Zapytaj duszy

Czakry, medytacja

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 125 razy
Podziękowano: 282 razy

Zapytaj duszy

Postautor: Lakshmi » 10 gru 2017, 23:08

Kilka dni temu zapytałam moją duszę jak naprawdę się nazywam, jak mnie zwą. Spontanicznie pojawiło mi się słowo Geri. Dziwne pomyślałam. Nie dawało mi to spokoju. Odpaliłam kompa i zaczęłam szukać i się doszukałam w mitologii nordyckiej takie cóś:) "Geri i Freki (także Gere i Freke) – w mitologii nordyckiej para wilków towarzyszących bogu Odynowi. Imiona Geri i Freki są tłumaczone jako "żarłoczny" i "łapczywy" . Czy jestem żarłoczna? Być może ale to żarłoczność na życie. Jest tyle ciekawych rzeczy na świecie które poznaję i chciałabym poznać.
Obrazek
A jak brzmią Wasze prawadziwe imiona duszy?
Awatar użytkownika
Ona89
Administrator
Administrator
Podziękował: 189 razy
Podziękowano: 75 razy

Re: Zapytaj duszy

Postautor: Ona89 » 11 gru 2017, 0:11

Nie każdy otrzyma odpowiedz :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP
Podziękował: 19 razy
Podziękowano: 43 razy

Postautor: Hybrid » 11 gru 2017, 6:28

Ona89 pisze:Nie każdy otrzyma odpowiedz :)

... ale nic nie stoi na przeszkodzie aby każdy mógł się zapytać , kwestia leży tylko w tym jak sformujemy pytanko ... i chyba najważniejsze to , to jaki mamy samoświadomy kontakt z naszą niematerialną częścią mózgu .
Jeżeli pozytywny czyli często ''rozmawiamy'' sam na sam z samoświadomością ... odpowiedź na pewno otrzymamy , sądzę , że nie w formie bezpośredniej lecz w postaci ''metafory'' którą musimy rozszyfrować ... dokładnie jak ze snem który zawsze ma ''wyższe'' przesłanie na które nie zwracamy uwagi w coraz szybszym i szybszym pędzie naszego życia .
I to jest podstawowy błąd .

Pozdrówka .
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 284 razy
Podziękowano: 257 razy

Postautor: oleks24f » 11 gru 2017, 22:10

Żeby taką odpowiedź otrzymać najpierw trzeba wyciszyć i uspokoić umysł. Pozbyć się np poprzez medytacje wszelkich wzburzeń, zmniejszyć nadmiarowość informacji - szumu który nas zewsząd otacza. Bo im bardziej świadomym się jest, im bardziej umysł nie skacze po różnych śladach pamięciowych tym więcej się widzi oraz rejestruje poprzez obserwacje.
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz

Wróć do „Rozwój duchowy”