Wiedza z podróży poza ciałem

Czakry, medytacja

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 6 razy

Re: Wiedza z podróży poza ciałem

Postautor: PomiotSzatana » 05 maja 2019, 12:56

Nic nie idzie na marne, bo my rozumiemy to zjawisko, wiemy jak je wywołać i wiemy co czym jest. Podejście w stylu "Nie praktykuj tego, bo nie jesteś Robertem Monroe" jest błędne. Każdy ma prawo spróbować. W żadnym razie nikomu tym nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 291 razy
Podziękowano: 265 razy

Postautor: oleks24f » 05 maja 2019, 14:08

Próbować samemu nawet trzeba, inaczej pewnych rzeczy się nie zrozumie. Bazowanie na cudzych doświadczeniach, relacjach nie zaprowadzą nas daleko. A poznanie wiąże się z eksperymentowaniem, próbowaniem, szukaniem.
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 14 razy

Postautor: fenikste » 09 maja 2019, 17:03

A ja myślę że pan Robert znalazł furtkę jak mamić mózg a praktyki są wstępem w schizofrenię xd oczywiście nie mozna nie wziąść takiej opcji pod uwagę - bo kto to wie co tam jest a jak wiesz co to czemu tak oszczednie się wypowiadasz w tym temacie , wkoncu jesteś praktykującym uciekinierem z ciała. powinieneś tryskać tu informacjami na które wszyscy czekają z utęsknieniem.

Argumenty przeciw nie zawsze są przyjemne ale powodują zastanowienie się nad tym co jest prawdą co fauszem a co czystą obserwacją a nie badaniem.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 09 maja 2019, 18:00

Sugerujesz mi schizofrenie? Trochę cuchnie hipokryzją.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 15 maja 2019, 20:49

hipokryzja - postawa osoby, która postępuje sprzecznie z deklarowanymi przez siebie zasadami moralnymi w celu osiągania korzyści lub przedstawienia siebie w lepszym świetle

Jak ja widzę ile ty się musisz cofnąć w rozumieniu tego co sam piszesz to mi ręce opadają...dramat.
Względem definicji hipokryzji ani nie postępuje sprzecznie z zasadami moralnymi bo nie niszczę i nie tworze jednocześnie złych duszy ani nie chce korzyści z tego tytułu bo sam za to jestem odpowiedzialny głównie w tym momencie, jeśli określanie się uważasz za pokazywanie się w lepszym świetle niż jest w rzeczywistości naprawdę to też nie, jesteś raczej pasywnym odbiorcą tego co się dzieje nie mając na to większego wpływu jak większość ludzi , jeśli w twoim przekonaniu różnica powoduje wywyższanie się to jest tylko twoje błędne rozumienie tematu wypływające z podejścia ludzi bo na moim miejscu musiałbyś przestać się lenić i zacząć dbać o innych co raczej z twoimi cechami charakteru mogłoby być ciężkie do osiągnięcia, więc ja bym nazwał to odpowiedzialną służbą puźniej stworzonym bo od tego zależy hierarchia i ilość wiedzy i doświadczenia które nie wykorzystuje się dla siebie w swojej samolubności tylko dla innych by im pomagać a to róznica.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 15 maja 2019, 22:02

Hipokryzja – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.

Ponieważ wmawiasz mi choroby, które sam posiadasz :P
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 15 maja 2019, 22:16

Jakoś nie widzą bym Ci coś wmawiał personalnie a że odbierasz to do siebie fakt może świadczyć o jakimś natręctwie w temacie lub nadmiernej wrażliwości a jak powinieneś wiedzieć nie jest to za dobra sytuacja ;D
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 15 maja 2019, 22:18

ja myślę że pan Robert znalazł furtkę jak mamić mózg a praktyki są wstępem w schizofrenię xd

Ta, wykręcaj się.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 15 maja 2019, 22:22

Zmiana taktyki na zmianę tematu i cytowanie ironii współrozmwócy - powodzenia życze, jak ty myślisz że idziesz drogą pana Roberta to chyba Ci się coś przyśniło.
Znów nie rozumiesz czym jest schizofrenia i jak można ją odnieść do oobe a to wręcz banalnie proste , z twoją wrażliwością emocjonalną raczej bym spasował.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta

Postautor: PomiotSzatana » 15 maja 2019, 22:34

Skąd Ty możesz wiedzieć jaką drogą ja idę? Skąd Ty możesz wiedzieć, co ja właściwie robię, aby wyjść z ciała? Nic Ci o niczym nie mówiłem, poza tym że bazuje na jego książkach. Tak łatwo przychodzi Ci oceniać innych ludzi, a sam nie zauważyłeś, że masz urojenia, które teraz mi wciskasz.

Wróć do „Rozwój duchowy”