoja energią, na oczyszczenie i wymianę energetyczną, na koncentrację, na
zdolność dostosowania wibracji do otoczenia, wzmacnia odbiór mentalny pozwalając na scalenie się energetyczne z otoczeniem.
Przez to ćwiczenie nie tylko zdobywamy umiejętność całkowitego odbioru natury, ale i wzmacnia odbiór z innych poziomów.

Długo się zastanawiałam czy udostępnić tą wiedzę ze względu na nietolerancję inności. Tak inności.
Inność ta będzie polegała na słyszeniu natury, widzeniu jej inaczej aż po najdrobniejszy szczegół,
na słyszeniu tego co jest niesłyszalne dla większości osób. Osoby mające jeszcze ukryte i nieodnalezione zdolności
widzenia aury natury bardzo szybko mogą osiągnąć ten cel.

Na początek wybierzmy się zatem na łono natury. Tam gdzie nie ma ludzi, gdzie spokój i naturalna równowaga, gdzie czujemy się bezpiecznie
Usiądźmy na trawie, pniu, kamieniu, poszyciu leśnym, czymś naturalnym co lubimy. Wyciszamy się, uspokajamy biegające myśli, kłopoty zostały w miejscu skąd wyruszyliśmy
na spotkanie z tą przygodą. Odcinamy się od tego zgiełku, Teraz nas to nie dotyczy. Jesteśmy TU i TERAZ.
Nasza uważność jest skoncentrowana na nas samych, na naszym wnętrzu. Jestem tylko JA. Czujemy nasz środek, środek zajmujący okolice czakry serca i czakry splotu.
To uczucie jakby niewidzialnego zbioru zamknięte kołem wokół tych dwóch czakr. Kiedy to poczujesz, poczujesz również
że TY jesteś w całości otoczony membramą wokół siebie, Jest elastyczna, świetlista o różnym zabarwieniu. Jesteś w środku jak jajko niespodzianka.
Kiedy to poczujesz całym sobą zacznij powoli ją rozszerzać od środka, poczujesz coraz więcej przestrzeni wokół siebie. Odległość pomiędzy Tobą a membramą jest coraz większa
i większa. Jesteś w środku jakby balonu który powiększając się wpuszcza energie napotkanych rzeczy, np pojawiają się w środku pobliskie drzewa,
krzewy, łąka która dzieliła Ciebie fizycznie od tych drzew, rozszerzasz nadal aurę pojawia się kawałek płynącej nieopodal rzeczki.
Zatrzymujesz swoją aurę, jak na STOP KLATCE. Co czujesz? Czujesz promienie słońca i jego zapach, czujesz zapach łąki i ziemi, czujesz
smak soków tego drzewa lub tych drzew, czujesz drżenie i delikatny szum wewnątrz drzewa, widzisz ostro każde źdźbło trawy, każdy owad
każdy ruch, słyszysz nawet to co dzieje sie pod powierzchnia tego kawałka którym objęłaś aurą tą przestrzeń. Czujesz energię istot zamieszkujących
tą przestrzeń. Poczujesz że nie jesteś sam. Rzeczka cię orzeźwia i przynosi Ci swój zapach itd itd. Jesteś całością z tym co jest w posiadaniu Twojej aury
na ten moment. Jesteś,a zarazem nie jesteś bo enigmatycznie jesteś częścią tego co wchłonąłeś, zatem czym jesteś? Jesteś drzewm rzeczką, łąką trawą. Poczuj to

Oczyszczając się, wymieniając energię, doładowując cokolwiek zrobisz dla siebie pobierając energię zawsze poproś o to czy tamto i zawsze podziękuj.
Szacunek należy się wszystkiemu.

Powracając do stanu wyjściowego powoli skurczasz aurę i jak na filmie puszczonym od tyłu spokojnie powracasz. Czujesz jak nagle się zrobiło ciasno?:)))

Tutaj dałam taki skrótowy przykład jak z tym pracować. Aurę można rozszerzać wszędzie w każdym miejscu . W domu w altanie na działce w piwnicy itd itd.

Ciekawa jestem Waszych doznań Piszcie jak coś doświadczycie i pamiętajcie że każdy może mieć indywidualne doznania. Jak spotkacie jakieś postacie nie wstydźcie się tego, bo w tej przestrzeni są różne dziwne rzeczy
opiszcie to w tym temacie. Powodzenia:)
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Re: Rozszerzanie aury

Postautor: czarnyTrójkąt » 26 paź 2016, 1:00

Jedno pytanie: jakie jest praktyczne zastosowanie tej umiejętności?!
عش ودع غيرك يعيش
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 125 razy
Podziękowano: 282 razy

Re: Rozszerzanie aury

Postautor: Lakshmi » 26 paź 2016, 22:10

Wymiana energetyczna, doenergetyzowanie się. Z czasem rozwija się możliwość zobaczenia czegoś, co wzrok nie sięga ja to mówię zza 'Węgła':) Wspaniałe doznanie z uwzględnieniem jakby wszystkich zmysłow ale w surrealistycznym odczuciu oraz zmienionej percepcji postrzegania. Nie znam odpowiedniego słowa aby to ująć precyzyjnie i dosadniej. Czujesz "inaczej" np. otoczenie przyrody, czujesz jak żyje jak pachną soki poszczególnych drzew, jak pod ściółką leśną biegnie życie, jak wszystko drga swoistym tempem życia. Widzisz, czujesz odbierasz wszystko jednocześnie, a zarazem jakby osobno. Stajesz się jednością z tym co ogarniasz jak jeden zbiór

Wróć do „Rozwój duchowy”