Niemormalny sen o martwym dziecku.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Książę Ciemności
Żyjący Forum
Żyjący Forum
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 49 razy

Niemormalny sen o martwym dziecku.

Postautor: Książę Ciemności » 25 sie 2016, 1:31

Nie pamiętam początku snu, ale końcówkę bardzo wyraźnie. Byłem na jakimś piętrze, były schody z zieloną barierką, obok były drzwi z kartką: "żłóbek" i był tam mój kolega,i jego matka, która przyniosła wózek dziecięcy. I z tego żłobka wyszła z martwym dzieckiem. Ja sobie myślę: hmmm... ciekawe co się dzieje jak dziecko umrze w żłobku. Matka i dała go do wózka i był taki przerażający, taki szaro niebieski i tak strasznie płakali. Po prostu słyszałem wyraźnie jak ryczą na cały głos z nieszczęścia. Nagle to dziecko powoli zaczęło oddychać, ruszać łapami aż ożyło i chyba patrzyło na mnie takimi przerażającymi ciemnoniebieskimi oczami i się obudziłem przestraszony. Po prostu czułem strach. Tak, jakby unosił się w powietrzu. Ktoś wie czemu śnią mi się takie po...lone rzeczy?
danut
VIP
VIP
Podziękował: 297 razy
Podziękowano: 163 razy

Re: Niemormalny sen o martwym dziecku.

Postautor: danut » 25 sie 2016, 22:20

Czeka Cię duży kłopot, zmartwienie, za przyczyną tego kolegi, który będzie w jakiś sposób z tą nieprzyjemną sprawą powiązany. Przykro mi, ale przyjąłeś sam w śnie ten scenariusz, czy można go jeszcze odwrócić - nie wiem.

Wróć do „Nasze Sny”