Koniec teorii spiskowych. Illuminati oficjalnie ujawniają się.

Nowy Porządek Świata.

Moderator: Redaktorzy

омїкяои★

Koniec teorii spiskowych. Illuminati oficjalnie ujawniają się.

Postautor: омїкяои★ » 29 lut 2016, 20:27

https://www.youtube.com/watch?v=h4AJmilKIvsWygląda na to, że Illuminaci postanowili oficjalnie się ujawnić prezentując nagranie oraz manifest na swojej stronie internetowej. Przyznają że zarządzają finansami świata, ale robią to w celu budowy nowego, bardziej sprawiedliwego, porządku świata - gdzie każdy będzie żył w dostatku. Jak twierdzą - te pieniądze, które posiada wielu z nich - są pożytkowane w wyższych celach. Opisują siebie jako ludzi bezpośrednio kształtujących losy świata wedle własnego uznania.

Oficjalna strona Illuminatów zawiera podstawowe informacje na temat organizacji, metody ich działania, motywy które nimi kierują oraz opisuje profity i korzyści płynące z dołączenia do nich. Zakon Illuminatów można podzielić na kilka filii które na przestrzeni wieków powstawały. Struktury zakonu od czasu do czasu ulegały zmianom, Spośród Illuminatów do najbardziej znanych należeli:

  1. Iluminaci bawarscy – tajne stowarzyszenie założone 1 maja 1776 roku przez Adama Weishaupta w Ingolstadt, które oficjalnie za cel stawiało sobie szerzenie oświaty i propagowanie idei oświeceniowych oraz powstrzymywanie działalności jezuitów. Pod wpływem Adolpha Kniggego iluminaci bawarscy zaczęli nabierać rysu paramasońskiego za sprawą wzorowanego na lożach systemu stopni wtajemniczenia. Ostatecznie zostało zlikwidowane przez państwo bawarskie. Symbolem stowarzyszenia była sowa Minerwy i oko opatrzności.

  2. Iluminaci Awiniońscy – hermetyczny obrządek ukształtowany w 1770 roku przez Dom Antoine Joseph Pernety. W 1778 roku przeniesiono centralę do Montpellier. W 1785 roku w Awinionie ukonstytuowała się ezoteryczna społeczność androgyniczna, która przyjęła nazwę Académie des Illumines d'Avignon. Praktykowano w niej rytuał będący przemieszaniem wolnomularstwa i nauk hermetycznych, z widocznym wpływem idei swedenborgiańskich. Była to struktura zrzeszająca bardziej mistyków, kabalistów i alchemików, aniżeli ludzi stawiających sobie rewolucyjne cele polityczne. Na jej czele stanął Tadeusz Leszczyc-Grabianka.

  3. Nowożytni Iluminaci, których działalność związana jest z Theodorem Reussem i Ordo Templi Orientis.
  Poza tym można wskazać na:

  4. Iluminatów Sztokholmskich – mało znany Zakon, utworzony w celu krzewienia zasad martynizmu.

  5. Iluminatów Thanaterosa – powstałą w 1978 roku w Londynie społeczność okultystyczną zajmującą się Magią chaosu.

  Szokująca, gnostycka przepowiednia illuminatów na 2015 rok [VIDEO +18]

Obrazek
Chciałym przedstawić Wam niezwykłą wizję artystyczną na temat wydarzeń, które rozpoczęły się dzisiejszego dnia, 19 lutego 2015 roku. Film ma tytuł: „Ja, koza”. Rok kozy rozpoczął się 19 lutego 2015, potrwa bodaj do 6 lutego 2016. Poniższy film można interpretować aż na trzy sposoby. Pierwszy – najczęściej wybierany – to: „zabawny teledysk do fajnej muzyki”. Sposób drugi to symbolika związana z wydarzeniami obecnie dziejącymi się na świecie i tymi, które nastąpią. M.in. chodzi o upadek imperium zła, cywilizacji demiurga (wschód – Rosja i Chiny, na filmie zostało to pokazane w postaci człowieka z sierpem i młotem który topi się w płynnym gównie).

Kolejny ciekawy motyw to detonacja atomowa, upadek dwóch wież WTC, jak i destrukcja ni to katedry chrześcijańskiej, ni to statui wolności. Ciekawym motywem jest też przedstawienie bio-robotów z korporacji w postaci potężnej, sięgającej aż do horyzotnu armii, niszczonej przez wybuch atomowy i zstępującego na Ziemię, tę Ziemię, Chrystusa pośród rozchodzącej się fali uderzeniowej.

Na uwagę zasługuje też sterowany jak marionetka nauczyciel na początku filmu (symbol prania mózgu i niszczenia psychiki, dokonywanego przez szkołę, rodzinę, religię). Na tablicy szkolnej widać słowo: „evolution” (ewolucja – jeden z filarów współczesnego umysłowego i duchowego upośledzenia, kalectwa, pod nazwami ateizm i racjonalizm). Widać tam róznież mózg przepołowiony na dwie półkule przez piorun. Półkula lewa (męska) to logika, nauka, racjonalizm. Półkula prawa (żeńska) to emocje, czucie, duchowość. Chodzi w tym wszystkim o to, by połączyć siły obu tych potencjałów.

Mężczyzna powinien „doszukać się” swojej „wewnętrznej kobiety”, zaś kobieta powinna „doszukać się” swojego wewnętrznego mężczyzny. Podświadomość mężczyzny w 99% przypadków jest kobietą. Podświadomość kobiety w 99% przypadków jest mężczyzną. M.in. na tym polega ta zabawa w kotka i myszkę zwana oświeceniem i wychodzeniem z ziemskiego matrixa. Na harmonicznym połączeniu obu potencjałów. Jak i na rozświetleniu barbarzyńskich mroków ego i podświadomości, by zamiast nas kontrolować i ograniczać, pracowały dla nas, na naszą korzyść. O tym jest wiele materiałów na mojej stronie.

To, co przedstawiłem, to trzecia możliwa interpretacja tego filmu – czyli interpretacja gnostycka, widoczna dla niewielu wtajemniczonych. Ta trzecia interpretacja jest jednocześnie kluczem, jak wyjść z ziemskiego matrixa. Nie chcę Wam psuć dobrej zabawy, bo tych symboli jest o wiele więcej. Zapraszam do wymieniania ich w komentarzach i własnych interpretacji. Ostatni symbol jaki wymienie, dotyczy po części nas, czytających strony o takiej tematyce jak moja. Kolumna jadących, złowrogich czołgów. Próbuje je zatrzymać pacyfistyczna aktywistka, idealistka, z białą flagą. Kto odwodzi ją od tego planu? Odwodzi ją przebrany niczym fan muzyki pop-kulturowej (heavy-metalu), z ryzrywkowym, zabawkowym „językiem”, wysuwanym gdy się w niego dmuchnie. Jest to symbol rozrywki – narkotyku, który od lat używają elity, by sprowadzić egzystencję społeczeństw do najniższych możliwych instynktów.

https://www.youtube.com/watch?v=6n_xCI-peq0

Motyw zwycięstwa światłości nad ciemnością i upadku ziemskiego imperium zła (wschód), jest pokazany również w teledysku Pet Shop Boys bodaj z 1993 roku „Go West”.

  Nowy porządek świata

Nowy porządek świata (łac. Novus Ordo Mundi, ang. New World Order, skrótowo: NPŚ, NWO (z ang.)) – termin wykorzystywany do opisu istotnej zmiany w międzynarodowej polityce polegającej na przemianach, jakie miało wprowadzić wdrożenie czternastu punktów Wilsona, utworzenie Ligi Narodów czy ONZ, a także w stosunku do układu sił politycznych na świecie, który ukształtował się w latach 50. XX wieku.

Po zakończeniu zimnej wojny określenie Nowy Porządek Świata było używane przez Michaiła Gorbaczowa i George’a H.W. Busha oraz wielu innych członków Klubu Bilderberg, Komisji Trójstronnej i Rady Stosunków Zagranicznych rządu USA dla określenia zmian jakie nastąpiły na świecie po jej okresie. Obecnie często pojęcie NPŚ odnosi się do rządu światowego, któremu podlegać mają wszystkie państwa.

ObrazekRewers Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych. Rzymska liczba MDCCLXXVI (1776)
nawiązuje do utworzenia przez Adama Weishaupta zakonu Iluminatów. Łacińska fraza
"novus ordo seclorum" oznaczająca "nowy porządek wieków" widnieje na Wielkiej Pieczęci
od 1782 roku i na tyle banknotu jednodolarowego od 1935 roku i nawiązuje do "początku
nowej amerykańskiej ery" po ogłoszeniu Deklaracji Niepodległości. Przez niektórych
sympatyków teorii spiskowych fraza ta jest mylnie tłumaczona jako "nowy porządek świata"


Sami oceńcie te sytuacje, wasze komentarze oraz opinie na ten temat jak zawsze będą mile widziane.


źródła:

https://kefir2010.wordpress.com/2015/02 ... -video-18/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porządek_świata
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_iluminatów
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/koniec-t ... -p_6443947
https://www.illuminatiofficial.org
http://yournewswire.com/i-was-in-the-il ... ng-expose/
http://www.conspiracyclub.co/2016/02/10 ... ati-video/
http://www.salon.com/2016/01/31/the_ill ... the_world/
http://lionsgroundnews.com/list-of-illuminati-members/
ElMateo
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 lut 2016, 16:27
Podziękowano: 3 razy

Re: Koniec teorii spiskowych. Illuminati oficjalnie ujawniają się.

Postautor: ElMateo » 29 lut 2016, 21:45

Nie tyle sam Obama, ale Pani Clintonowa i pewne kręgi z jej otoczenia realnie prą do wojny światowej.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2018, 18:55
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 22 razy

Re: Koniec teorii spiskowych. Illuminati oficjalnie ujawniają się.

Postautor: fenikste » 24 wrz 2019, 8:49

Kontrola ziemi poprzez rządzenie pieniądzami które maja wpływ na każdy aspekt życia i gnębienie przez to całych mas jest niedopuszczalne i tylko chory człowiek mógł wymyślić coś równie bezwzględnego, sam już podział równych sobie ludzi na lepszych i gorszych wedle majętności już jest złamaniem pewnych zasad. Miałoby to sens w przypadku równego dostępu pomimo różnic jednak władza bije jak sodowa woda. Jeden pławi się w dostatku ,drugi umiera przez tamtego w niedostatku. Jeśli ktoś myśli z iluminatów o oświeceniu to oddala się od niego z każdym zmarłym z powodu błędnie działającego systemu.

Zacne dążenia jednak słabe wykonanie.
Bogactw nikt jeszcze nie zabrał ze sobą nigdzie dalej, powinny być orężem walczenia z biedą zacofaniem i niedostatkiem, powinny być pożytkowane na aktywizację rejonów biednych.
“There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance.”
― Socrates

Wróć do „New World Order”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość