Wysyłanie energi telepatycznie

Moderator: Redaktorzy

Haberek60opik
Nowy
Nowy
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 1 raz

Wysyłanie energi telepatycznie

Postautor: Haberek60opik » 08 sty 2020, 23:03

Od pewnego czasu wysyła mi ktoś złe energię
Dzieje się to ,kiedy włączony jest telewizja
Kiedy rozmawiam na Whatsapie
Zmienia się obraz wyglada to jak zakłócenia odbioru obrazu
Wówczas wysyła ten ktoś energię
Przestawia mi to do tego stopnia organizm
Zakłóca funkcjonowanie organizmu,sen nie można normalnie funcjonować
Odczuwalne jest wtedy,jakby było się podłączonym do silnika
Proszę jeżeli ktoś mi w tym pomoże będę bardzo wdzięczna
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 21 razy

Re: Wysyłanie energi telepatycznie

Postautor: fenikste » 08 lut 2020, 7:49

Załatwię to dzisiaj ,napisz mi prywatną wiadomość z jakimś komunikatorem na którym siedzisz :)
“There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance.”
― Socrates
rhrhrh1
Nowy
Nowy

Postautor: rhrhrh1 » 11 lut 2020, 0:32

fenikste pisze:Załatwię to dzisiaj ,napisz mi prywatną wiadomość z jakimś komunikatorem na którym siedzisz :)

ja mam podobny problem ale 24 na dobe. czy na prawde jest co w stanie to zagluszyc?
danut
VIP
VIP
Podziękował: 309 razy
Podziękowano: 169 razy

Postautor: danut » 14 lut 2020, 19:28

rhrhrh1 pisze:
fenikste pisze:Załatwię to dzisiaj ,napisz mi prywatną wiadomość z jakimś komunikatorem na którym siedzisz :)

ja mam podobny problem ale 24 na dobe. czy na prawde jest co w stanie to zagluszyc?

Podobnie nie znaczy tak samo. Opisz swój problem. :)
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 15 lut 2020, 19:02

Haberek60opik : Pomiędzy życiami robiłaś pewnej osobie to co teraz odczuwasz , osoba ta nie jest zła a wkurwiona na Cb , działa to na zasadzie twojej karmy z pomiędzy żyć a sprawiedliwości , robi to również z Ciała, twoja aura jest żólta tej osoby aura jest niebieska. Kolokwialnie zaszłaś za skórę duszy bardziej zaawansowanej , co ciekawe znasz tę osobę z życia. Więcej powiedzieć nie mogę i w zasadzie nie powinienem, chociaż nie muszę zgadzać się z tym co robi.

Robiłaś mu to od 16 roku życia do jego 94 , jedyne co mogę poradzić na twoją złośliwość to pogodzenie się z tym jaki jest stan rzeczy , 2 opcja mogę skonfrontować was ze sobą i zobaczymy co wyniknie , jednak powinnaś się zreflektować do tego co sama czyniłaś na przykładzie własnym jakie to przyjemne.
― Socrates
Haberek60opik
Nowy
Nowy

Postautor: Haberek60opik » 22 lut 2020, 18:53

W tym cała rzecz,że w tym temacie ja nie byłam złośliwa dla tej osoby
Odeszłam od tej osoby,bo nie znałam siebie dogłębnie
Póżniej zaczęły się nawiedzenia astralne,granie na mojej wytrzymałości
Psychiczne znęcanie się na odległość
Telepatyczne wysyłanie xłych energi
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 22 lut 2020, 19:29

fenikste tu nie działa taki system "jak ty mi, tak ja tobie". Bajkowo pojmujesz. Jeśli ktoś emituje taką złośliwość, a ten drugi lęka się i czuje się wobec niej bezbronny, to wystarcza byle jaki haczyk, lub podświadomy lęk, że taki może istnieć dla połączenia to da tej złośliwości ujście i może nas ona osaczyć. Dlatego polecam nabrać pewności siebie, postawić się, zbudować mur, którego człowiek zionący złorzeczeniem nam go nie przebije.
Haberek60opik
Nowy
Nowy

Postautor: Haberek60opik » 23 lut 2020, 5:44

W tym też jest jeśli mi nie zmieni obrazu myślenia bodżców w odbiorze rzeczywistości
To próbuje w stopach punktowo na odległość pjakby szpilką wkłówa
I wówczas są głupie niesensowne sny
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca

Postautor: fenikste » 23 lut 2020, 13:42

Tak Bajkowo pojmuje że wiem o czym mówię Danut, kolega nie emituje złośliwości własnej bo jej nie posiada a oddaje na zasadzie sprawiedliwości to jak męczyła go druga osoba jak on żył. Stawianie się nie da tu nic bo jak samemu się kogoś męczyło to wraca to z zdwojoną siłą, obroń się przed własnym jadem, postaw mur jak wróg jest za bramą już, sygnatura tych fal pokrywa się z sygnaturą duszy Haberek60opik ...powodzenia życzę.

Nikt nie pomoże komuś kto odgórnie sam siebie karze. Dobry nie zaingeruje bo masz wolną wolę , zły nie bo go to cieszy i bawi że jest Ci źle na własne życzenie.

Jedynym sposobem jest spotkanie tej osoby i pojednanie, jednak jak może zrobić to Haberek60opik jak nie wie która to osoba, zwyczajnie.

I jak tak bajki piszę to jestem jedną z niewielu osób wiedzących kim ta osoba jest aktualnie.

Może być tak że jak się nie pojednają i on jej nie wybaczy a ona nie zrozumie błędu będzie sytuacja się powtarzać dla obu w zasadzie w nieskończoność.

Z rhrhrh1 była inna historia i nie trwała tak długo i nie miała nic wspólnego z sprawiedliwością, w zasadzie był męczony chociaż tego nie chciał ani nie zasługiwał.
Jeśli jesteś w porządku nic Ci nie grozi w życiu poza losem i jego przekornościami z którymi dobre dusze sobie radzą ponieważ wiedzą że paradoksalnie "co ich nie zabije to je wzmocni" jednak większość złych odchodzi od tego schematu uważając że istnienie niema celu i warto się trochę pobawić czyimś kosztem co lubi się odwrócić.
― Socrates
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 23 lut 2020, 19:20

To się nazywa splątanie Fenikste. Wybaczyć i pojednać się z taką osobą to jest wejść w nie jeszcze bardziej i będzie odbijanie tych piłeczek w nieskończoność.

Wróć do „Psychologia”