Wiedza z podróży poza ciałem

Czakry, medytacja

Moderator: Redaktorzy

Lilka
Nowy
Nowy
Podziękował: 4 razy

Re: Wiedza z podróży poza ciałem

Postautor: Lilka » 02 wrz 2020, 16:37

Chcę nawiązać do tego filmu z YT z pierwszego posta w temacie.
Ten pan, który tak ładnie opowiada o swoich doświadczeniach napisał również książki. Czytałam jedną z nich:"Światłopodobny. Kosmos ma Twoje inne".
Tematyka nie jest mi obca, chociaż sama nie praktykuję wychodzenia.
Do czego zmierzam? Otóż książka ta, jako jedyna z całego mnóstwa książek jakie przeczytałam, zarówno w tym temacie, jak i wszelkich innych przez kilkadziesiąt lat mojego życia, po prostu mnie przeraziła.
Zarówno Monroe, Newnan, Bradden, Aleksander i wielu, wielu innych pisząc o swoich doświadczeniach, kontaktach pozacielesnych, a także relacjach z regresji hipnotycznych zawsze raczej pozytywnie i z nadzieją, uspokajająco wyrażają się o "tamtym" świecie. W książce Piotra Pytela natomiast jawi się pozacielesny byt jako jedno wielkie zagrożenie.
Już teraz każdy człowiek, bo śmierć dotyczy nas wszystkich, wręcz powinien przygotowac się na dramatyczne porwania przez wrogie byty i co tam do głowy komu przyjdzie.
I w związku z tym nie wiem, kto ma rację. Czy tamci "bujają" pisząc o opiekunach, o bezpieczeństwie, czy P.Pytel pokazując jeden wielki dramat, jaki nas czeka.
Czy ktoś zna te książki i chciałby się wypowiedzieć?

Wróć do „Rozwój duchowy”