Nawiedzony dom w Tarnowie

Znasz jakieś miejsce w którym straszy ? Podziel się tym !

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
MalyLolo
Nowy
Nowy
Podziękowano: 2 razy

Nawiedzony dom w Tarnowie

Postautor: MalyLolo » 04 lis 2018, 11:43

Witam wszystkich!
Zajmuję się badaniem zjawisk paranormalnych od 7 lat i mam do was prośbę.
Poszukuję osób z Tarnowa, które mogą mieć jakieś informacje na temat domu przy ulicy Kąpielowej. Po wstępnym rozeznaniu dowiedziałem się że dom był zamieszkany przez staruszkę a gdy ta zmarła zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Ludzie omijają go szerokim łukiem sąsiedzi zabraniają dzieciom do niego wchodzić. Opuszczony jest od dawna A wygląda w środku na nienaruszony (meble, cenne rzeczy nadal tam są). Nic nie jest rozkradzione nawet metalowe rzeczy. Wchodząc do środka ludzie czują się dziwnie A po chwili czuć smród i słychać kroki, głosy. Jestem z Mielca około 60km od Tarnowa w najbliższych dniach chcę sprawdzić ten dom, postawić kamere, dyktafon itd. Tydzień temu byłem pod tym domem na wstępny rekonesans a teraz przyszedł czas na zbadanie wnętrza lecz potrzebuję trochę więcej informacji ponieważ mam pewne przypuszczenia co do "lokatora" . Oczywiście po przeprowadzeniu badania udostępnie zdjęcia, filmy oraz nagrania dźwiękowe.

Jeżeli znajdą się na tym forum ludzie z tych okolic mam do nich również pytanie o inną sprawę dotycząca kryptozoologii.
Poniżej wrzucam zdjęcia wnętrza domu które nie należą do mnie, jedynie zdjęcie w nocy zrobione budynkowi z zewnątrz jest wykonane przeze mnie.

Pozdrawiam serdecznie!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

url=https://naforum.zapodaj.net/2f922c3897b9.jpg.html]Obrazek[/url]

Wróć do „Nawiedzone miejsca”