Dziwne zjawy

Historie które nam się przytrafiły.

Moderator: Redaktorzy

Alan
Nowy
Nowy

Dziwne zjawy

Postautor: Alan » 26 lip 2020, 21:31

To moja historia z dzieciństwa jedna z wielu ale ciekawsza - Spędzałem sam czas w domu czekając na powrót rodziców był dzień trochę po południu,coś tam rysowałem kredkami w dużym pokoju ,kątem oka dostrzegłem ruch w korytarzu ucieszyłem się że już ktoś wrócił do domu, jednak z korytarza w moim kierunku jakby płynąc nad podłogą zbliżały się dwie kobiece postacie pierwsza miała błękitną suknię i ciemne włosy druga różową i jasne włosy, rozkładały ręce w geście spotykanym w kościele. Można powiedzieć że były piękne ale przeraziły mnie ich oczy całe gałki oczne były czarne. powiedziałem nie podchodzcie, usłyszałem nie bój się choć ich mowę słyszałem jakby w głowie , zawołałem że się boję i żeby odeszły wtedy zatrzymały się , ja podciągnołem nogi na krzesło i zakryłem oczy rękami gdy wyjrzałem przez palce ich już nie było ja siedziałem w tej pozycji nie ruszając się z miejsca aż do powrotu rodziców. Spotkało mnie w życiu wiele zdarzeń którymi będę chciał się z wami podzielić, poszukuję odpowiedzi .Spotykały mnie rożne zdarzenia z różnych tematów tego forum jedyne co je łączy to ja.

Wróć do „Nasze Historie”