Dziwny Sen

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 98 razy
Kontaktowanie:

Dziwny Sen

Postautor: Sk1nny_B0y » 17 sty 2016, 21:10

A więc opiszę dziwny sen, od razu mówię że serio taki miałem i sam nie wiem o co chodzi, mimo strzępków snu postaram sie opisać go jak najlepiej.

A więc śniło mi się że wyszedłem sobie na podwórko zapalić papierosa, stałem sobie i tak paliłem nagle zobaczyłem dziwne czerwone szybko poruszające się światła na niebie, wywaliłem fajkę i szybko wbiegłem do domu zawołać domowników i wziąć telefon by nagrać owe światła lecz one szybko zniknęły. Wróciliśmy do domu i zamkneliśmy drzwi tuż w oknie pojawła się dziwna ludzko podobna postać wpatrująca się w szybę i chciała żebym otworzył okno to mi coś da, to że postać była za oknem jest dziwne bo nikt nie mógł wejść na działkę iż wszystkie furki były pozamykane, następnie wyłączony telefon zaczął dzwonić bez żadnego numeru, nie odbierałem go więc przychodziły smsy że w krótce otrzymam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Jakiś krótki czas później (nadal we śnie) poznałem jakiegoś dziwnego starszego "człowieka" ? Który był dosyć mądry i mogłem go pytać o co chcę a on znał odpowiedzi, mogłem prosić również o jakieś drobne "przysługi" a on je realizował, pamiętam że zadałem pytanie czy przybył z tymi dziwnymi światłami co je widziałem, odparł że tak. Chciałem zapytać o coś innego ale się obudziłem.

O co tu chodzi ? Chyba za mało sypiam jak śnią mi się takie bzdury.
So put your hands up high
And wave 'em side to side,
And when I pull out the nine
You better wave bye bye...

Obrazek
Awatar użytkownika
QueenK
Królowa
Królowa
Podziękował: 62 razy
Podziękowano: 27 razy

Re: Dziwny Sen

Postautor: QueenK » 20 sty 2016, 22:59

Ja kiedyś słyszałam, że podobno Opiekunowie przychodzą do nas czasem we śnie, czasem w stanie OOBE, i w różnych innych... Szkoda, że nie zapytałeś o nic więcej, wtedy można by wziąć taką opcję pod uwagę. Gdyby np. odpowiedział na coś co jest związane z czymś o czym nie masz pojęcia, a potem by się to sprawdziło... W takim przypadku mógł to być zwykły sen. Z resztą zależy jak kto się zapatruje na sny. Niektórzy twierdzą, że to tylko nasza wyobraźnia. Ja np. wierzę, że jest w tym coś głębszego. Że nie wszystko to tylko marzenia senne. W końcu nasz mózg jest bardziej aktywny podczas snu, więc czemu nie mogłaby to być płaszczyzna, dzięki której inne istoty mogą się z nami porozumiewać?
You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one...
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 98 razy
Kontaktowanie:

Re: Dziwny Sen

Postautor: Sk1nny_B0y » 16 lut 2016, 16:01

Nie chciałem robić kolejnego tematu, lecz znowu miałem zrypany sen.

A więc śniło mi się że byłem w jakimś pokoju z ludzmi których znałem "we śnie" bo nie byli to ludzie których znam "na żywo", więc byliśmy zamknięci w pokoju a wszędzie poza nim grasowały zombie które próbowały dostać się do naszego pokoju, gdy zapytałem jedną osobę skąd się te zombiaki wzięły odpowiedział że "on je stowrzył" bo zrobił taką substancję która zamienia w zombie, owe "trupowsze" prawie wdarły się do pokoju i koleś od tej substancji stwierdział że nie mamy jak ucieć i jedynym ratunkiem jest zamienić się w zombiaka wstrzykująć sobie tą substancję, stwierdził że pomimo to my zatrzymamy świadomość a zombiaki będą myśleć że jesteśmy jednym z nich, każdy zrobił każdemu zastrzyk, i faktycznie jakoś dziwnie się każdy czuł lecz po wtargnięciu truposzy nie zareagowali oni na nas po prostu poszli dalej a my mogliśmy swobodnie się przemieszczać, lecz nie mogliśmy wyjść na zewnątrz gdyż słońce strasznie nas drażniło, pamiętam jeszcze że jakieś osoby przyszły do nas do tego domu, a my je złapaliśmy i daliśmy na żarcie dla truposzy.

O co się tu rozchodzi ehh.
So put your hands up high
And wave 'em side to side,
And when I pull out the nine
You better wave bye bye...

Obrazek

Wróć do „Nasze Sny”