Co Ci się śniło ?

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 98 razy
Kontaktowanie:

Re: Co Ci się śniło ?

Postautor: Sk1nny_B0y » 17 mar 2016, 19:24

Mi się śniło że leżałem w łóżku i patrzyłem w okno rolety były opuszczone do połowy w pewnym momencie zobaczyłem że ktoś zagląda przez okno, jakaś postać w czapce, gdy podszedłem do okna okazało się że na posesji byłby z 3 takie postacie które uciekały gdy byłem przy oknie, powiadomiłem domowników że ktoś kręci się po poseji lecz owe postacie zniknęły.

O co może być kaman z takim snem ?
So put your hands up high
And wave 'em side to side,
And when I pull out the nine
You better wave bye bye...

Obrazek
Awatar użytkownika
Książę Ciemności
Żyjący Forum
Żyjący Forum
Podziękował: 26 razy
Podziękowano: 49 razy

Re: Co Ci się śniło ?

Postautor: Książę Ciemności » 26 mar 2016, 13:02

Ja miałem dziś dwa sny. W pierwszym biegałem sobie po lesie i uciekał przede mną jeleń z kilkoma sarnami i ciemnym dzikiem. Co jakiś czas przestawały uciekać, a ja je doganiałem i tak znowu. Chyba kilka razy się cofnąłem, a one wróciły. W pewnym momencie kiedy ścigałem te zwierzątka one tak jakby pewne siebie stanęły i obróciły się w moją stronę, a za nimi z gęstwiny wyłonił się z rykiem czarny niedźwiedź. Ogromny niedźwiedź. Machnął parę razy łapą i rozwalił kilka drzew i szedł w moją stronę. Zacząłem się powoli bez gwałtownych ruchów wycofywać, a niedźwiedź dalej za mną. Spanikowałem i uciekałem jak najszybciej. A tu za mną rodzinka niedźwiedzi... Chyba ze trzy. Schowałem się w jakiejś jaskini, w jakiejś szczelinie, a niedźwiedzie też tam weszły. Co gorsza, niedźwiedzie zaczęły gadać! Nie pamiętam co gadały, ale gadał głównie ten wielki tata misiek i wydawał się mądry. Chyba coś psioczył na ludzi. W pewnym momencie jakiś niedźwiadek znalazł moją kryjówkę i się na mnie gapił. Dałem mu znak gestami, że go błagam żeby siedział cicho, a ten sobie poszedł i nic nie powiedział.

Drugi sen wyglądał jakbym sterował sobą w grze komputerowej. Zaznaczam, że nie jestem maniakiem i w nic nie grałem ostatnio. Widziałem tak jakby siebie napakowanego i ogromnego z tyłu, byłem na sali treningowej, na której ćwiczę krav magę i wykonywałem zlecenia dla jakiegoś małego czarnoksiężnika. Orkowie i te ich stwory przypominające hieny były o połowę mniejsze ode mnie, atakowały mnie stadnie, a ja rozwalałem na macie ich hordy rąbiąc mieczem na prawo i lewo. Było też typowe okno dialogowe typu ulepsz tarczę, weź inną misję ale jakoś nie miałem jeszcze funduszy na ulepszenia. I tak rąbałem tych orków i ich psiaki (nie pamiętam jak to się nazywało) i w pewnym momencie mag wszedł na jakieś podwyższenie i kazał mi się osłaniać. Buchnął ogniem. I tak sobie rąbałem na prawo i lewo mieczem aż się obudziłem. Jeszcze był gdzieś epizod, że przebrał mnie czarodziej za orka, dla niepoznaki i trochę wyglądałem jak Shrek. XD

Wróć do „Nasze Sny”