Wiedza z podróży poza ciałem

Czakry, medytacja

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 126 razy
Podziękowano: 285 razy

Wiedza z podróży poza ciałem

Postautor: Lakshmi » 15 mar 2019, 16:26

W zasadzie ten temat powinnam wkleić w innym dziale, ale wklejam w ten ponieważ jest on nieznany dla wielu z Was. Jest tu kilka osób które nie będą mieć problemu z przyswojeniem sobie zagadnienia, dla kilku będzie to potwierdzenie na osobiste doświadczenia, a dla pozostałych niezrozumiały. Wielokrotnie pytano mnie o różne sprawy związane z rozwojem duchowym, z pojęciem i działaniem energii, z pojęciem mentalu, aury itd Tutaj otrzymacie wiele odpowiedzi, podpowiedzi i kierunku w którym ta nauka w rozwoju dąży
Będzie mowa o poziomach życia, tworzeniu tego czego chcemy, działania świata astralnego oraz jego wibracji, istotach żerujących na naszej energii oraz egregorach religijnych

https://www.youtube.com/watch?v=BKWMUpCAlFs
danut
VIP
VIP
Podziękował: 294 razy
Podziękowano: 162 razy

Re: Wiedza z podróży poza ciałem

Postautor: danut » 15 mar 2019, 18:11

Po co to robić? Każdy obiekt i każdy z nas funkcjonuje w swoim polu kwantowym. Do niego jest emitowane mnóstwo informacji i ono samo je emituje, rzeczywistość przenikają te fale, tworzą sieci. Im bardziej się rozpoznaję w nim tym bardziej stanowię samego siebie. Gość ma dużą wiedzę, ale zauważcie, że widać u niego tę pracę z samym sobą i zrozumienie. Nie warto do tego nakłaniać ludzi, by tłumy z ulicy zaczęło praktykować jakieś OOBE i tego typu rzeczy a przy okazji włączać do tego jakieś wiedze tajemne. Nie zrozumieją, zaczną szkodzić, tak jak mówi będą na innym punkcie spirali, na swoim poziomie świadomości i nie znajdą odniesienia u siebie do istoty tej sprawy.
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP

Postautor: Lakshmi » 15 mar 2019, 18:36

Danut tu nie chodzi o nakłanianie ludzi ale o swiadomość samego siebie. Wkleiłam to po to aby ludzie zainteresowani zrozumieli, aby poszli dalej, aby innych zaciekawić itd.. aby aby....
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 15 mar 2019, 18:52

Ja tylko stwierdzam zaobserwowane fakty, zbyt długo prowadzę rozmowy, takie choćby te na forach temu podobnych, na ten temat, by nie dostrzec jak w praktyce wygląda ta świadomość samych siebie. :) Jest niedobrze. Formy świadomości bierze się za kosmitów, za istniejące rzeczywiście byty, wręcz uczłowiecza je. Nie rozumieją, że sami są twórcami ich.
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP

Postautor: Lakshmi » 15 mar 2019, 19:54

To są właśnie egregory myślowe o których mówi ten facet w wywiadzie. Wiesz danut my ludziom cos tłumaczymy skrótowo bo nam sie wydaje ze to oczywiste, ale ludzie tego czasem nie kumaja, a czasem kumaja ale nie potrafia tego połączyć w całość w/g kolejnosci. Ten wywiad mówi od A do Z z rozszerzonym tłumaczeniem, a to co ludzie mają w głowach to inna inszość:)
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 14 razy

Postautor: fenikste » 04 kwie 2019, 16:18

Mam sąsiada pali trawe dla niego "wiedza z podróży poza ciało" można nazwać omamami wzrokowo-słuchowymi ...
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 6 razy

Postautor: PomiotSzatana » 05 maja 2019, 9:10

danut pisze:Po co to robić? Każdy obiekt i każdy z nas funkcjonuje w swoim polu kwantowym. Do niego jest emitowane mnóstwo informacji i ono samo je emituje, rzeczywistość przenikają te fale, tworzą sieci. Im bardziej się rozpoznaję w nim tym bardziej stanowię samego siebie. Gość ma dużą wiedzę, ale zauważcie, że widać u niego tę pracę z samym sobą i zrozumienie. Nie warto do tego nakłaniać ludzi, by tłumy z ulicy zaczęło praktykować jakieś OOBE i tego typu rzeczy a przy okazji włączać do tego jakieś wiedze tajemne. Nie zrozumieją, zaczną szkodzić, tak jak mówi będą na innym punkcie spirali, na swoim poziomie świadomości i nie znajdą odniesienia u siebie do istoty tej sprawy.

Po co to robić? Hm, no nie wiem. Może z chęci poznania świata? Rozwoju? Mamy możliwość wyjść poza ciało i zobaczyć co tam jest, więc czemu by nie skorzystać? Zwłaszcza, że szlaki zostały nam już dawno przetarte i wiemy co tam jest oraz ROZUMIEMY jak to działa. A Ty danut znów o tym szkodzeniu :D
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 05 maja 2019, 11:12

To jest tak - mnie interesuje zjawisko OOBE, jednak od innej strony jak czynią to wszelcy maniacy podróży, eksperci od bożej boleści :) Robert Monroe podchodził do tego tematu poważnie, dobierał do eksperymentów właściwych ludzi, którzy potrafili skupić się i rozpatrzyć swoje ruchy świadomościowe, przyczyny ich powstawania i kierunek. Nie można przy tym zaślepiać się zabobonem, niczym nie popartymi teoryjkami, a konieczna jest tu wiedza psychologiczna, psychiatryczna, ogólna o działaniu świata i rzeczywistości, o tym czym ona w istocie jest.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 6 razy

Postautor: PomiotSzatana » 05 maja 2019, 11:20

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale to właśnie dzięki niemu tyle osób teraz praktykuje OOBE. Te wszystkie techniki i opisy świata poza ciałem są oparte o jego książki.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 05 maja 2019, 11:53

PomiotSzatana pisze:Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale to właśnie dzięki niemu tyle osób teraz praktykuje OOBE. Te wszystkie techniki i opisy świata poza ciałem są oparte o jego książki.

:D Przez co jego praca idzie na marne, gdyż bez zrozumienia dopisuje się do tych doświadczeń przeróżne bzdety i zakłamuje się nimi to co jest czym. Mnie jesdnak nie przekonasz tak łatwo, ściśle przesiewam przez sito relacje, a podobne nigdy nie jest tym samym.

Wróć do „Rozwój duchowy”