Wysyłanie energi telepatycznie

Moderator: Redaktorzy

Haberek60opik
Nowy
Nowy
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 1 raz

Re: Wysyłanie energi telepatycznie

Postautor: Haberek60opik » 23 lut 2020, 21:34

Szczerze powiedzieć to zaczęłam się tej osoby bać,bo mnie zastraszył swoimi astralnym nawiedzeniami ,napisałam mu w liście ,że mu wybaczam bo zrobił mi mój dom ,kiedy mnie odwiedxił nawiedzony.Zaczęły się dziać różne dziwne rzeczy z ściany woda poleciała,spadłam z schodów,prześladuje moją psychikę bardzo długi czas choć przebaczyłam mu
Odeszłam od niego ,bo uznałam ,że siebie nie znam i tak potem zaczął się na mnie pastwić psychicznie
danut
VIP
VIP
Podziękował: 310 razy
Podziękowano: 169 razy

Postautor: danut » 23 lut 2020, 21:48

To uregulować z nim kwestię długów finansowych i pięknie go pożegnać. Pisałam, że bajki o wybaczaniu można tu odrzucić, splątanie psychiczne nie jest tak łatwo rozplątać, a trzeba wymazać do zera wszelkie zobowiązania i wszystko to co nas może z taką osobą łączyć. Wybaczyć to przyjąć go do siebie z powrotem, a nie o to tu chodzi.
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 295 razy
Podziękowano: 280 razy

Postautor: oleks24f » 25 lut 2020, 12:51

Splątanie, nazywane też "upiornym oddziaływaniem na odległość" lub paradoksem EPR. Tu właśnie ujawnia się cała dziwność świata kwantowego. Bowiem mając do dyspozycji dwie dowolne cząstki, które powiążemy ze sobą w tak zwany stan singuletowy, to niezależnie od odległości jaka je dzieli, będą one ustawiały swoje spiny antyrównoległe. Tłumacząc to po ludzku, wygląda to jak by cząstki, takie wiedziały o tym jaki spin uzyskał ich partner. Informacja zdaje się wtedy pozornie poruszać pomiędzy nimi szybciej od światła, łamiąc Szczególną Teorię Względności. Pytanie więc czy rzeczywistość, na swoim podstawowym poziomie jest lokalna czy też nie?
Teoretycznie więc można by poprzez splątanie teleportować informację, ba zrobiono już to z fotonami, elektronami. Hahh, wysłano już nawet fotony w czasie, co prawda o miliardowe części sekundy, ale jednak była to istna podróż w czasie ;)
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 26 lut 2020, 20:41

A my sami jesteśmy złożeni z informacji i jesteśmy wyświetlani w tej rzeczywistości odczuwając tylko jej głębię i uważając się za twarde twory :) https://www.wasserman.eu/blog/jak-powstaje-obraz-3d Komunikujemy się z innymi i wymieniamy tą informacją, co kto od kogo przyjmuje wpływa bezpośrednio na jego obraz. Kim zatem jesteśmy i rzeczywiście skąd pochodzimy? :)
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP

Postautor: oleks24f » 26 lut 2020, 22:07

Oto wielkie pytanie. Skąd pochodzimy? Czy że źródła - Absolutnego Zera w Teorii Próżni Fizycznej Szypowa. Będącej próbą zunifikowania fizyki z transcendentną metafizyką, czy też z osobliwości Wielkiego Wybuchu, czymkolwiek ona była. A może według opartej o 11 wymiarową koncepcję, jesteśmy jedynie hologramem. Co jest treścią Zasady Holograficznej.
Tak czy inaczej, musi istnieć swego rodzaju "Projektor", wyświetlający nas w różnego rodzaju rzeczywistościach. Umożliwiający też przeskoki pomiędzy nimi.

Galilieusz
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 26 lut 2020, 22:14

Tak musi istnieć Projektor i cała naturalna otoczka takich procesów, które my możemy odtworzyć tylko mechanicznie w mikroułamkowej skali np. na cząstkach elementarnych. Słońce daje potrzebne światło, a czym są czarne dziury, a czym fale grawitacyjne i pytań następnych jest mnóstwo. Wreszcie gdzie jest to źródło nadawania?
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP

Postautor: oleks24f » 27 lut 2020, 16:07

Jesteśmy jeszcze młodą cywilizacją, w skali wieku wszechświata. Dopiero poznajemy jego budowę, strukturę. Hmm, zobacz Danut, już Einstein coś koło 1911 roku, przewidywał istnienie fal grawitacyjnych. A dopiero niedawno z rok, dwa lata temu, potwierdzono je doświadczalnie. Podobnie z Czarnymi Dziurami, dopiero w 2019 roku, udało się otrzymać pierwsze zdjęcie otoczenia - Horyzontu Zdarzeń. I to na podstawie wieloletnich obserwacji, które poddano komputerowej analizie. Z których stworzono symulacje, właściwie to quasi - zdjęcie.

Galilieusz
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 27 lut 2020, 20:51

Jeszcze nauka rozwiąże sprawę złamania przestrzennej symetrii lustrzanej, bo według moich spotkań i obserwacji odgrywa to niebagatelną rolę w kształtowaniu tej naszej rzeczywistości jako holograficznego obrazu - tym ona jest. Wiem, że takie odkrycia są już u progu, tak samo jak te, o których pisałam ponad dziesięc lat temu a teraz dowiadujemy się o nich od świata nauki :).

Wróć do „Psychologia”