Teoria płaskiej Ziemii

Materiały wideo związane z tematyką paranormlną.

Moderator: Redaktorzy

Regulamin forum
Zasady działu Wideo

Jeśli chcesz wzbogacić nasza bazę danych o kolejny film możesz to zrobić używając poniższego schematu jako wzoru. Po prostu skopiuj poniższy kod i uzupełnij wszystkie niezbędne informacje.

Kod: Zaznacz cały

[color=#FF8000][b]TYTUŁ[/b][/color]: [b]TYTUŁ FILMU[/b]
[color=#FF8000][b]TAGI[/b][/color]: [b]SŁOWA KLUCZOWE[/b]
[color=#FF8000][b]CZAS TRWANIA[/b][/color]: [b]CZAS TRWANIA[/b]
[color=#FF8000][b]JĘZYK POLSKI[/b][/color]: [b]TAK/NIE, NAPISY/LEKTOR/SYNTEZATOR[/b]
[color=#FF8000][b]OPIS[/b][/color]: [b]RECENZJA FILMU[/b]
[color=#FF8000][b]LINK ŹRÓDŁOWY[/b][/color]: [youtube]LINK DO FILMU[/youtube]
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 14 razy

Re: Teoria płaskiej Ziemii

Postautor: fenikste » 17 kwie 2019, 8:56

Gdyby nie bylo sil rozgraniczających jedno od drugiego to zostało by tylko jedno w przewadze universum jest antymateria, materia jest kilkoma procentami całości, w naszej rzeczywistości antymateria skupiona to czarna dziura , bo jest to wyrwa grawitacyjna poprzez zapadniecie sie ogromnej masy pod wysokim ciśnieniem grawitacja prędkością w tym również ogromnych temperaturach, najlepiej to porównać do wiertła do metalu i przewiercić się tworząc most pomiędzy nam znanym materialna płaszczyzną a płaszczyzną w calosci zbudowana z antymaterii, by stworzyć taką wyrwę jednak nie trzeba być dualem gwiazd w koniunkcji bezpośredniej.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 17 kwie 2019, 9:05

Gdyby zaokrąglać nawet tak małe cząstki to zmieniło by to struktury atomów, gdyby naukowcy wiedzieli jak elektron zachowuje walencyjność łatwo dojść do wniosku ze mogliby tworzyć nowe pierwiastki, narazie stosuje się wytrącanie lub fuzję i raczej to nie pomoże w stworzeniu super ciężkich potrzebnych do tej broni, bo trzeba wziąć pod uwagę zużycie energii przy takiej fuzji i z otwarciem można powiedzieć że może być równe energii słońca wielkości Afryki
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 17 kwie 2019, 9:09

Czerpanie energii wprost z słońca to lepsze rozwiązanie ale też skraca życie słońca, chyba żeby ubrac masy a zwrócić wodór lub wodę stopniowo ładując, słońce juz bylo ładowane wodą, załączę film by to pokazać oraz film pokazujący czerpanie energii w kierunku fuzji.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 17 kwie 2019, 9:10

Inteligetne i zaawansowane cywilizacje potrafią wpierw ubrać a potem doładować słońce nie krzywdząc przy tym korony.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 6 razy

Postautor: PomiotSzatana » 05 maja 2019, 9:15

Czarna dziura zbudowana z antymaterii? Pod wysokim ciśnieniem? Zaraz, CO?

Polecam przeczytać "Feynmana wykłady z fizyki" oraz książkę Stephena Hawkinga "krótka historia czasu", gdzie opisany jest proces tworzenia się czarnych dziur.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 09 maja 2019, 17:12

Tak proszę pana to co pan widzi w czarnej dziurze to antymateria a w zasadzie jej pan nie widzi bo pochałania fotony i nie tylko , sam horyzont jest z niej zbudowany i jedyne co zatrzymuje przed rozkładem to swiadomość , jezeli pan pomiot myślał że to są dwa leje połączone ze sobą lub jakikolwiek inny most einsteina rosena to rad byłbym by pan to sprawdził po smierci, pozatym jesli chodzi o czarne dziury to najwieksze dokonania w temacie ma Einstein i zwłaszcza jesli chodzi o obliczenia bo teoretykować to i umie Kaku tylko gówno wie w temacie i zawsze ma problem do Einsteina że nie skończył pracy, moze i dobrze bo nie dał mu i innym prymiotywom pożywki.

Co do Einsteina - kieruje źródłem więc bedziesz miał okazje po śmierci zamienić słowo o ile będziesz miał o czym mówić z takim człowiekiem.
Co do Feynamana i Stephena ktoś ich na siłe wysłał już do ciał i musiałem ich wyciągać nietypowo i nienaturalnie spowrotem, bo tak się nie robi ale z racji dokonań dla ludzi nalerzało im pomóc a że mam wiedzę jak , to to uczyniłem i też będziesz miał okazję ich poznać wcześniej czy puźniej pytanie co to da.

Pewnie nie wiedziałeś ale czarną dziurę da się zamknąć tyle że z drugiej strony nastepuje wybuch i szkodzi tamtym istotom - tego nie mogłeś wiedzieć od feynmana ale wiesz odemnie.

Szcerze - nie interesuje mnie czy ty to tak widzisz czy nie , moze mam dobre bajeczki a moze coś wiem , w tym Cię nie utwierdzę - tak dla jaj.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 6 razy

Postautor: PomiotSzatana » 09 maja 2019, 18:07

Pewnie nie wiedziałeś ale czarną dziurę da się zamknąć tyle że z drugiej strony nastepuje wybuch i szkodzi tamtym istotom - tego nie mogłeś wiedzieć od feynmana ale wiesz odemnie.

A kim Ty niby jesteś, żeby zaprzeczać największym umysłom tego świata i stawiać się ponad nimi? Gadasz głupoty wyssane z palca. Pokaż mi badania naukowe pokazujące z czego zrobiona jest dziura oraz na temat ich zamykania, bo teraz chwalisz się mocami i gadasz farmazony bez pokrycia. To już Stephen Hawking miał większe moce od Ciebie - on przynajmniej mógł rozmawiać z dentystą podczas zabiegu (syntezator).

Wróć do „Wideo”