Dziwny sen: ryby, park, włócznia, ktoś wie co to może oznaczać?

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Książę Ciemności
Żyjący Forum
Żyjący Forum
Podziękował: 26 razy
Podziękowano: 49 razy

Dziwny sen: ryby, park, włócznia, ktoś wie co to może oznaczać?

Postautor: Książę Ciemności » 05 cze 2016, 11:17

Siemanko! Dzisiaj miałem kolejny zryty, choć w porównaniu do poprzednich nie aż tak zryty sen. Śniło mi się, że razem z najlepszym qmplem i jeszcze taką koleżanką widzimy piękne miejsce. Zielone, w wodzie pływają ryby, to były całkiem ładne pstrągi. Takie występują w rzekach dookoła mojego domu w liczbie wiele. Zastanawiamy się, czy może ich nie złapać. Nie mamy wędki. A ja na to, że po co wędka jak rękę można złapać. Wtedy wkładam dłoń w wodę, zaciskam pięść, wyjmuję rękę, rozkładam pięść a tam narybek. Żartuję, że może zrobimy zupę? Tu wyjaśnienie, wiele razy w lecie z nudów łapałem tak narybek, sam wpływa w dłoń jeśli trzyma się ją nieruchomo. Po złapaniu oglądam chwilę i wypuszczam. Woda była zielonawa, ale przejrzysta. Pewnie od dna. Dalej znajdujemy się koło domów. Szwendamy się. Wpadamy na pomysł, aby złowić trochę ryb. Nie wiem skąd (chyba to byłą moja zasługa) wytrzasnęliśmy żyłkę i haczyk. Ktoś nas jeszcze okrzyczał i widziałem autobus, a koleżanka szła ciągnąc za sobą żyłkę z haczykiem. Ktoś nas chyba jeszcze ochrzanił i w tle jechał autobus. I tu sen się urywa. Jestem w miejskim parku (bardzo ładny) i widzę tego qmpla, jak ma włócznie z długim ostrzem i poluje nią w parkowej rzece, wyławiając raz po raz ładne pstrągi. Chwilę z nim gadałem. Nie jestem pewien o czym, ale chyba: "Ej stary! Co robisz? Łowię!". Włócznia miała długi czarny grot, jak narzędzia ogrodowe. A ten qmpel chyba wrzucał krwawiące ryby do wiaderka. Staję nad wodą i wpatruję się w nią. Myślę jakby tu polować na ryby i skąd wytrzasnąć taką wyczesaną włócznię. Woda jak wcześniej. Możliwe, że to ma związek z dniem poprzednim, bo trzymałem oszczepy do rzucania. Ktoś wie co to może do jasnej ciasnej oznaczać?
Awatar użytkownika
sowaparaormalna
Przeciętniak
Przeciętniak
Podziękował: 30 razy
Podziękowano: 37 razy

Re: Dziwny sen: ryby, park, włócznia, ktoś wie co to może oznaczać?

Postautor: sowaparaormalna » 10 cze 2016, 14:29

Ja osobiście uważam, że każdego snu nie trzeba tłumaczyć ale raz na jakiś czas przyśni nam się coś wyjątkowego i z wewnątrz czujemy wtedy, że ten sen był ważny. Często zdarza się, że taki sen jest przestrogą, czasem przyjaciele z naszej grupy dusz chcą nas o czymś poinformować właśnie przez sen. Jeśli czujesz w głębi siebie, że ten sen był ważny wtedy należy go interpretować, bo większość tego co nam się śni nie jest w ogóle związane z nami. Oczywiście taki jest mój pogląd i zawsze możesz mieć inny. z tego snu wynika, że potrzebujesz odpoczynku i kontaktu ze znajomymi
michalzawadzki20
Nowy
Nowy

Postautor: michalzawadzki20 » 11 cze 2016, 13:22

Tak ale ryby zwykły sen nic nie oznacza. Co ma piernik do wiatraka. Sen to sen wyobraźiłeś go sobie. Psia krew. Też mam takie sny nawet i z freedym

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 98 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 11 cze 2016, 13:46

Ty to zawsze masz jakieś dziwne sny, chyba masz zbyt bujną wyobraźnię ;)
So put your hands up high
And wave 'em side to side,
And when I pull out the nine
You better wave bye bye...

Obrazek

Wróć do „Nasze Sny”