Co oznacza sen o uciekaniu ?

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
fenix8874
VIP
VIP
Podziękował: 82 razy
Podziękowano: 43 razy

Co oznacza sen o uciekaniu ?

Postautor: fenix8874 » 09 mar 2016, 22:58

Swego czasu często śniło mi się, że uciekałem przed jakimiś ludźmi przy czym czułem ogromny strach.
Czasami było,że się zatrzymywałem i podejmowałem walkę, ale oni zwykle mieli przewagę liczebną przez co byli na wygranej pozycji. Czułem wyraźnie ból fizyczny.
No i znów musiałem uciekać. Po jakimś czasie ucieczki przebudzałem się, a jak zasypiałem to znów to samo.
Jak się zapatrujecie na znaczenie tego typu snów?
Awatar użytkownika
SynFeniksa
Nowy
Nowy
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 1 raz

Re: Co oznacza sen o uciekaniu ?

Postautor: SynFeniksa » 12 mar 2016, 20:05

Ja kiedyś miałem sen że uciekałem przed ogromnym czarnym wilkiem, przez łąki, zamknąłem przed nim się w domu i się obudziłem.

Być może nie jesteś stanowczy ? Boisz się zmierzyć z jakimiś przeciwnościami, lękami, obawami z góry zakładasz że nic nie możesz zrobić dlatego też nie walczysz. Takie postępowanie przeszkadza Ci w kreowani własnego życia- w byciu kowalem własnego losu. Zamiast samemu zdobyć to co najlepsze zazwyczaj zadowalasz się tym co wybiorą dla Ciebie inni. Pozbyłbyś się wielu problemów i załatwił wiele spraw gdybyś był bardziej stanowczy. Być może drzemią w Tobie uczucia budzące lęk, przed którymi próbujesz uciec, ale ucieczka ta jest daremna. Musisz zastanowić się nad tym, co zrobi prześladowca, kiedy Cię schwyta, czego może chcieć... i przenieść odpowiedzi na te pytania do codziennego życia. To tylko moja opinia.
SynFeniksa

Wróć do „Sennik”