Zaklęcie na zakochanie się

Moderatorzy: Redaktorzy, Wróżbici

Czy wierzysz w magię ?

Tak
1
50%
Nie
0
Brak głosów
Nie mam zdania
1
50%

Liczba głosów: 2
Awatar użytkownika
Ghost
Początkujący
Początkujący
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 1 raz

Zaklęcie na zakochanie się

Postautor: Ghost » 23 wrz 2018, 16:07

Witajcie serdecznie,interesuję się Magią,jestem w tym temacie zielony i chciałbym się zagłębić w tę dziedzinę. Czy mogę otrzymać jakieś wskazówki jak zacząć swoją przygodę z Magią ? Nie ukrywam że bardzo mi na tym zależy.
Sergiusz Lupus
Nowy
Nowy
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 4 razy

Re: Zaklęcie na zakochanie się

Postautor: Sergiusz Lupus » 25 wrz 2018, 2:34

Nie rozumiem o co Ci chodzi drogi przyjacielu! Temat powinien brzmieć: "Jak zacząć przygodę z magią?", a nie zaklęcia na zakochanie się. Wyjaśnij to proszę. ;)

Jeśli chodzi o magię, to temat rzeka. To tak jakbys powiedział jak zmienić olej w samochodzie? Musisz sprecyzować w jakim. Gdzie indziej ma jeden, a gdzie indziej drugi. Proste. Zastanów się proszę, kim jesteś? Co sprawia Ci przyjemność? Jaka magia by Cię interesowała? Gdzie czujesz się dobrze? I przede wszystkim: dlaczego i po co się w to pakuję?

Jeśli mi odpowiesz i chcesz, to mogę Ci polecić jakąś książkę. ;)

PS. Domyślam, się że jesteś młodym człowiekiem. Mam rację?
Awatar użytkownika
Ghost
Początkujący
Początkujący

Postautor: Ghost » 25 wrz 2018, 13:46

Interesuje mnie biała magia. Chciałbym być w szczęśliwym związku. Czy są jakieś sprawdzone metody ?
Sergiusz Lupus
Nowy
Nowy
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 4 razy

Postautor: Sergiusz Lupus » 27 wrz 2018, 11:02

Oj chłopcze, chłopcze... Przecież magia z natury jest raczej rzeczą nie sprawdzoną! :rofl: Ale ok, postaram się pomóc Ci jak najlepiej potrafię.

Widzisz, ja jestem bardziej samooukiem. Czytałem jakieś książki, ale noo... Ja mam talent i we mnie się to samo budziło. Czasem miałem wizję niczym jasnowidz, innym razem gdy się na kogoś wściekłem ten ktoś złamał nogę albo z jakiegoś powodu wylądował w szpitalu. Czase, udawało mi się wejść komuś do umysłu i nakłonić go żeby zrobił, co każę. Teraz staram się używać jej odrobinę do własnych celów, oraz pomagać ludziom. Nie zastanawiałeś się nad konsekwencjami magii? Ja zrobiłem krzywdę innym ludziom, sobie również bo klątwy wracają. Bardzo cierpiałem. Teraz z kolei z deszczu pod rynnę, bo gdy moce mi się rozwinęły zacząłem łagodnieć i potrzebowac pomagać ludziom bezinteresownie. Filantrop się k...wa znalazł. I teraz wykorzystują moją dobroć.
https://www.youtube.com/watch?v=_8EOWgsh5ew
Czuję się jak ten pokemon. Bo widzisz, Lugia to strażnik wszechświata. Jest wszechpotężna, ale ze względu na swoją siłę musi żyć na dnie oceanów. Samotnie. Bo mogłaby przypadkiem kogoś skrzywdzić. Jest tak samotna w głębinach, ale ktoś musi. Wielka moc, to również wielkie brzemię. Zastanów się poważnie, czy chcesz magii, bo pożytek z niej średni, a jest tyle fajniejszych zainteresowań: wędkarstwo, strzelanie z łuku, karate, boks, granie na instrumentach. Nie rozumiem po co się cisnąć do magii, skoro to rodzi problemy.
Obrazek
Jeśli jednak nadal chcesz w to brnąć, choć Ci odradzam to zauważ co na obrazie trzyma święty Tomasz. Książkę! W książce jest prawdziwa potęga. Niby żyjemy w XXI wieku i mamy internet, ale g...no tam jest. Ja największą wiedzę zdobywałem właśnie z książek. Także sugeruję pójść do sklepu ezoterycznego, nie wiem stragan ezoteryczny albo czarymary.pl i sobie wybrać jakąś książkę dla siebie. Może Ci się to wyda głupie, że tak to ja sobie sam mogę doradzić. Ale wierz mi, to najlepsze co mogę Ci doradzić. Na necie, to są jakieś "strzępki" informacji, a w książce masz wszystko dobrze opisane. Nadal nie rozumiem, po co Ci magia skoro można wiele rzeczy załatwić "konwencjonalnie". I to o wiele prościej, bez takiego wysiłku.

A jeżeli chcesz sprawdzonych sposobów na miłsoć, to proszę:
1. Zacznij kochać siebie.
2. Zacznij trenować i zdrowo się odżywiać - wysportowane ciało podoba się kobietom. Tobie chyba też się nie podobają tłuste, czy brzydkie?
3. Popracuj nad swoim charakterem. Mitem jest, że łobuz kocha najbardziej. Patologie się zdarzają, ale nawet te Sebiksy potrafią okazywać serce. Więc nie łobuzują cały czas. Serdeczny i dobry człowiek przyciąga.
4. Rozwijaj swoje pasje - im większy i silniejszy się stajesz, tym bardziej interesującą osobą jesteś.
5. Zarabiaj pieniądze - sorry, ale dzieci miłocią nie wykarmisz, rachunków też nie zapłacisz. W naturze to normalne że samiec poluje i daje wybrance "prezent" albo zanim ją zwabi buduje sobie bezpieczne gniazdko.
6. Wizualizuj sobie szczęściem związek itd., wierz że tak będzie. Wysyłaj w myślach prosbę do "stwórcy/wszechświata".

Noo i to by było na tyle. Możesz też zacząć medytować! ;)
Awatar użytkownika
Ghost
Początkujący
Początkujący

Postautor: Ghost » 27 wrz 2018, 13:00

A jakieś metody na medytacje masz sprawdzone ? Chętnie bym się nauczył medytacji.
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 283 razy
Podziękowano: 255 razy

Postautor: oleks24f » 27 wrz 2018, 16:24

Co do medytacji to istnieje tyle sposobow, metod i ścieżek jej praktykowania, że to trudno było by wymienić wszystkie. Najpierw radził bym się zastanowić czy chcesz osiągnąć wyciszenie umysłu, stan bez jakiejkolwiek myśli. Wtedy musiał byś się zainteresować Buddyzmem Zen.

Czy też bardziej uwaznoscia umysłu, większą świadomością zmian w nim zachodzących, świadomym kontrolowaniem biegu myśli. Wtedy jest ścieżka nazywana medytacja uwaznosci.

Tak jak kolega wyżej wspomniał, możesz zastosować kontemplacje/modlitwę do jakkolwiek rozumianego przez ciebie Boga. Modlitwa to w istocie też pewien rodzaj medytacji. Nie koniecznie musisz stosować modlitwę stricte kościelną. :P

Sam musisz poeksperymentowac i zabaczyc który sposób jest dla ciebie najlepszy.

Co do książek niby są, ale ja akurat tu nie jestem ich zwolennikiem. Choć sam książki to czytam nałogowo :P to w przypadku medytacji wolę bardziej sam próbować.

Zaś co się tyczy różnych kursów, szkół które często oferują się na plakatach, w internetach to trzeba uważać by nie trafić na różnego rodzaju sekte. A tych podpinajacych się pod Buddyzm czy Hinduizm jest cała masa. Nie polecam się w to pchać, gdyż zamiast obiecanego przez takiego guru oświecenia dostaniesz kisiel z mózgu. :P
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
Ghost
Początkujący
Początkujący

Postautor: Ghost » 01 paź 2018, 14:22

Spróbuję poćwiczyć medytację,może mi się uda.

Wróć do „Biała Magia”