ogólnie o systemie

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 294 razy
Podziękowano: 268 razy

ogólnie o systemie

Postautor: oleks24f » 06 wrz 2016, 12:29

https://www.youtube.com/watch?v=8wJ9zfPj_fc

Hmm, osobiście nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale wczoraj nasz kolega z forum, przypomniał mi o tej animacji. Na wstępie powiem, że mój post może nie będzie ściśle odnosił się do samej animacji. Zamieszczam ją byście sami zapoznali się z tym, a po drugie zamieszczona w niej interpretacja jest dziełem innego naszego kolegi z forum.

Ale do rzeczy, czytając komentarze ludzi zamieszczone pod tym filmikiem, uderzyło mnie to że ludzie myślą samodzielnie, sami nie dochodzą też do wniosków takich czy innych. Wszyscy niestety podążają ślepo za tłumem, na zasadzie ktoś odebrał ten materiał tak to musi być to bezgraniczna prawda i będę podążał za nurtem, samemu już nie analizując tego co widzę.

A co jeśli wam, powiem że iluminatom ( notabene jeśli istnieją w takiej postaci jak to przedstawia wielu ludzi ), właśnie o to chodzi, by odciągać naszą uwagę od nauki, rozwoju, miłości, celu w życiu, podążania za swoimi marzeniami, i ogólnie obrzydzania życia. Znaczy się uważam, że właśnie w ten sposób działa ich system kontroli mas. Ludzie zamiast żyć radośnie, świadomie poświęcają całą uwagę na analizowanie treści, doszukiwania się przesłań, drugiego dna itp, zamiast żyć aktywnie. Skupiając się też na tym, nie masz już ochoty na jakiekolwiek działanie, osiąganie swoich celów. Według mnie, takie treści służą wyłącznie po to by przytępić nasz umysł, wprowadzić marazm, przekonanie o nihilizmie, bezsensowności życia, wpędzać ludzi w depresje, utrzymywać przekonanie o tym że wszędzie jest pełno wrogów, że nikomu nie można ufać.

Zobaczcie czemu w masitremowych mediach jest tyle negatywnych wiadomości, ciągłe gadanie o wojnie, czemu kościołowi zależy by non stop myśleć o końcu świata. Wszystko to ma służyć odciąganiu naszej uwagi od poznawania siebie i prawdy o rzeczywistości. A taka negatywna energia, bierność nią spowodowana utrzymuje władzę tych całych Iluminatów. Kimkolwiek by oni nie byli, to tak jak to ujął Icke, oni karmią się negatywną energią produkowaną przez nasze myśli, stąd służą wszelkie te programy mające sterować naszym myśleniem, postępowaniem, zachowaniem.

A z tego negatywne myślenia rodzą się potem choroby, stres i szybkie starzenie się i śmierć. I nie da się oszukać, że cały kościół też jest w to zaangażowany, bo znowu przywołując Icke, to właśnie te organizacje nie ważne jak je nazwać ( masonami, iluminatami czy jak tam sobie chcecie ), dały nam religię, media, system oraz uwięziły nas w żabiej perspektywie, wmawiając że istnieje tylko jedna wersja ziemi, jeden wszechświat.

Więc nie wpadajcie w taki dogmatyzm jak ci ludzie w sekcji komentarzy i nie podążajcie ślepo za tłumem, sami analizujcie, myślcie i nie dajcie się zniewolić w systemie negatywnego myślenia, gdyż tym co na tym żerują właśnie o to chodzi. Byście myśleli, że już znacie prawdę a dalej byli zniewoleni.
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”